(18 lat temu) 21 sierpnia 2007 o 10:16
Nie wiem, gdzie się ogłaszają, odnośnie GB.
Ale jak przejdziesz sie po np. ALfa Centrum zauważysz fajne ogłoszenia. Sami szukaliśmy pracy dla kuzynki. Udało się i do tego nadal ma telefony z innych miejsc.
Praca dość przyjemna, bo w "butikach", a kasa też nienajgorsza.
0
0