Widok

prezent dla męża - jaki alkomat

prezent dla męża - jaki alkomat wybrać, i nie chodzi mi to konkretny tylko o jakieś wskazówki, co jest dobre co w nich złe czego się wystrzegać bo konkretny to ja już sobie sama wybiorę. nie wiem jak się za to zabrać, a święta tuż tuż..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I właśnie o tym ostatnio pisałem...

NIE MASZ POJĘCIA jaki alkomat jest dobry, nie masz pojęcia nawet od czego zacząć...
Nie masz nawet pojęcia gdzie szukać... - dział "kobieta" na portalu forum trójmiejskiej aglomeracji ;)

Pękam... ;))))

Powtórzę się więc, lubię się powtarzać :)
Kompletnie nic to nie daje, ale co tam:

NIE kupuj facetowi rzeczy, które świetnie dobierze sobie sam takie jakie będzie chciał!
Kupisz mu g*wno, które mu się 9/10x nie spodoba! To pewne... - on Ci powie, że 'to taki o jakim marzył' - bo MUSI tak powiedzieć....
A potem się z Tobą rozwiedzie i nie będziesz miała pojęcia czemu ;)))))
Nawet jeśli Ci powiedział, że chce dostać alkomat - nie kupuj mu alkomatu... On sobie świetnie dobierze sam.

Chcesz mu na prawdę zrobić prezent, to zamiast tego idź z koleżanką do seks-shopu i kup sobie jakieś fajne ciuszki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
>Kupisz mi g*wno! To pewne...

To w końcu dla kogo ten prezent? ;>

P.S. Ach, to edytowanie... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Literówka... Mam bardzo zły nawyk czytania postu po wysłaniu, a potem 15-krotnej edycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo dobry nawyk. Chociaż lepiej przeczytać przed wysłaniem... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> idź z koleżanką do seks-shopu i kup sobie jakieś fajne ciuszki :)

...albo z kolegą, na pewno lepiej doradzi :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"albo z kolegą" - no i właśnie przez to są rozwody ;)

Dobrze. Posłuchaj Mikronezji i idź z kolegą ;)
A potem módl się żeby mąż nigdy się nie dowiedział z kim byłaś ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki jesteś pewny, że posłucha Twojej rady? I tak pewnie kupi alkomat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cholera a już myślałam , że i jak coś ciekawego poczytam o alkomacie :)

Planowałam kupić 3 sztuki - dla męża, teścia i ojca :) Każdy zawsze się zastanawia po imprezie jechać czy nie jechać autem. To może by pomogło ;p

Ok - dla męża dodatkowo może być coś "z tej intymnej" sfery jak wspomniano wyżej (mąż ma po świętach urodziny to co tam ;P)

Ale dla ojca... teścia... Może jednak alkomacik / ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można zawsze kupić alkomat i przewiązać go np. fikuśnymi stringami ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dawaj fikuśne majtasy dla ojca - chce to zobaczyć ;))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla ojca hmmm... nie wiem co na to moja mama hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alkomat fantastyczny przezent... Chyba wtedy bedzie miala autorka rozwod...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na pewno pomoże ;) Tylko coś konkretnego musisz znaleźć, jakiś ( http://alko-maty.pl/alkomaty.html ) za około 4 stówki może być git, sam używam alcovisora f-50 i jest okej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fantastycznie, że sobie pogadaliście o niczym, a teraz może ktoś coś na temat? Owszem, kupie mu alkomat, bo właśnie to jest w obecnym momencie mu potrzebne. I wychodzenie z założenia, że baba jest idiotką i kupi mu g*wno jest co najmniej szowinistyczne. Chcesz, to kup sobie tabsy na potencje gościu i licz na to, że Twoja kobieta się ucieszy z takiego prezentu na urodziny. My na niedostatek seksownych ciuszków nie cierpimy nawet na co dzień. A teraz wolę poświęcić swój czas na douczenie się w kwestii konkretnych parametrów sprzętu i sama wybrać taki, który będzie porządny. I tym samym zrobić mu prawdziwy prezent.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok.
Chcesz konkretów proszę bardzo, ale będzie krótko bo muszę lecieć zaraz do apteki po piguły na potencję.

"Owszem, kupie mu alkomat, bo właśnie to jest w obecnym momencie mu potrzebne."
Wiem, że jest mu potrzebne, wiem też, że nie zmienisz zdania.
Powiedziałem Ci tylko DLACZEGO jest to złym pomysłem.
Już udowadniam.

"I wychodzenie z założenia, że baba jest idiotką i kupi mu g*wno jest co najmniej szowinistyczne."
Może i jest szowinistyczne, ale w tym wypadku niewiele mija się z prawdą.
Dojdziemy do tego ;)))

"wolę poświęcić swój czas na douczenie się w kwestii konkretnych parametrów sprzętu i sama wybrać taki, który będzie porządny"
Konkrety są następujące:
Masz z pewnością dylemat "kupna g*wna" - bo inaczej nie znalazłabyś się tu tylko wiedziała co kupić od razu.
Nie ma w tym nic złego, bo skąd masz się na tym znać - ja też się na tym nie znam i jestem pewien, że nie znajdziesz na tym forum eksperta od alkomatów.
Tak więc, w swoim geniuszu uznałaś, że najlepszym pomysłem rozwiązującym Twój problem jest założenie tematu na forum REGIONALNEGO portalu w dziale KOBIETA...

