Widok

przedszkole Bajka w Rumi

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy ktos z was ma dziecko w przedszkolu Bajka? szukam opini na temat Bajki gdyz moje dziecko sie tam dostało i jestem ciekawa czy to dobry wybór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żadna mama nie ma tam dziecka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hop do góry ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno znajdziesz rozne opinie bo jest to jedno z najstarszych przedszkoli w rumi. ja przez ostatnie pol roku szukalam opini na wszystkie panstwowe przedszkola w rumi. o bajce slyszlam tylko tyle, ze jest tam straszna wilgoc? ale czy to prawda? nie wiem.
mysle, ze skoro wychowalo sie kilka pokoleń w tym przedszkolu to musi byc ok ;)) btw zawsze sie znajdzie "cos"
powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szwagierki dziecko chodziło do Bajki kilka latek i byla zadowolona.Mąż teraz remontował cos w tym przedszkolu to mi tu podpowiada ze trochę czuć bylo wilgocią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
było czuc? czyli przedszkole jest po remoncie? no to mam nadzieję ze bedzie ok ;) w internecie nic nie jest napisane na temat tego przedszkola.a jak panie w przedszkolu? sympatyczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Amelka też się tam dostała, mi bardzo zależało na tym przedszkolu :) A propos wilgoci, to niestety wiem, ze tak jest, tzn było. Teraz w wakacje jest tam remont i mam nadzieję, ze to pomoże. A wiesz już kiedy jest zebranie ?? Miałam dziś zadzwonić, ale kompletnie zapomniałam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsze zebranie mialo byc 16 czerwca ale gdy na nie poszłam to nie było pani dyrektor. Powiedzieli mi ,ze będą dzwonic i informowac lub dowiadywac sie samemu na poczatku sierpnia. jezeli nie zapomne to zadzwonie w poniedziałek ;) a twoja Amelka to który rocznik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam do bajki.Zebranie dzieci nowo przyjetych bedzie 29.08 o godzinie 16.30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy wasze dzieci tam chodza? jestescie zadowoleni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja jestem bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja także, jestem bardzo zadowolona z przedszkola "Bajka" w Rumi. Moje dziecko chętnie do niego uczęszcza. Ze spokojem mogę je zostawić pod opieką pań pracujących w tej placówce, które są bardzo przyjazne. Uważam, że wyrządzono im wielką krzywdę w okresie toczącego się "boju" o Słoneczną Jedynkę". Myślę, że wiele osób zmieni tę opinię. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje dziecko oddaje do tego przedszkola już drugi rok na miesiąc wakacji, nigdy nie usłyszałam niczego niepokojącego od dziecka. Chętnie tam chodzi i wraca zadowolone. Pozytywna atmosfera i panie bardzo miłe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a my niezadowoleni z przedszkola! moje dziecko chodzi,ale niezbyt zadowolone,mówi ,ze sie nudzi...faktycznie zauwazyliśmy ,ze mało sie tam dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W tym przedszkolu mało się dzieje... to chyba żart! Panie dwoją sie i troją żeby dzieci i sie uczyły i dobrze bawiły. Moja córka chodzi tam kolejny rok i nie dam złego słowa powiedzieć. Teatrzyki, spotkania z ciekawymi osobami. W zależności od grupy albo kino albo wyjścia na place zabaw. Czasem chodzą do kuchni i mają okazje ,,podglądać" panie kucharki w pracy i im pomóc. W przedszkolu jest dużo zabawek.Ok może nie są to najnowsze i jakieś mega super ale są.Panie uczą piosenek, wierszyków. Jak nie odpowiada komuś to zawsze może przenieść dziecko do prywatnego...Może zamiast siedzieć na forum porozmawiaj z paniami które opiekują się grupa Twojego dziecka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z paniami rozmawiam:) zeby było jasne. Przenosic dziecka tez nie bedę, dziwie sie taką sugestią,,
niektórych nie stac na prywatne przedszkole,,,a co do opini,
kazdy ma prawo do własnych odczuc.:) pozdrawiam:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Żeby było jasne, każdy ma prawo do swojej opinii to niech one będą naprawdę obiektywne. Moja córka chodzi tam kolejny rok i znamy się z rodzicami i nikt do tej pory nie stwierdził że dzieci w przedszkolu się nudzą. Może pani dziecko nie bawi się z innymi dziećmi albo może nie potrafi się chwile samo bawić wiec wtedy mu się nudzi. To jest państwowa placówka i niestety nie ma tylu zajęć dodatkowych jak w prywatnych przedszkolach. Coś kosztem czegoś...
Może porozmawia Pani z innymi rodzicami czy również ich dzieci się nudzą. Większą grupą będzie łatwiej coś zmienić lub zasugerować zmiany.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziękuje za radę... na pewno skorzystam.
Niestety z rodzicami jeszcze sie nie znamy bo to grupa krasnoludków, no i kontakt jest średni,,,mam nadzieje,ze sie zmieni wkrótce.
jestem dobrej myśli.
Lecz jakie wrażenie mam takie mam:). Odbieram dziecko w różnych godzinach i proszę mi wierzyć za każdym razem dzieci bawią sie same, widzę przez okno;)
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co do zabawy mojego dziecka z innymi, to nie zauważyłam zeby żle sie bawiło z innymi i rodzeństwem swoim:)...tu akurat nie ma problemu:)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. A czy to przedszkole. Nie podchodzi pod. Katolickie przedszkole. Jestem. Przerażona tym co Obaczylam na ich stronie:
http://www.bajkarumia.pl/galeria/koleda-w-przedszkolu
A też chcę w tym. Roku zapisać moje dziecko do tego przedszkola, które nie będzie uczęszczać na religię itp incydenty gdyż jesteśmy innego wyznania....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Vela Park Rumia Loker (18 odpowiedzi)

Czy zakupił ktoś z Was tam mieszkanie?

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry