Widok

prezent na chrzest???

Prezenty Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy wiecie co kupuje ojciec chrzestny dla chłopaka na chrzest?Może macie jakieś fajne pomysły bo ja kompletnie nie wiem co możemy kupić :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojciec chrzestny kupuje świecę, ja jako matka chrzestna kupiłam chłopakowi pozłacaną pozytywkę z grawerem + kopertę. można medalik, ale wątpię czy kiedykolwiek założy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślałam o złotym łańcuszku z medalikiem do tego biblie i coś jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nas się chrzestni zapytali i my akurat poprosiliśmy o konkretne rzeczy dla małej (w cenie ok 100 zł) i dostaliśmy to + każdy z chrzestnych dał jeszcze pieniążki (byliśmy dość zdziwieni bo osobiście uważałam, ze prezent w granicach 100 zł to jest wystarczający wydatek) a chrzestny kupił Biblię w obrazkach dla najmłodszych - to akurat fajny prezent :)
proponuję zapytać czy czegoś nie potrzebują dla dziecka i wtedy to kupić
medalik, pozytywka z grawerem czy inne grawerowane prezenty to piękna pamiątka - szczególnie jeżeli związana jest z tak ważnym wydarzeniem jak chrzest - ale czasem sytuacja materialna rodziny jest taka a nie inna i może warto przeznaczyć te pieniążki na bardziej praktyczną rzecz
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wszystkim moim chrzesniakom kupowalam złote bransoletki na których można było zrobic grawer ile ich mam kazdy dostal bransoletke ale pytaj rodziców tez co im potrzebne .Moj syn od swojej chrzestnej dostal piekny spiworek do wozka spacerowki bo o to ja poprosilam .
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jeszcze jakies pomysly??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my dostaliśmy:
krzeselko do karmienia - mama chrzestna,
zloty medalik + lancuszek- tata chrzestny,
pozostali goscie:
sztucce z grawerem,
zestaw porcelany dziececej z Lubiany,
obrazek nad lozeczko,
inhalator elektryczny (super sprawa, przydatne dla wszytskich czlonkow rodziny przy kazdym przeziebieniu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja planuję dać pieniądze oraz taką fotoksiążkę http://fotobistro.pl/fotoksiazki ze zdjęciami z chrzcin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile mniej więcej powinni dać chrzestni do koperty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie rozważam na poważnie taki albumik książkę. Tylko nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać. No i jakoś muszę wyselekcjonować co tam opublikować, w końcu to chrzest i dziecko jeszcze nie ma wspomnień. Piękny pomysł na taką okazję. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My się wprost spytaliśmy rodziców chłopca co kupić, bo bez sensu nie trafić z prezentem.
No i oni mówią, że bardzo chcą kocyk jakiś fajny dla małego. Więc ogólnie niby ok, bo wiem co..jedynie muszę przeszukać net.
No ale z drugiej strony to nie uważacie, że taki kocyk to trochę mało jak na chrzciny? :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak uważasz, że to mało to w takim razie możesz dać kocyk i do tego kase. a skoro pytaliście i sami rodzice powiedzieli że chcą kocyk to tym bardziej bym kupowała bo przynajmniej wiesz, że prezent będzie trafiony.
a jak nie masz jeszcze nic na oku to polecam ci zajrzeć na kocyko kołderki z Bebelini. Wpisz sobie w neta ;)
Ja mam taki różowy sweeti dotti dla córci i odkąd są upały super się sprawdza zamiast kołdry, bo ona jest bawełniano welurowy. No ale oczywiście może być też do wózka czy tak o do przykrycia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam ten kocyk na necie o którym pisałaś Naruszka!
Ślicznie wygląda! ten różowy b. ładny, ale dla nas wchodzi w grę wzór niebieski bo to dla chłopca :P I chyba faktycznie tak zrobię, że kupię kocyk tak jak chcieli, do tego dam kasę i będzie fajny prezent! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam kocyki do trójmiejskich mam szyjących np.:
http://szycienakocialape.blogspot.com/ (Gdańsk)
http://boginieprzymaszynie.blogspot.com/ (Gdynia)

Można zrobić personalizację jak się chce i wzory jakie dusza zapragnie. :) I tu i tu jakoś super. U jednych sama kupiłam, od drugiej dostałam i jestem zachwycona. :)

A co do prezentów, to jeszcze polecam (tzn. mnie ucieszyły najbardziej):
- kuferek na skarby z dzieciństwa
- album na zdjęcia
- zestaw do jedzenia (talerzyk, łyżki itp.), bo akurat zaczynamy pierwsze stałe posiłki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpytaj rodziców, może akurat jest coś co by im się przydało.
co do łańcuszka/ branzoletki to pytanie czy chłopiec, będzie to kiedykolwiek nosił.
[url]www.facebook.com/malgorzatajonczyk.fotografia[/url]
[url]www.malgorzatajonczyk.pl[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.silver.ag/pl/93/ :-D :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

do góry