Nie mam żadnych pytań. Komentować tego nie mogę bo bez wulgaryzmów nie potrafię.

Ale znaj moje dobre serce:
link 1
link 2
link 3
link 4
link 5
link 6
link 7

A na przyszłość:
http://google.pl
I na tej MAGICZNEJ stronie wpisujesz pytanie do czarodzieja.
Dosłownie:
"Jaki alkomat (opcjonalnie: kupić mężowi)"
Albo:
"Ranking alkomatów"
Albo:
"auto forum jaki alkomat"

Opcji jest mnóstwo :)))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Jestem Ekspertem od alkomatów na tym forum i czuję się urażony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszzzzzzzzzz........

skargi, wnioski, zażalenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nawet trochę rozumiem dlaczego zajrzała na dział kobieta..może dlatego, że jest kobietą ;) ja na parametrach się nie znam, a na swój alkomat mąż narzeka więc go nie polecę. wiem tylko jedno, zanim kupisz sprawdź ile będzie kosztowała kalibracja tego sprzętu, żeby to było opłacalne. bo rozstraja się każdy, ale nie każdy niesie w związku z tym wizję bankructwa - na to właśnie mój narzeka najmocniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aradash jak to ma w zwyczaju, wyładowuje swoje frustracje i zamiast pomóc pitoli bez sensu nic nie wnosząc do tematu.
Aż dziw, że później coś bardziej treściwego napisał oprócz własnych chorych wynurzeń w stylu "Jaki powinien być świat wg mojej chorej wyobraźni".

Wracając do tematu.
Poszukaj w necie na co zwracać uwagę (zapytanie w stylu: "jaki kupić alkomat" itd.). Później poszukaj jakiś rankingów alkomatów 2016, zawęzisz poszukiwania do kilku modeli.
Następnie na YouTube jakieś testy. Wpisz we wyszukiwarkę "alkomat test".
Dlaczego tam? Często łatwiej przyswoić wiedzę jak ktoś opowiada niż czytając o tym. Możesz oczywiście nie tylko na YT ale także ogólnie w necie.
Po tych trzech krokach powinnaś wiedzieć co kupić a co nie.

Na marginesie, temat do działu INNE/PREZENTY na forum :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję uprzejmie za klarowną wypowiedź i wskazówki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z tych bardziej konkretnych odpowiedzi to dodam jeszcze że warto szukać na konkretnych sklepach, ten podaję bo mamy na miejscu https://www.spyshop.pl/content/kalibracja-alkomatu-gdynia-89 i tu masz cennik co ile kosztuje. To chyba najlepszy obraz daje jak wygląda użytkowanie i który dobrze kupić, a którego unikać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie bardzo rozumiem, po co kupować mężowi alkomat? Może lepiej odebrać mu kluczyki? Obraziłbym się na żonę, gdyby kupiła mi taki alkomat. A na prezent kup mu lepiej spinki . To elegancki drobiazg a bardzo przydatny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z alkomatu czasem by korzystał a spinki to by kurz zbierały i tyle. Szkoda kasy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli się zastanawiasz czy po alkoholu jechać czy nie -odpowiedz jest jedną -przekaż kluczyki komuś innemu.

