Widok

regulacja brwi

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy możecie polecić mi jakis salon, gdzie fachowo przeprowadzają regualcję brwi?

Z góry wielkie dzieki

Pozdrówki
Anjja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałam z salonu w Gdyni Chyloni pod Domem Towarowym, ale robiłam to tam jeden raz, choć pani zapewniała mnie, że wrócę. Pewnie bym wróciła bo byłam bardzo zadowolona i pani bardzo ładną linię mi puściła, ale 5 minutowy zabieg regulacji brwi kosztował mnie 7 zł, a kosmetyczka mówi, że powinno się to robić średnio raz na miesiąc, teraz brwi reguluje mi mój meżczyzna i muszę powiedzieć, że to mniej boli, a za 7 zl mam piwko w kanjpce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale chyba 7 zł to nie jest jakaś kolosalna suma jak na gdyńskie salony piekności. A jeśli zrobiła Tobie ładną linię to wszystkie odrastające brewki możesz sobie sama wyrywać na bieżąco. Ja tak zrobię.
Pozdrawiam

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba w każdym dobrze wyregulują, jest to tak prosty zabieg że chyba możesz się wybrac do dowolnego, solidnego zakładu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslisz ze nie mam co sie obawiac ze wyskubią mi brwi za bardzo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno nie, [powiedz tylko że nie chcesz cieniutkiej kreski i napewno ci zrobią ładnie, teraz chyba nie są modne takie cienkie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie nie chcę takiej kreski

dzieki, będę działać :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm... do głowy mi nie przyszło, by ktoś mi regulował brwi :-)
sama to robię od .....ponad 10 lat ;-)
wyobraźcie sobie ile kasy bym wydała w gabinecie przez ten czas :-)))

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie każdy to umie, poza tym ja np.byłam tylko raz na regulowaniu przed ślubem bo chcialam miec naprawdę ładnie, ale teraz zawsze sama reguluję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry