Widok

przedszkole

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć, mój 3 latek nie dostał się w II rekrutacji do przedszkola. Co dalej? Gdybam że w III rekrutacji to juz wybiru wcale nie bedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dowiedz się w UM, w których placówkach sa wolne miejsca. Być może nie będzie to najbliższa Twojego domu, ale może np. po drodze do pracy, albo blisko pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój też się nie dostał. Przypuszczam, że skoro miasto ma obowiązek zapewnić każdemu trzylatkowi miejsce w przedszkolu to pewnie przyślą pismo z informacją gdzie są wolne miejsca (tak, jak przysłali po I rekrutacji). Tylko co, jeśli żadne z tych miejsc nie będzie mi pasowało? (ani blisko domu ani blisko pracy)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 lata temu lista placówek z wolnymi miejscami była na tej stronie, przez którą odbywała się rekrutacja (pismo też przysłali, ale chyba 2 tygodnie po tym, jak lista była na stronie).
trzeba było kontaktować się samodzielnie z placówką, żeby zarezerwować miejsce i podpisać umowę - na tym etapie kto pierwszy, ten lepszy. nam niestety nic jeśli chodzi o położenie przedszkoli nie pasowało, więc zapisałam córkę do prywatnego przedszkola. ostatecznie znalazło się dla nas miejsce w państwówce - zadzwonili do nas na sam koniec sierpnia z placówki, do której startowałam w 2 etapie rekrutacji, że jest miejsce, bo ktoś jednak zrezygnował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

do góry