Widok

prostownica do włosów-jakiej używacie?

witam, chcę kupić sobie prostownicę, ale nie wiem jaką kupić? czy jest warto kupować te drogie czy można poprzestać na tańszej?? i czy możecie polecić jakieś kosmetyki do włosów, nie tylko te do wygładzania, ale też inne, np. zwiększające objętość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę polecić dwie prostownice-CHI oraz GHD.Jestem posiadaczką obu i z obu jestem bardzo zadowolona.Są to profesjonalne produkty i warte swojej ceny.
Co do kosmetyków do włosów to polecam firme Farouk i CHI również(jest to specjalna seria do włosów pod prostownicę).Używam już jakis czas i polecam z czystym sumieniem.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam prostownice Remingtona ale nie polecam, strasznie się psują :/ a do prostowania używam jadwabiu Farouk albo CHI. Zamawiam z netu www.uradka.pl fajne promocje i o polowe taniej niz w sklepach.
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam wigo i jestem b. zadowolona
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uzywam jakiejs firmy typu krzak kupionej w makro za 40 zeta i sie wogole nie psuje :)

mysle ze to malo istotne jakiej bedzie firmy byle by byla ceramiczna i jak nazwezsza i zeby miala wskaznik temperatury - zainwestuj w dobry kosmetyk chroniacy przed cieplem i zapewniajacy dbry poslizg prostownicy ze tak powiem :p a wszystko bedzie git :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepsza prostownica to magic in firmy CREATE nic sie nie dzieje z płytkami przez 5 lat , kosztuje powyżej 300 zł ale jakość jaką oferuje jest nieporównywalna z innymi

i nikt mi nie powie jak np Panie w poprzednich komentarzach ze prostownica za 40 zł jest dobra ale trzeba uzywac produktów aby prostownica sie słizgała po włosach

Rozumiem ze jak nie uzyje sie produktu to nie da sie wogle przejechac po pasmie włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam za 50 zł czarną zwykłą prostownicę jak ktoś umie prostować włosy to prostownicą za 10 zł sobie je wyprostuje
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja za bardzo dbam o swoje włosy żeby katować je prostownicą za 50zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a powiedzcie mi, bo kompletnie nie znam się na prostownicach: czy każdą prostownicą można podkręcić delikatnie włosy?? Czy może żadna?? ALbo są jakieś specjalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też Asiu dbam o włosy ,ale rozumiem,że jak tak bardzo dbasz to ani ich nie farbujesz ani nie prostujesz tylko faszerujesz sie witaminami i odzywkami na nie :) i tak kiedyś wypadną :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Farbuje ale tylko dobrymi farbami i nawet suszę i jeszcze prostuje!!
Staram się jednak używać kosmetyków dobrej jakości i przeznaczonych do mojego typu włosów.Maski,jedwabie,kosmetyki ochraniające włosy przed ciepłem prostownicy itd..Uwierz mi,że mimo tych wszystkich zabiegów moje włosy nie są zniszczone i ja bałabym się użyć prostownicy za 50zł-jak dla mnie za taką cenę to nie może być nic dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam prostownicy Babyliss. Jestem z niej zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykład porządnego sprzętu - https://www.fryzomania.pl/efalock-professional-diamond-iron-prostownica-do-wlosow-z-jonizacja.html
Pewnie, że każdemu może odpowiadać inny, ale to już kwestia dopasowania rozwiązania.
Jak to widzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

kosmetyki azjatyckie - gdzie w Trójmieście? (17 odpowiedzi)

Naczytałam się trochę o kremach BB i podobno dobre właściwości mają tylko te oryginalne...

do góry