Widok

remont przedpokoju-malowanie ścian szukam fachowca

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
szukam osoby do zrobienia ścian w przedpokoju nie mam pojęcia co bym chciałam mieć na ścianach może tynk strukturalny może ciekawie pomalowane moga być również studenci z ASP, czekam na oferty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
up up może ktoś mi poleci dobrego fachowca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,
mogę przekazać kontakt do ekipy, która remontowała moją łazienkę (na ścianach mam tynk strukturalny oraz mozaikę z kamienia naturalnego). Jeżeli jest Pani zainteresowana mogę na maila wysłać zdjęcia łazienki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bartosz Leszczyński
www.fresco.gda.pl
0 502 914 199
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam proszę o wysłanie zdjęć na e-maila munia24@interia.pl z góry dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziękuję bardzo za zdjęcia piękna łazienka i oryginalnie zrobiona cudo......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
rozmawiałam z tym Panem mówił że prześle Pani zdjęcia przedpokojów, jesliby Pani by owe zdjęcia dostała proszę o przesłanie ich do mnie na adres munia24@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo proszę o zdjęcia na maila: dzagoda26@wp.pl
Bardzo dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzien dobry jestem marcin i prowadze wlasa firme budowlana,jestesmy mloda firma wchodzaca na rynek swiadczymy nisze cenny,za wykonane prace...jesli jest pani zainteresowana bede czekal na kontakt e-meil wolfik1248@wp.pl.moge udostepnic zdiecia z moich wykonanych robud
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam tapety natryskowe 790449732
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam osobiscie zman dobrych 2 fachowców 2-złote raczki wszystko robia co sobie klient zażyczyjesli to pani pomoże podam numery..
KRZYSZTOF GROSMAN-668-451-794 LUB
REMIGIUSZ OSIĘGLEWSKI-516-204-879
CI PANOWIE PRACUJA W CALYM TRÓJMIESCIE POLECILAM PARU OSOBOM I SA BARDZO ZADOWOLENI JA RÓWNIEŻ.POZDRAWIAM GORACO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
KRZYSZTOF GROSMAN
REMIGIUSZ OSIĘGLEWSKI

Złodzieje i naciągacze strasznie długo robią i bardzo niechlujnie nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kobieto nawet Ciebie nie znam i jak śmiesz pisać takie bzdury . Sprawe zgłoszę na policję z wnioskiem o zniesławienie . Nawet nie masz odwagi się przedstawić . Szczyt beszczelności i chamstwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
zglos sie do premiera ON ci pomoze........ kolego - jak juz sie reklamujesz to jako sam siebie a nie podajesz obce osoby i siebie polecasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
880796753 Cebula Marcin
możliwość wystawienia faktury VAT
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Filip-Bud 512-344-014 Polecam gorąco
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

USŁUGI REMONTOWE

witam
z przyjemnoscia wyremontuje kazde pomieszczenie , szybko i tanio

prosze dzwonic na nr.694-915-482 lub e-mail piotrmeger@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
doradzimy, zaprojektujemy oraz tanio wykonamy :)
struktury3miasto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam pana MArka Ogolnowskiego - BARDZO DOBRE CENY I JAKOSC

603-815-999
http://remontowanie.dbv.pl/news.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzien dobry nazywam sie marcin prowadze wlasna firem remontowo budowlana,jestem mlody abity czlowiekiem,zaleta mojej firymy sa nisze cenny nisz firm obecnie znajdujacych sie na rynku.jakosc swiaczonych przezemnie uslug jest na wysokim poziomie. e-meil wolfik@wp.pl...moge ruwniesz udostepnic zdiecia z gotowych remontow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest do wymalowania niewielki dom w Rumi. Całość powierzchni do pomalowania ok 250m2 - umyć zagruntować i pomalować. Proszę o wycenę i ewentualne terminy, może być od zaraz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"dzien dobry nazywam sie marcin prowadze wlasna firem remontowo budowlana,jestem mlody abity czlowiekiem,zaleta mojej firymy sa nisze cenny nisz firm obecnie znajdujacych sie na rynku.jakosc swiaczonych przezemnie uslug jest na wysokim poziomie. e-meil wolfik@wp.pl...moge ruwniesz udostepnic zdiecia z gotowych remontow"

Marcin, jak można walić takie byki. Szczyt niechlujstwa. Nikt Ci nic nie zleci, bo po tym jak piszesz widać ile jesteś wart.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"dzien dobry nazywam sie marcin prowadze wlasna firem remontowo budowlana,jestem mlody abity czlowiekiem,zaleta mojej firymy sa nisze cenny nisz firm obecnie znajdujacych sie na rynku.jakosc... "
Koles zamiast chodzic do szkoly robil remonty w podstawowce juz - wiec musi byc w tym dobry !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw naucz sie poprawnie pisac po polsku analfabeto a dopiero później bierz się za remontu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma HERSEN. www.hersen.pl
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Proszę przesłać wymiary przedpokoju , prześle koszta wykonania tynku strukturalnego w stylu retro moj mail : michalwollman@yahoo.com jesli jest Pani zainteresowana odeśle zdjecia mojej pracy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam p.marcina marcin76gd@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzien dobry jestem marcin i znalazlem panistwa ogloszenie,prowadze swaja firme budowlana.od nie dawna jestesmy tanisi od firm ktore obecnie znajduja sie na rynku,tym atutem wlasnie chcemy sie przebic.moj e-meil wolfik1248@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.klawa.pl proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj zajmuje sie remontami moge ci pomuc w remoncie 721055060 wiesiek zadzwon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzien dobry
Jestem zainteresowan pani zleceniem jestem w stanie zrobic to co pani sobie wymysli kontakt krzysztofzimny53@wp.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
biedna kobieta dwa lata ponad wybiera fachowców do remontu paru metrów .A te ciołki czytać nie umieją haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Ci serwis http://www.ktozbuduje.pl
Znalazłem tam już kilku świetnych specjalistów, kiedy remontowałem mieszkanie - w tym kiedy malowano u mnie ściany w salonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam dobrych i tanich fachowców od malowania ścian na stronie http://www.mojeuslugi.pl/usluga/malowanie-dwukrotne-na-bialo-269
Co ciekawe jest cennik za dane usługi które cie interesują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widzisz daty postu głupia babo? Czy może reklamujesz usługi swojego męża...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam serdecznie jestesmy w fachu od 5 lat posadamy firme dajemy gwarancjie i udzielamy rabatów. zapraszamy 514-699-220 lub biurohause@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam bardzo solidnego Pana ktory robil u mnie remont.Wspulpracuje ze spuldzielniami wiec to nie zaden oszust.Pan Artur 514 820 693
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, może ktoś zna solidnego malarza, który chce odmalować pokój za rozsądne pieniądze. Szukam pilnie pomocy, gdyż człowiek, który miał przyjść niestety nie przyszedł a remont pokoju miał być obiecanym prezentem dla syna, który przebywa na obozie i za parę dni wraca a pokój nie ruszony Ja z uwagi pracę czasu na to nie mam. Praca stosunkowo prosta - zaszpachlować dziury, pozbyć się plam (kredki , itd) pomalować ściany pokoju 3,5m*4,5m*3m . Czas ucieka - proszę o pomoc, może ktoś zna kogoś godnego polecenia - netpagowski@tlen.pl. Miejsce - Oliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Wysłałem Panu maila.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Ja korzystałem z rcbi.pl robią wszytsko od A do Z. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej spróbuj usług firmy http://szpachlarze.pl
Są ze sztumu całkiem spoko ekipa. Tanio, a przede wszystkim czysto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że teraz jest coraz trudniej znaleźć kogoś do pomoc przy remoncie, a co dopiero do pracy na cały etat. Przynajmniej wtedy kiedy ja szukałam, większość firm była w trakcie poważnej inwestycji. Trzeba być dobrej myśli. W wolnych chwilach czytałam różne artykuły http://celnie.pl/gdzie-szukac-fachowcow-budowlanych-remonty i tak jakoś udało doczekać się zmian we własnym domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SZEROKI ZAKRES PRAC REMONTOWO BUDOWLANYCH. REMONTY TEL 783542745, TOMASZ POSELEK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zainteresowany zleceniem na pewno się dogadamy 733485464
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
+48793668751
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę pani pomoc. Proszę zostawić telefon. To będzie mój 793669751
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam malowanie natryskowe i firmę http://www.remonteam.pl :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też polecam powyższą firmę http://www.remonteam.pl i malowanie natryskowe w ich wykonaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

do góry