Widok

projektanta wnetrz

kto poleci dobrego projektanta wnetrz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Info na priv. anulka-m3@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nim jestem proszę pisać na apiska@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również poszukujemy projektanta, chcemy go prosić o pomoc w urządzeniu salonu z jadalnią, łazienki i sypialni. Prosimy o namiary na sprawdzonych specjalistów.
biuropon@interia.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podczepiam się do prośby. Mam do urządzenia mieszkanie. Oczekuję tylko poważnych ofert potwierdzonych wizualizacjami. Mój adres: lokum62@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaklad meblowy,wykonuje meble kuchenne,zabudowy, projekty z wizualizacja komputerowa. meblenazamowienie5@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam przeczytać inny temat na tym forum - architekt-jaki-koszt-i-kto:
http://forum.trojmiasto.pl/Architekt-wnetrz-jaki-koszt-i-kto-t65099,1,55.html
pomaga określić czego się chce przed wyborem architekta. potem rzeczywiście można się umawiac na spotkania. jakieś podstawy mam przynajmniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam XDIALOG ( xdialog@gmail.com).Więcej przestrzeni dla propozycji moich, wspólne dyskusje, wykonali kilkanaście wizualizacji zanim się zdecydowałam! Lansowali własną ekipę, ale nie kręcili nosem – kiedy zdecydowałam się na inną. Bezpretensjonalne podejście- a wnętrze przyjazne- dla ludzi. Pomogli mi też z budżetem- dostałam w exelu zestawienie kosztów wszystkich materiałów, robocizny- z części rzeczy musiałam zrezygnować- w porę, musieliśmy przeprojektować łazienkę i kuchnie- bo kryzys :-), wiem,ze mają swój profil na DECCORI- z reszta polecam wszystkim ten serwis – dużo projektantów, a przede wszystkim realizacji- sama tez wkrótce zamieszczę swoją. Pozdrawiam-
Haluszek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam architekta z ekipa wykonawcza....

be2ka2 @wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

jakie ogrzewanie domu? (93 odpowiedzi)

Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu? Dom bedzie mial...

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry