Widok

recepcja

NCM Dom Medyczny Świętokrzyska sp. z o.o. Temat dostępny też na forum:
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni, ale ostatnio miałam bardzo nieprzyjemną sytuacje. Zapisałam moją mała córeczkę do specjalisty osobiscie w recepcji, otrzymałam karteczkę z terminem za trzy miesiące gdy wkoncu sie doczekałam okazało sie że nie ma mnie tego dnia na lisicie u lekarza!! gdy to poszłam wyjaśnić Pani z recepcji próbowała zrobić ze mnie głupią i chyba wmówić mi że sobie ten termin sama wymyśliłam. okazało sie że jestem zapisana ale na za dwa tygodnie!!! jakas porażka, nie dość że sie czeka na wizyte kilka miesięcy z małym dzieckiem to jeszcze idiote z człowieka robią. teraz napewno przed każda wizytą bede dwonić dzien wczesniej zeby sie upewnic czy napewno mam przyjechać bo za paliwo nikt mi nie zwróci
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zapewne NIEZAMIERZONA pomyłka podczas rejestracji.Trzeba wcześniej się upewnić tel. ,bo rejestratorka też człowiek i może się pomylić. "ŚLEPO " ufać można tylko sobie /i to nie zawsze/.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzisiaj spotkała mnie identyczna sytuacja . Wmawiano mi, że byłem zapisany na inną godzinę. Porażka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Emil - opinia (3 odpowiedzi)

UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się jakiekolwiek pytanie...

Agnieszka - ocena (5 odpowiedzi)

Jedzenie dobre. Niestety do środka nie można wejść z pieskiem- nawet szczeniakiem, a takiego...

Pikacz - ocena (3 odpowiedzi)

Długi termin realizacji ;( więc nie polecam

do góry