Widok

pranie dywanów

Jaki płyn albo proszek możecie polecić do prania dywanów? Na rynku jest tyle specyfików, że nie mogę się zdecydować dlatego liczę na Waszą pomoc :) Możecie coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
akurat dzisiaj pralam dywan malego. a bardziej to czyscilam tym proszkiem do dywanów vanish on jest bez wody tylko sciaga sie go odkurzaczem a naklada szczotka. Myślę, ze ok ale nie na duze plamy, a juz na pewno nie po soku z czarnej porzeczki:)no ale bylo napisane, że jesli takie są wczesniej innym preparatem przeczyscic to. Może gdybym wiecej w tym miejscu dała to było by ok a tak nie do konca to usunęło choć widac różnice. Na lekkie zabrudzenia polecam bo w innych miejscach wyglada jak nowy a pracy przy tym niewiele. cena tego 27zl ale ja bede miala na jeszcze jeden raz bo połowa mi zostala.no i suszyc nie trzeba tylko potem wywietrzyc mieszkanie.(dywan 160 na 200)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :) własnie byłam bardzo ciekawa jak ten proszek Vanish sie sprawdza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam pranie chemiczną, nasz dywan żaden specyfik nie doprał a tak 12 zł za m2 aż taką tragedią nie jest:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszek to tylko odświeżanie , lepiej wyprać na mokro , wpisz w trójmieście czyszczenie dywanów i znajdziesz firmy które świadczą usługi czyszczenia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Przeprowadzka do UK - szukam firmy do przeprowadzki (4 odpowiedzi)

Czy macie jakąś sprawdzoną firmę lub prywatną osobę ,która zajmuję się przeprowadzkami z Polski...

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (75 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...

do góry