Na jezdni trzeba mieć trzeźwą głowę. Nawet następnego dnia. Tym bardziej ze w czasie snu alkohol się jeszcze wolniej usuwa z organizmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że z takiego prezentu i o wiele bardziej ucieszy http://fortblizne.pl/ . Nawet bym nie wpadła na to aby kupować alkomat i to jako prezent świąteczny. Pamiętaj że faceci to duże dzieci wiec z mini strzelani będzie radocha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dostałem od żony alkomat alkohit x50, uważam że to przydatny sprzęt dla każdego kierowcy, wiadomo że po alko sie nie prowadzi, ale nawet na drugi dzień po imprezie wolę nie siadać za kółko na czuja tylko sprawdzić czy mogę czy nie, nie tylko ja zresztą z niego korzystam, znajomi którzy wiedzą że mam alkomat chętnie się też sprawdzają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to są dobre alkomaty? Czym należy się kierować przy wyborze takiego sprzętu? Myślę o zakupie na wakacje, to znaczy to ma być prezent od żony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alkohity są bardzo dobre, popatrz na rankingi zawsze tam są w czołówce. Ja swojego juz trochę używam i jest jak nowy, wynik podaje w parę sekund, ma czytelny wyświetlacz i też łatwo się go obsługuje. Zawsze go zabieram ze sobą na imprezki, grille potem dmucham i mam czarno na białym czy jechać czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może lepiej męża na odwyk wysłać? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U nas w domu jest Xblitz Alcontrol, nie używamy jakoś często - wiadomo ale jednak warto mieć na wszelki wypadek. No i jest dobry, ma też 5 lat gwarancji i rok kalibracji gratis :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idą święta więc możliwe, że będą ponowne takie pytania - mój mąż też ostatnio szukał alkomatu i trafił na bardzo dobry poradnik https://kuprtvagd.pl/produkt/alkomat/ oraz ranking alkomatów, więc na pewno Wam się przyda ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i troche racja w sumie, ale nie święta, a urodziny teścia. Miał już kiedyś jakiś alkomat, ale po latach padł, zresztą i tak nie był zbyt dokładny. Chcemy mu kupić nowy, jakiś porządny tym razem. Widziałam, ze alkohity mają długą gwarancję, więc to chyba solidny sprzęt, prawda? Tylko jaki model?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jakie ma potrzeby. Czasem wystarczy coś prostszego, ale jak teściowie spraszają gości i winkiem częstują, to warto mieć taki z lejkiem, dzięki któremu można sprawdzić więcej osób, czyli alkohit x50 lub x60, które coś takiego mają. Mój teść nie jest orłem, jeżeli chodzi o elektronikę, a z obsługą alkohita sobie radzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sorki za sarkazm ale jak potrafi się obsługiwać butelkę to i osobie odpowiedzialnej nie przysporzy problemu obsługa alkomatu. Kwestia czy np taki alkomat z lejkiem daje taki sam wynik jak taki z tradycyjnym ustnikiem? Bo szybkość i higiena ok, a jak z dokładnością? Da się to jakoś sprawdzić? Czy da sie zamontować normalny ustnik w takim alkomacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz np alkohit x50 czy 60, to maja i lejek i tradycyjny ustnik to sobie zobaczysz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, tak krążyłem koło tego tematu, a na gwiazdkę dostałem alkomat na prezent - Alkohita X50. I właśnie ma wymienne końcówki, jak sprawdzaliśmy po świętach na drugi dzień to wynik bez względu na to czy dmucha się w lejek czy ustnik jest taki sam. A jak dla mnie może zostać ustnik, dla gości będzie lejek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Xblitz ma w ofercie bardzo dobre alkomaty, zobacz sobie ten model AlControl Mini, kupiłam mężowi taki na urodzinki. Ma bardzo precyzyjny pomiar, to solidny alkomat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ten mini jest spoko, ale jak ktos potrzebuje naprawde dokladnych pomiarow to swietnie sie sprawdza ten ALControl Ultra - genialna sprawa, bo pomiary sa mega precyzyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ustnikach nie ma co oszczędzać. Te do alkohitu oraz lejki łatwo dostać i są bardzo tanie. A że rezultat wychodzi taki sam, to oczywiste.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież ten lejek jest wielokrotnego użytku i nie ma potrzeby go kupować. Ostatnio na imprezie (czytaj szkoleniu) mieliśmy alkohita x60 każdy przez wyjściem się przebadał. A rano po śniadaniu każdy mógł drugi raz się sprawdzić i zobaczyć jak organizm spala alkohol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem, alkomat to akurat kiepski prezent. Równie dobrze można kupić w prezencie testy do badania poziomu narkotyków. Tak samo "świetny upominek"....
testy narkotykowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego kiepski. Narkotyki są nielegalne, a alkohol jest dla ludzi. Liczy się odpowiedzialność. Rok temu dostałem (na własne życzenie) alkohit x8 i już przez ten rok wielokrotnie ratował mnie przed kierowaniem na podwójnym gazie. Zwyczajnie człowiekowi wydaje się, że jest trzeźwy, a tu alkomat twierdzi coś innego. Niby niewiel przekroczone, ale jednak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam alkohita oraz alcofind AF-35
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozumiem twój dylemat nad wyborem :D
miałem to samo jak wybierałem takowy dla siebie, pracuję jako kierowca więc potrzebowałem naprawdę solidnego i niezawodnego sprzętu,
wyskoczyło mi zestawienie alkomatów, fajnie wszystko opisali, wybrałem zwycięzcę i jestem mega zadowolony, pozycja 1 z tego rankingu https://topowy-ranking.pl/ranking-najlepszych-alkomatow-2022/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupowałam swój alkomat w tym sklepie https://neomaniak.pl/alkomaty/alkomaty-osobiste.html i jestem zadowolona. Doradzili mi model AL-8000 z kalibracją przez rok za darmo. Używamy już niespełna 2 lata i nie zawodzi nas w swoim działaniu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie sama szukam czegoś dla męża. Mianowicie zbliża się nasza rocznica ślubu i zastanawiam się nad kupieniem dla niego zegarka. Budżet to ok 2k. Nie wchodzi w grę wybranie się z nim do sklepu bo ma to być niespodzianka (sam w sumie nie wiedziałby co kupić bo nie jest ekspertem od zegarków).

Biorę pod uwagę kupno zegarka od Xicorr
https://shop.xicorr.com/
Poniższego modelu. Jak Wam się podoba, co o nim sądzicie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...

Penis opada w trakcie zbliżenia (29 odpowiedzi)

Od ponad trzech miesięcy jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać seks i...pojawił się...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

do góry