Widok

prawo pracy- czy udzielenie pisemnego upomnienia było zgodne z prawem?

Nauka Temat dostępny też na forum:
otrzymałem upomnienie pisemne od kierownika, które ma dojść do mnie drogą listowną.cały problem polega na tym, że udzielono mi go za niedopełnienie obowiązków choć znajduję się dopiero na etapie szkolenia, przyuczenia do przejęcia stanowiska. zatrudniony jestem w jednej placówce a upomnienie otrzymałem z drugiej placówki w której odbywam szkolenie. tak naprawde upomnienia nie udzieliła mi moja pani kierownik tylko kierowniczka z placówki w której obywam szkolenie do której zostałem wysłany. Proszę o pomoc, prawnie merytoryczną, z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej zapytaj na forum prawnym http://forumprawne.org/prawo-pracy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy szkolenie jest udokumentowane- adres innej placówki niz macierzysta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli zostałeś oddelegowany do innej placówki nawet na szkolenie, podlegasz w tej chwili pod tamtą kierowniczkę więc jeśli nie zostały wypełnione jakieś obowiązki no niestety może ona zastosować karę upomnienia. Tylko czemu zaraz pisemną a nie ustną, ach Ci dzisiejsi pracodawcy :) Zawsze możesz się odwołać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za odpowiedzi. skorzystam jeszcze z tego forum prawników. pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

do góry