Widok

prezent na święta dla 2,5 rocznej dziewczynki

Rodzina i dziecko Prezenty Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkie mamy :)

Poszukuję inspiracji na gwiazdkowy prezent dla 2,5 rocznej dziewczynki :)

Może któraś z Was chciałaby się podzielić tym co Waszym córciom sprawiło radość gdy byly w tym wieku, albo co planujecie zakupić?
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córa 2,5 roku bardzo lubli klocki lego d*plo. Poza tym ma teraz szał lalki barbie:) naoglądała sie na mini mini bajki barbie ksiezniczka i piosenkarka i mowi że chce teraz "kire" z fioletowymi włosami. Myślę że jakaś zabawka instrument też będzie ok. Zauważyłam że młoda czasem udaje że gra na pilocie jak na gitarze:) jej ulubiona zabawka ktora juz ma to wozek i kuchnia hello kitty z naczyniami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może rowerek biegowy? kuchenka?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w tym roku zaczęłam czytać o listach do Św. Mikołaja w internecie i w tym roku wynalazłam z super stronę dla mojej 3-letniej Hanusi (http://www.imikolaj.pl ) wysyła się list do świętego Mikołaja ze zdjęciami dzieciaczka i kilkoma słowami o nim i dostajemy list video od samego siwobrodego gdzie mówi imię dziecka i w ogóle mówi o nim w oparciu o to co napiszemy naprawdę genialna sprawa- polecam wszystkim rodzicom! Piszę o tym ponieważ ja sama wcześniej nie spotkałam się z czymś takim, a myślę, że warto maluszkowi atrakcję stricte świąteczną i niewątpliwie wesołą zapewnić
http://www.imikolaj.pl/wyslij/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też nie mam pomysłu co kupić dla mojej, myślałam o hulajnodze lub rowerku biegowym, ale teraz to chyba bez sensu, bp co po mieszkaniu będzie jeździła, ogólnie to mam problem bo małą ma mnóstwo zabawek po starszej córce i ciężko teraz coś wymyślić
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasa sklepowa


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ciastolinę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
co lubi moja 2,5latka, szal ciastoliny, wykrawki, wyciskarki zestawow w sklepach jest pelno,
klocki d*plo z ludzikami i zabawki typu little people.
drewniane klocki
lekarz,gary plus wlasnie jedzenie z ciastoliny, kroi ugniata itp.
lala raz na jakis czas,naklejanki, ksiazki do zmazywalnych pisakow,
puzzle(sama do 25cz), kot w worku, drewniane puzle alfabet pociag,memo

dlatego ja mysle o tej grze z pikajacym dlugopisem karotka- 10 gier - jest w rossmanie za 40zl a w biedronie ma byc za 25zl,
myslalam o macie do tanczenia,
nartach - bo brat ma
mikserze tefal(do zabawy)
w d*plo juz nie bedziemy inwestowac bo maja zestaw a powoli przechodza na lego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja planuję kupić wózek głęboki bo młoda ma same spacerówki a taki bardzo jej się podobał i kuchnię -miała po kuzynie jedną ale się nią nie interesowała wtedy (miała ok 1,5 roku) aż kuchnia sie rozleciala, a teraz chcę jej kupić taką wyższą żeby na dłużej starczyła.
Oprócz tego fajnym prezentem było by:
- puzzle
- klocki (uwielbia się bawić)
- jakas lalka ale już taka bardziej "skomplikowana" czyli sikająca itp.
- gitara
- tablica magnetyczna

Moja uwielbia jeszcze:
- swój mikrofon
- laptop
- łóżeczko dla lalki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja będę szukać inspiracji na http://www.ebiton24.com najprawdopodobniej będą to zabawki, bo to najbardziej cieszy dzieci, ale zawsze skupiam się na jakichś kreatywnych. rok temu mieli fajne promocje, liczę, że w ty też będą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może d*plo dla rocznego (zestawy od 1,5 roku są bardzo proste)? Albo książeczki? Pucio?
Kiedyś dla 3-latki przyjaciół kupiłam tort zabawkowy, okazał się strzałem w dziesiątkę! Bawiła się nim naprawdę długo.

Dla najmłodszych polecam sprezentować tablice manipulacyjne:
https://zamiasttabletu.pl/tablica-manipulacyjna-dla-dziewczynki

Ten producent ma sporo fajnych tablic, które bedą mogły dzieci czegoś nauczyć. A nie tylko zabawić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

do góry