Widok

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę?

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić dobrego pediatrę w ww.przychodni?

Byłabym wdzięczna
Pozdrowionka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnie odradzam z uwagi na permanentny brak wiedzy u obecnych tam pediatrow, sa owszem inni z 1 polki ale przyjmuja prywatnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jesteśmy pacjentami dr Ilkiewicz - nie narzekam, choć byłam u Niej tylko w poradni dziecka zdrowego (szczepienie+ wizyta z 2 tyg dzieckiem)

W przypadku choroby dziecka ZAWSZE chodzimy do dr Folwarskiego (prywatny gabinet - koszt wizyty 40 zł) POLECAM z całego serca - wyciągał mi Kubę wielokrotnie z choróbsk bez antybiotyków
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
też jestem z niedźwiednika i również jestem zainteresowana tym tematem....a Folwarski dwadzieścia lat temu mnie leczył tak w przychodni jak i prywatnie
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
też uważam że lekarze w tej przychodni są skandalicznie niedouczeni. najpierw spotkałem się z ewidentnym brakiem podstawowej wiedzy lekarskiej, za co zapłaciłem chodząć po kolei do wszystkich możliwych specjalistów zleconych przez pediatrę, którzy robili wielkie oczy dla czego zdrowe dziecko zostało skierowane na drogie specjalistyczne badania, a o doktor Ilkiewicz do której potem trafiłem to nawet nie chcę wspominać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się co do dr Ilkiewicz,pani pomyliła się z powołaniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dosłownie pani pomyliła się z powołaniem, zerowe zainteresowanie pacjentem, ważne tylko żeby się w papierach zgadzało. Przeoczyła u dziecka alergię, nietolerancje pokarmowe, zapalenie płuc itp. Niezadowoleniem reaguje na jakiekolwiek pytania rodzica, zerowe podejście do dzieci, które traktuje z góry. Zmieniłam przychodnie, bo szkoda nerwów na osoby, które zamiast pomóc tylko utrudniają innym życie. Poza tym jak coś się działo i trzeba było chodzić prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie Hipokrates,

Rowniez wiele ze swoich dzieci leczylam u Folwarskiego, jednak ostatnie choroby zweryfikowaly wiedze tego pediatry. Niestety brakuje mu kontaktu leczenia szpitalnego. Czesciej powinien wysylac dzieci do szpitala, jezlei nie umiem im pomoc, bo ryzykuje bez odpoiedzialnosci nie swoim zyciem. Poza tym podniosl ceny wizyt bez powiadomienia, nie ma kasy fiskalnej w wc brud i syf. W momencie kiedy wizyty odbywaja sie w gabinecie prywatnym do czegos powinien sie czuc zobowiazany, a tak nie jest.
Dr Jungowska przyjmuje teraz w prywatnej przychodni, ale mozliwe sa rowniez wizyty domowe- ja z nich awaryjnie korzystam jesli nasza pediatra jest nieobecna w miescie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
u nas dr Jungowska przepisywała ZAWSZE antybiotyk. Jak moje dziecko pochłonęło 3 antybiotyk pod rząd w ciągu 3 miesięcy poszukałam innej alternatywy i dla mnie Folwarski jest strzałem w 10.

mieszkanko niedzwiednika -nie zauważyłam w wc nic niepokojącego 8-o Może któryś z małych pacjentów nabrudził w trakcie wizyt. Co do kasy fiskalnej zgadzam się - powinien ją mieć :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
zdecydowanie dr,Folwarski
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tez lecze Dominike u dr.Folwarskiego zawsze jak mam watpliwosci co do zdrowia malej a mala czesto choruje lece do niego i jestem zadowolona leczy bezantybiotykow jest im przeciwny! Daje je jesli juz naprawde nie ma innego wyjscia a mala wychodzi z kazdej choroby:P
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Ilkiewicz, sympatyczna, dociekliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
przychodnia poraszka
dr folwarski swietny lekarz - z corka chodze do niego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Wiki zapisana jest do DR Czauderny, bez większych zastrzeżeń
prócz tego, że mnóstwo leków przepisuje
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zgadzam się. Sprawia wrażenie sympatycznej a duzo jej brakuje w zasadniczej ogładzie. Wiedza medyczna jak i podejscie do pacjenta oceniam bardzo nisko. Zawsze po wizycie z dzieckiem u Pani dr wylądowałam z dzieckiem na oddziale ratunkowym w szpitalu wojewódzkim.
Ogólny brak zaufania.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie ta przychodnia to porażka! ja polecam przychodnie na zlotej karczmie czy jak kto woli w matarni. tam przyjmuja dr Filipczuk i najlepsza pod sloncem dr Jungowska.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dr Ilkiewicz to jedno wielkie nieporozumienie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sympatyczna? Wręcz odwrotnie! Nie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie proszę przejrzyście na oczy. Od kiedy się przeprowadziłam i zmieniłam przychodnie z tej nieszczęsnej na goralskiej to wiem co oznacza leczyć. Jeśli nie macie daleko to polecam zmienić. Moje dziecko nigdy nie dostalo skierowania na podstawowe badania np krwi przez kilka lat . Jeszcze raz odradzam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Niedźwiednik

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

do góry