Widok

prześcieradło nieprzemakalne - gdzie kupię stacjonarnie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny, gdzie w Gdańsku lub Pruszczu Gd. mogłabym kupić prześcieradło nieprzemakalne w rozm. 140x200 lub 160x200, albo chociaż większy podkład pod prześcieradło który można prać w pralce? Byłam w różnych sklepach i jak są to dużo mniejsze rozmiary np. 100x70 czy 120x60, takich większych nie mogę znaleźć. Jeśli widziałyście takie prześcieradła/podkłady w jakimś sklepie, byłabym wdzięczna za info?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większy podkład to na pewno kupisz w medycznym sklepie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam ochraniacz/przescieradlo na łozko z ikei w rozmiarze 160x200 na gumce,na to jeszcze zwykle wieksze bawelniane bez gumki,ochraniacz ma frotkowa powierzchnie,spod jest pokryty taka gumą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sklepie medycznym są zawrotne ceny. Ja kupowałam ostatnio na allegro, nie dość, że ogromny wybór, to jeszcze ceny przyzwoite, a kurier praktycznie następnego dnia. Ja kupowałam podkłady (90x180 i 80x180), a takich wymiarów na pewno nie znalazłabym w sklepie stacjonarnym. Na przeciwko hali targowej (właściwie na przeciwko tych kwiaciarni) jest sklep z pościelami, drugi to chyba karmelicka, ale gwarantuje, że tam będą mieli bardzo drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowałam w akpolu za 25 zł takie ceratkowe prześcieradło na gumce które zakłada się pod prześcieradło,super się sprawdza przy dzieciach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stacjonarnie wyjdzie dużo drożej. porównywałam ceny i ostatecznie zdecydowałam się na https://posciel.pro/67-przescieradlo-nieprzemakalne i nie żałuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cóż powiem tak, że warto zakupić odpowiednie prześcieradło, ale lepsza alternatywą będzie ochraniacz https://ochraniacz-na-materac.pl/przescieradla-nieprzemakalne/39-80x160.html takie jest moje zdanie :) Dłuższa żywotność materaca przede wszysstkim :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

do góry