Widok

próbny u mmegi :-)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mialam próbny makijaz.nic dodac nic ujac poprostu swietnie-moja mama powiedziala ze zupelnie inna twarz-poprostu zarabiscie-cien do powiek mi sie nie zbiegl-to nie mozliwe ale jednak :-))))polecam i jesli mmegi robi wam makijaz to sie nie obawiajcie!!nie mam fotek :-)))))zaraz po makijazu jadlam obiad-szminka nie zeszla mi z ust-niezle co??:-)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba wiem o kogo chodzi kiedys malowala dziewczyny do pokazu mody i wyszlo jej to fajnie, a gdzie ona przyjmuje i czy dojezdza do domu w dniu slubu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie załamujcie mnie kochane, prosze Was. Mmegi miała mnie malować, ale nie wyszło, z przyczyn niezależnych ani od Niej ani ode mnie. A tak mi sie podobaja jej makijaże :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak :)

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mmegi ma na imie Magda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ee..to przypadek..byłam umówiona z nią na wtorek..ale przełożyła na czwartek..ale Piotr wraca w czwartek więc ja przełożyłam na piątek..a moja kuzynka poinformowała mnie, że właśnie w piątek mam panieński.. ;) więc zupełny przypadek..

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to se wykombinowalaś :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to super ;) ja idę w piatek na próbny do mmegi ;) będę miała zdjęcia bo tego samego dnia mam wieczór panieński i zobaczymy czy makijaż przetrwa do rana ;)

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry