Widok

prosze o szczerosc

PS. Czesc Esclarmonde!!! Wlasnie wyslalam Ci maila!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lennonka

A ja Ci wlasnie odpisalam^_^ Sprawdz!
A co do stroju...calkiem normalnie;)A Ty?
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Thoughts

"Szczescie polega na tym, aby miec co robic,
aby miec kogo kochac, aby miec w co wierzyc."
(Mike Yaconelli)
PS. Wiec czemu to nie wystarcza...(?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lenonko

AAAAA!!! No tak An American Player jako całość, bije na łep Fat boy'a, szkoda tylko, że nie znam, aż tak dobrze angielskiego.
No ale Fat boy, do Craig Davida, chyba wypada lepiej.
Whoooow, Wytnij z chustek i imagine, jeny, muszę to posłuchać, tylko gdzie, nie mam Mtv : ) ..........a Vive mam = ))
POP KULTURA ZJE WSZYSTKO
A ostatnio słyszałem Beatelsów z dwa nie samowite utwory z płyty Revolver, ciekawe czy dorwę ją gdzieś za dychę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nirvana

Nirvana, ale czy na około dochodzimy do celu? Wydaje mi się że tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nirvana

Nirvana, fakt do swoich marzeń do ich realnośći, trzeba przekonać siebie, często o tym zapominam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

7sk Prodigy

W sobotę na Polsat 2 leciał stary film zmontowany przez Koch Int. o The Prodigy.
Ten pech, że nie widziałem od początku, swojego czasu jakieś większe części wywiadu były
emitowane, czy to w turbo-transie na Polsacie, czy TVG. Ale nigdy, aż tyle. I bez cenzury.
W ksiązce Electronic Punks, opisane było jak zespół siedział cały czas w hotelu, jadł i palił jointa za jointem i w tym
błogostanie udzielał wywiadów. no i właśnie w filmie tym był jeden z tych wywiadów. Kiedy to Keith z jointem w ręce, a nawet chamsko zaciągający
się nim do kamery (to wcześniej nie było emitowane = ) ). Mówi że naturalnym narkotykiem XX wieku jest adrenalina, która wydziela mu się na koncertach.
Tak samo były niezłe żuty z zasceny, gdy już po koncercie było widać keitha po "adrenalinie". Czadzik, no i livy, część była też w filmie ELECTRONIC PUNKS, ale
nie wszystko. Jednym słowem, ból że nie nagrałem, a raczej kumpel nie nagrał bo niemam polsatu 2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Matrix w pamięci ciągle żywy ; ). Zresztą wystarczy zobaczyć jaki postęp dokonał się
w ciągu 50 lat istnienia komputerów. Do ilu dziedzin życia się niepostrzeżenie wkradły "maszyny obliczeniowe".
Ale bądzmy optymistami, w końcu jaki gatunek opanował
świat, krzem to tylko minerał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LENNONKO

wię szczerze mówię Tobie, że jestem ubrana teraz w szare domowe dresy, szarą bluzę z napisem SHARKS , brązowe skarpetki, białe majteczki i czarny staniczek :`)

is it OK?

pozdrawiam cieplutko ;`)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Isildur

kiedy to bedzie to jutro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polish pride

Polacy to cieniasy, i tak zremisujš z Armeniš.
Gołota niedawno dostał w zęby, Sosnowski też.
Małysz za rok straci formę i wszystko
będzie już w normie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swietlik

balejage to odmiana pasemek ale odpowiednio dopasowywana do oryginalnego koloru wlosow. Sprawia to wrazenie mniej szokujace od tradycyjnuch i daje niezly efekt wizualny. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neurotic

czy to prawda ze istnieja kolejne czesci Matrixa? A jesli tak to czy widziales? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

no nie na UFO nie wygladam... A znasz "sztuczke" z dziedziny ezoteryki z ekierka i igla? Sorry dzis krotko, ranna zmiana jest koszmarna, moze jutro wiecej, pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

odnosnie SMS masz chyba racje, dzis krotko, moze jutro uda mi sie wiecej napisac. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

To jutro było wczoraj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chora sytuacja. Mamy w Polsce zawod, ktorego nie mozna nazwac, konia z rzedem kto zna poprawna nazwe dla czlowieka wyrabiajacego pizze (pizzer, pizzeman, pizzman odpadaja- nie istnieja wg polskich norm jezykowych)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do neffer

może kucharz ??? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pia

Zdazylam? I hope...
Dedykuje Ci piosenke Misty z pokemonow "I wanna tell You what I am feeling..."
Dalszy ciag znasz...Do zobaczenia Skarbie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jesli sie to potwierdzi, to bede sie cieszyla...Napiszesz mi wiecej szczegolow w liscie?
Do jutra!^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

E-chan

Zdazylas... odkad to techno nie tolerujesz, co???? pogadamy jak wrocisz. rozumiem, ze sms dostalas? ide - moja banda czeka!
Matylda jest zaskoczona reakcja Twej Siostry - chciala byc mila (KAMEHAMEHA), hihi. wytlumacz to Y.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CATHAR LOVE

"Jesli milujemysie wzajemnie, Bog trwa w nas imilosc ku Niemu jest w nas doskonala."
(Pierwszy list Sw. Jana)
(Dla A. de Pereille)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pia

Jestes jeszcze? Soiesze sie jak moge! Czekaj!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pia

Zaczynasz o 16? Niby nie byla to tajemnica, ale tak jakos glupio...Nie boj sie, nie jestem zla!^_^ zreszta matylde to ja baardzo lubie hi hi... powodzenia na zajeciach! nie daj sie P. Dresikowi@v@
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wieczorna pora

W rozgrzanych sloncem poludnia murach skupiaja sie dawne mysli . Z dalekiego obcego kraju plynie ku nim
jedna mila i samotna . Znajome strony , znajome wzgorze , znajome wspomnienia . Smiale oblicze obroncy . Aksamitny dotyk rak. - Rozplywajace sie dreszczem cieplo zatacza tajemny krag i zaczyna wirowac szybciej i szybciej coraz szybciej .Przenikaja sie przestrzenie , wybuchaja wulkany , szkwal , blyskawice, szal uniesienia , -nic nie istnieje -------- niech trwa ----- trwa ---- i trwa .
Nagly wstrzas gromu i cieple krople burzy przykrywaja wszystko -- zapada sie swiat -- nicosc --- cisza ----- .
- z wolna wraca swiadomosc . Slychac cykady , szum wiatru . zapach lak . ------ Bezszelestnie przyplywajacy sen uniesie Ja cicho do dalekiego kraju - tam twoja przystan - do powrotu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BYCIE NATURALNUM JEST PO PROSTU POZĄ

KASIU NIE ZJAWIAM SIE TU CZESTO, BO TU ZA DUŻO DZIECIARNI, ALE WIEM , ŻE TY TU ZAGLĄDASZ MOŻE ZNOWU SPRÓBUJEMY WYSKOCZYC NA "HEVELIUSZA".
ODEZWIJ SIĘ PONOWNIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Zaadresowalem wyslalem niebieska . Moze dojdzie .
Pisze sie zdaje sie -- pizzernik , tak jak lakiernik , cukiernik itd , .. -- Ciekawie czy wiesz co to za zawod
:))) seksista lub seksistka ????? to nic zbereznego
nawet w Polsce sa takie etaty :))))))
pozdrowienia
RRRRRRany !!!! w tej chwili znalazlem w kalendarzu
22.03 ---- czy to .....Ty , i czy mozna cos niebieska??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

??? Tej z ekierka i igla nie ??????
:))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Nie wszystkie idee sa wypaczone -- nigdy nie wiadomo
( jak w muzyce ) co pozostanie - co jest prawda co falszem . Wiadomo co jest smutkiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Evening

Aik...to Ty???
Merci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

Nie...nie wiadomo. Wiadomo jednak gdzie jest swiatlo, a gdzie jego brak...A Prawda swieci najjasniejszym blaskiem...choc czesto bardzo slabym, tonac we lzach. Ale jest...i pozostanie, chocby znow miala cierpiec za caly zly swiat.
Katarskie pozdrowienia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

*-* tak no tak jestem - zle , ze jestem ??? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Memories

Dzwiek tysiecy mieczy... nie wiadomo co jest grzmotem, a co krzykiem, co ogniem, co blyskawica. Ktory kamien jeszcze stoi, ktory juz spadl. Padla Rock de la Tour... nie ma juz ochrony. Jestesmy dwie... wsrod dwustu innych... a moze trzystu? Wciaz ich przybywa. Czekaja na smierc jak na wybawienie. Bo w istocie... jest ona wybawieniem (w kazdych czasach).
Nie wiem kiedy (bardzo szybko), nie wiem jak...o swicie zamiast slonca ogien rozjasnil ruiny...I nie ma juz nic. Tylko co noc powtarzajacy sie sen... wezwanie do powrotu. Tam gdzie kiedys byl najwiekszy tego swiata blask.
Jedno skaliste wzgorze jast najpiekniejszym i najsmutniejszym miejscem na tej ziemi. Czekam... az mnie kiedys znow przygarnie... albo zabije. Nie moge... nie chce bez Nich zyc... Nie bede bez Nich zyc.
(Dla Aika)
smutna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Zastanawiam sie , czy Cie czyms nie zdenerwowac ,
Dlaczego -- ano dlatego , ze serce mi sie kraje jak czytalem text --- wole zebys byla wsciekla niz smutna
A tamten *-* byl o milosci a nie o zagladzie
:))) Usmiechnij sie , To nakaz obroncy z Mont .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Mam pytanie : czy Ty masz dzwieczny glos. ?? Nie nie zwariowalem - to wazne --kiedys Ci opowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Chyba mam...tak mi wszyscy mowia...mam nawet lekcje spiewu.^_^
Niech Ci sie serce nie kraje. Depresje to u mnie zecz normalna, a lubie wyladowac sie w HP...
Obronca z Montsegur? Hm...musze to KOMUS powiedziec, bo powinienes wiedziec, ze mialbys wowczas nas DWIE do obrony...:)))
Twoje pytanie o moj glos jest hm...ciekawe...
Zintrygowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Grr..mialo byc zaintrygowana. Te literowki...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

PO to Jestes aby tworzyc aby obrona tamtych dni nie byla daremna. Poto tu i teraz Jestes . Nie sprzeciwiaj sie woli ...... masz cos do spelnienia Meu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Escklarmonde

Nie moge Ci wszystkiego powiedziec czy raczej opowiedziec --nie gniewaj sie - musze sprawdzic cos
(to nie jest doswiadczenie - i zeby byla jasnosc nie ma z Toba bezposredniego zwiazku tylko posredni mayslowy ) na mnie dzis pora ----
milych snow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Nie sprzeciwiam sie...czynie raczej wszystko, aby te wole wypelnic...
Tworze, przynajmniej probuje...ale wlasciwa energia jeszcze nie nadeszla...Piesn wciaz nienapisana...
Moze uslyszysz kiedys spiew "Cathar Princess"...(to tytul mojego utworu, jeszcze niewykonanego)...
Powiedz...skad to wszytko wiesz? Czemu piszesz teraz do mnie niemal tak, jakbys tez byl Katarem?
Jutro bedzie moj ostatnidzien, kiedy mam dostep do komputera. Potem na kilka dni "znikam", a w Polsce...nie wiem, co bedzie z dostepem do Hp...nie mam sprzetu w domu, szukanie kawiarenek moze byc trudne(brak czasu i pieniedzy), moze w Akademii...
Slowem...nie wiem, jak czesto bede mogla pisac, choc zrobie wszystko, by sie to jednak udalo.
Troche jednak smutna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Mają dopiero być, w tym roku dwie na raz. Ale czy będą na tyle dobre co pierwsz część
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Isildur

trudno, nastepne jutro w niedziele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani

:) :) :) fajno jest - nie ma co sie martwic, na razie jeszcze zyjemy:) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

nie ja obchodze w listopadzie. Ma, nadzieje ze ojdzie, bede czekac... Znikne stad na jakis czas, pa! Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lelon

w oryginale jest pizzalioli, ale w Polsce ta nazwa nie jest stosowana, co lepsze nie ma zadnej zarejestrowanej i zgloszonej propozycji (pani w uniwersytecie w poradni jezykowej po prostu zdebiala), pozdrowienia,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

znikne stad na jakis czas, coraz czesciej budze sie z przeswiadczeniem ze dluzej juz tego wszystkiego nie zniose. Ponoc zawsze moze byc gorzej ale czy na pewno?... Pa! Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neurotic

dwie czesci naraz? Juz jestem rozczarowana, bo taki pospiech wrozy jedynie komercyjne kopiowanie pomyslow z pierwszej czesci lub... z innych filmow, na razie znokam z Hyde, pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Nefer

a czy to takie ważne ??
jak sobie pizzę robię to nie tęsknie za żadnym tytułem :))
a co powiesz na gostków którzy co roku robią wszędzie gdzie się da zadymę grillami.. grylarze... smażyciele....
pozdrówka i doozo usmiechu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lelon

moze i niezbyt wazne, ale jestem dociekliwa a wiaze sie to z moim zawodem. Dziekuje za zyczenia usmiechu, do napisania kiedys tam... Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NEFER

Czy cos sie stalo ???
Napisz jezeli tak ---zaniepokojony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

jestem do 14-15 odpowiedz , jezeli mozesz bardzo prosze -- najbardziej pozdrawiam i czekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

przepraszam- jestem egoistka, nie powinnam tak pisac. Zawsze cos sie dzieje, dobro, mniejsze lub wieksze zlo, nie pomyslalam ze przestrasze... Nie chcialam... Bedzie... musi kiedys byc lepiej, pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

sorry nie gniewaj sie i nie martw sie, piszac nie pomyslalam ze wystrasze. Przepraszam, kiedys bedzie lepiej, pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neurotic

Slyszales pewnie "Tomorrow Never Knows" i ....
No nie wiem, moze "She said She said"?
To te z plytki Beatlesow "Revolver"
Nie pamietam jak sie nazywa inny obledny utwor, ale na "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band" jest "Within You Without Yopu" Gearga Harrisona, tez niesamowity. Musisz to dorwac. Jeszcze sprawdze moje informacje, bo moglo mi sie pokrecic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Odpisuje nieco spozniona, bo jestem w szkole, a jestem ubrana w
Czarna bluzke
Czarne dzinsy
Czarne skarpetki
Czarme gacie
i tak dla jaj bialy stanik:)))

PS. Sama chcialas wiedziec...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w szkole 27.03.01.r.

siedze w szkole jestem szczesliwa ze zyje zycie nie jest az takie zle trzeba kozystac z kazdego dnia ktory jest nam dany bo nie wiemy co bedzie jutro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Sam tak kiedys "oszczednie " do CIebie pisalem kiedy
bylo mi bardzo zle --i tez zorietowalas Sie . Dzisiaj
ja to czytam i mam nadzieje ze nie jest tak jak ze mna.
Jeszcze bardziej zaniepokojony i mysla przy Tobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Verte

tak samo mysle jak ty jest fajnie trzeba zyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Wiem, ze nic nie pomoge... ale jesli bedziesz chciala porozmawiac i po prostu odpoczac, odezwij sie ... zawsze znajde dla Ciebie czas.
Trzymaj sie... to wkoncu minie...Na pewno.
Swietliste pozdrowienia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lennonka

Hm...tak sobie mysle, czemu wszyscy maja czarna bielizne... ja zawsze mialam tylko biala...Moda jakas, czy co?
Uff... ale bzdury ja wypisuje... hi hi ""^_^""
Chlip! To moj ostatnidzien tutaj przed nie wiem jak dluga przerwa...Bede plakac! Uzaleznilam sie od HP totalnie...
Wiosenne pozdrowienia!@v@
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Czesc. Skad wiem --istnieje przeciez przekaz myslowy - w kazdym razie chetnie poslucham .. teraz leci w I Koncert Warszawski Ricz. Add. ladny -lubie go
Nie martw sie tym co w Polsce , cos sie wymysli .
Odzyskalem wreszcie ksiazke , , Swiety Gral Swieta Krew" . Co mysle -- strach powiedziec -- a jak zaczniesz znowu ? :)))) --- mam odpowiadac --eeeee
lepiej nie :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Waiting

"Nie jest swietym, kto nigdy nie upada,
lecz ten, ktokto za kazdym razem, gdy upadnie, wstaje i idzie dalej."
(???)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Az tak zle???^_^ No odpowiedz, nie bede sie klocic...chyba.;) Sama nie mam wyrobionej opini na ten temat, ale nic mnie tam zbytnio nie zbulwersowalo. Ciebie widze tak...co?
A pierwsze 2 rozdzialy sa przepiekne...Siedze tu dzis do 21, potem...chlip! Jak mi sie uda za tydzien, to bedzie Katarski Cud...^_^
Teraz ja mam pytanie, a propos przekazow myslowych... czy Ty aby nie probowales do mnie wczoraj telepatycznie dotrzec?... Pytam serio...
Katarskie pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Tak.. Masz talent medialny ( od medium ) , Udalo mi sie tylko po czesci -- No dobra --powiem , zobaczylem Ciebie jako przezroczysty ksztalt ale slyszalem glos
stad pytanie . jak bedziesz miala koncert poslucham
Ale imie bylo inne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Thoughts

"Bez wzgledu na to, czy usilowania nasze beda lub nie,
uwienczone skutkiem, powinnismy tak zyc, abysmy mogli
powiedziec: "Zrobilem wszytko, co moglem."
(Ludwik Pasteur)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

No tak, a ja caly dzien dzis wygladalam jak trup z niewyspania^_^ Next time probuj przed polnoca, jutro musze wczesnie wstac.:)))
Przezroczysty ksztalt? No, to znaczy, ze moj parawan dziala...
Ale ja nie mialam na mysli, ze to ja bede spiewac... Glos mam moze i dzwieczny, ale niewyszkolony... nie jestem z wydzialu wokalnego. Ale kiedy go slyszales...wczoraj czy wczesniej?
Imie... mam kilka imion... obecnie to jest mi najblizsze... Ciekawa jestem, czy to, ktore uslyszales sie zgadza...Powiesz mi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

No tak 2 pierwsze sa zwiazane z Katarami . Pierwszy
z tajemnica znana dobrze Watykanowi , - ponoc zgarneli wszystko i schowali ale co nieco dowiedzialem sie .
Jak dlugo Cie nie bedzie ?? -- jedziesz do Polski ? -- to
zchodze do podziemia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Nie , nie spiewalas , Na moje pytanie -- Kim jestes --
odpowiedzialas dobitnie i dzwiecznie , juz po raz 2,
Jestem.... Meu . To dlatego czesto uzywalem tego zwrotu gdy pisalem do Ciebie , ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Do Danii wracam 23 kwietnia i zostaje jeszcze do konca maja...
W miedzyczasie sie tak czy inaczej pojawie, nie wiem tylko kiedy i z jakiego zrodla ( usmiecham sie promiennie do Kerilki...^_^)...
Dlatego lepiej, bys od jutra przez kilka dni nie odpisywal, bo boje sie, ze nie znajde...Mozemy sie np. umowic, ze zrobisz to za tydzien?
Do podziemia?...Nawet nie pytam co masz na mysli...;)
Ale niektorych odp. Ci nie przepuszcze...np tej o imieniu... przemilczales to, bo nie chcesz pisac w HP, czy z innych wzgledow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Zatkalo mnie... ale...jesli to bylam ja( jestes pewien? Choc wlasciwie znam odp...) , nie uzylam tego zwrotu...przynajmniej swiadomie...
Nie wiem, czy to imie... moze znaczy co innego?
Kiedy pierwszy raz zapytales kim jestem?? Odpowiedz, prosze... to wazne.
Dreczy mnie jeszcze jedno...spales ok 2-3 w nocy? Ja nie... i przyszly silne energie...Katarow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Za tydzien jest 03 kwietnia . Mniej wiecej o 17. 30 sie zglosze tutaj . NIe bede CIE meczyl myslami , wole jak wygladasz slicznie.... . oczywiscie przegladne wszystko , bo cos sie moze zmienic .-Imie ? --- chcialem
zobaczyc jak zareag. -- :)) nie zareagowalas
Co do podziemia to byl zart - prawie
Zaloze konto e-mail
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

A moze ja wcale nie wygladam slicznie?;)
Zaloz- dobry pomysl...
Intryguje mnie to slowo...ale fakt...nie znam go... czy wiec to znaczy, ze to kto inny? Umieram z ciekawosci...
I znow unikasz odp. na pytania...^_^
Ps. A co to za energie ja czuje teraz, co?;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Powinienem napisac -- spalem , prawde mowiac niezupelnie . To bylo dawno , wtedy kiedy pisalem o Mont. ---przysnilas mi sie , --mozesz niewierzyc lub nie jak chcesz --tez jak szklo , rozmawialem z Toba o tamtych sprawach --Wiedzalem ze to TY --i tez zapytalem -- z takim samym wynikiem-- jestem Meu
ten glos mam w uszach ---poznalbym go
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ESCLARMONDE

WITAM PIĘKNIE I POZDRAWIAM CIEBIE WRAZ Z RESZTĄ ZNAJOMYCH.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ESCLARMONDE

TO JEST DRUGA PRÓBA ZAWIADOMIENIA O MOJEJ OBECNOŚCI NA HP TRÓJMIASTO.MA ZADZIŁAĆ.POZDRAWIAM CIEBIE I RESZTĘ ZNAJOMYCH.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

W noc poprzedzajaca BEMA? Wtedy snil mi sie Mont... nie pamietam dokladnie...
Cos mi sie przypomnialo...mam polskie konto mailowe, wyrobiono mi kiedys, prawie nie uzywalam...mam nadzieje, ze dobrze pamietam:
esclarmonde@poczta.onet.pl
Anyway, jak wyrobisz swoje to daj znac.
Wierze temu, co piszesz...potwierdzaja sie moje ulotne wrazenia, energie...Mysle, ze uslyszysz moj glos...moze nawet niedlugo. Jeszcze jedno...masz moze tel. komorkowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentko Jo

Witaj Agentko . Kiedys odwiedzilem Cie w zakladzie
( obozie pracy) Ale to bylo lato . Pisalem pod inna ksywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

W noc poprzedzajaca BEMA? Wtedy snil mi sie Mont... nie pamietam dokladnie...
Cos mi sie przypomnialo...mam polskie konto mailowe, wyrobiono mi kiedys, prawie nie uzywalam...mam nadzieje, ze dobrze pamietam:
esclarmonde@poczta.onet.pl
Anyway, jak wyrobisz swoje to daj znac.
Wierze temu, co piszesz...potwierdzaja sie moje ulotne wrazenia, energie...Mysle, ze uslyszysz moj glos...moze nawet niedlugo. Jeszcze jedno...masz moze tel. komorkowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentko

Hej! Wlasnie Ci odpowiedzialam na maila. Pozdrowienia!
Aik...tamto nie mialo byc 2x- to pudlo znow wariuje. Intryguje mnie Twoja inna ksywa.mam podejrzenia, ale nie jestem pewna^_^ Ale...ja przeciez pisze od 2 lat jako Esc...czemu wczesniej sie do mnie nie odezwales???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Obiecalem Ci kiedys , ze sie z Toba nigdy nie skontaktuje Nie bede szukal
ani nie spotkam , itd itd. To obowiazuje Mnie
CZy bedziesz 03. 04 -- bo niedlugo musze zniknac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

AIK

ALE TERAZ MAM URLOP I NIE MAM ZAMIARU BYWAĆ W OKOLICACH WSPOMNIANEGO OBOZU PRACY.
INNA KSYWA?CZY ZNALIŚMY SIĘ , ROZMAWIALIŚMY ITP.?BARDZO JESTEM CIEKAWA.
MOŻE BLIŻSZE SZCZEGÓLY?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WICHERKU

MAM NADZIEJĘ, ŻE MÓJ KAJECIK MIEWA SIĘ DOBRZE I ODZYSKAM GO W NIEDZIELĘ POD POMNIKIEM.
BARDZO PROSZĘ I POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Przedtem chyba pisalas w Anonsach . Ja pisalem 3 lata , Najstarsza ksywka Dall ( nie mylic z Dali )
To juz historia Ale sledzilem to co pisalas
--tez wysoce "energetycznie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NEFER

POGANIASZ KISZCZAKA Z LISTAMI, A SAMA TO CO.....TO TAK TYLKO NA MARGINESIE W KWESTII CZEKANIA NA LISTY.
Z TYMI SMS TO NIE ROZUMIEM.TELEFON DZIAŁA I WSZYSTKO DOCHODZI.SPRÓBUJ ZARAZ JAK PRZECZYTASZ TEN TEXT.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Tak.Wlasnie dlatego stopniowo nabralam przekonania, ze moze jednak powinnismy porozmawiac poza HP. Niekoniecznie od razu osobiscie...
Pisalam, zreszta na pewno sie domysliles, ze boje sie, ze ktos(czyt. facet) chce mnie podrywac. Z Twej strony sie tego juz nie boje...
A mysle, ze mamy sobie wiele do wyjasnienia.
Nie moge obiecac, ze 3.04 bede...nie mam ziel. pojecia, czy do wieczora nie bede na zajeciach. Po prostu napisz, a ja postaram sie jak najszybciej odp...tego dnia czy w nastepne.
Czemu ciagle mam wrazenie, ze wiesz cos waznego, co ma jakis zwiazek ze mna....Dzis to ja Cie bede telepatycznie lapac.^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TO ALL

MAM PYTANIE ,
CO W WASZYM OTOCZENIU UWAŻANE JEST ZA PRZEJAW EKSTRAWAGANCJI?NIE CHODZI BYNAJMNIEJ O STYL UBIERANIA, CZY MUZYKĘ.
MOJA SZANOWNA KIEROWNICZKA STWIERDZIŁA OSTATNIO, ŻE SZCZYTEM EKSRAWAGANCJI JEST U MNIE BRAK MĘŻA I PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO DZIECIAKA U KOLAN.BARDZO JĄ IRYTUJE, ZE JEJ SYSTEM WARTOŚCI NIE ROBI NA MNIE WIĘKSZEGO WRAŻENIA.
NIANAWIDZIDZĘ I GARDZĘ LUDZMI, KTÓRZY PRÓBUJĄ INNYM NARZUCIĆ WŁASNY STYL ŻYCIA, A GDY TO NIE WYCHODZI ZWALCZAJĄ TAKIE OSOBY JAJ I CZYM SIĘ DA.
MOŻE KOGOŚ TO ZAINTERESOWAŁO I MNIE ODPOWIE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Nigdy nie pisalam do Anonsow! Z kims mnie pomyliles?
Ja nie mam tajemnic adj.ksyw...Bylam Haruka Tenou, potem Q w Wieczorze Wybrzeza, no i Esclarmonde...od jesieni1999.
Musiales wiec czytac moje dawne "Cathar Wave"... Sledziles...ale dlaczego? Potrzevbowales az tyle czasu, aby przekonac sie, ze jestem Katarka???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KISZCZAK

NO I CO .ZNOWU SAMA ....BU.....ZABRAŁEŚ CHOCIAŻ DINO NA SPACER.
PA, PA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TOMKO

Zjawię się pod B.O. jak tylko zrobi się cieplej bo na razie jest za zimno.Wtedy omówimy kwestię zdjęć.A na razie pozdrawiamy Cię!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ESCLARMODE I AIK

ZNIKAM I DO USŁYSZENIA ZA TYDZIEŃ O TEJ SAMEJ PORZE.MAM NADZIEJĘ.RAZ JESZCZE POZDRAWIAM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentko

A co ja mam powiedziec? Olewaj texty szefowej, grunt to sie nie przejmowac. Latem bylam u jednej cioci, ktora tez robila mi caly wyklad na ten temat, bo to przeciez dziwne, by kobieta w moim wieku nigdy nie miala faceta... Coz, ja jej nie uswiadomie, chcialabym miec jeszcze troche spokoju...^_^
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Wave

"Zachecam was jedynie, abyscie coraz bardziej sie doskonalili
i starali spelniac wlasne obowiazki i pracowac wlasnymi rekami."
(Sw. Pawel)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

....juz zniknales?
Szkoda....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Sadness

"NIe obiecano nam spokojnej podrozy, ale bezpieczne przybycie."
(Henry Dubanville)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Goodbye

Podoba mi sie logo ostatnich dni...To o wyciaganiu reki do gwiazd... Chyba wciaz to czynie...Wciaz od nowa...
A gdy zapadl mrok, biegne ukryc sie w moim snie...Znow polece do mojego zamku, na ukochany szczyt.Schowam sie miedzy murami i bede cicho spiewac o tych, co odeszli... Swiat zatonal w ciemnosci, a chmury przyslonily ksiezyc. Niebo staje sie grozne... Niebo staje sie smutne... Zaczyna plakac deszczem. Jak ja...
Odchodze w cien...jak Oni...
Odchodze w Cisze...znow nie majac sily spiewac.
Odchodze w moj upragniony sen...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Escllarmonde

Czuje twoje mysli bede czekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

maleńka

a ja chciałabym porozmawiać sobie z pewnym Czarkiem z Gdańska...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ja...

Jezu, ludzie, ale dzien...
Mozna spokojnie stwierdzic, ze moja glowa jest bardziej upatra ode mnie
Ja przynajmniej wiem, kiedy dac za wygrana, a ona bolli
i boli
i boli
i boli...

Plagiat, zniknales stad?
Uczysz sie do matury:)???

Esclarmonde
W pewnych wypadkach czarna bielizna po prostu wyglada lepiej:)

Nie mam na mysli nic sprosnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to mozliwe

Ja
ja, ja
jestem wypluta jak nigdy

Esclarmonde
Blagam o kropelke energii
bo nie bede w stanie wstac od kompa:)

Nie no naprawde nie mam na nic sily

CHYBA;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale o co chodzi, o co chodzi?!

Czytam sobie te Wasze texty, i stwierdzam jednoglosnie i kategorycznie - polowa tych wpisow to kompletny chaos i absurd... To mi sie podoba :)
No ale swoją droga to Ci wszyscy utalentowani ludzie, którzy starają sie coś tutaj przedstawić powinni sie realizować w jakimś innym miejscu, tak żeby bylo ich bardziej widać, nie sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2445 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

do góry