Widok

restauracja TENISOWA (Przymorze)

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktos organizowal tam wesele badz byl gosciem? prosze o opinie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo prosze o jakies opinie kochane forumki!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/search.php?f=11&search=tenisowa&globalsearch=0&match=1&date=560&fldauthor=1&fldsubject=1

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam gościem na imprezie na ok 30 osób - nie weselu. Nie podobało mi się - taka spelunka. Brzydko, brudno i niestety wolno było palić. Impreza była zimą, a ja siedziałam w kurtce, bo chyba ogrzewania nie było. Szybko uciekliśmy.

image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje czytalam wczesniejsze opinie ale licze na jakies "swieże":)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście nigdy nie byłam, ale w zeszłym roku jedna z koleżanek z pracy była tam na weselu i powiedziała, że nigdy nie była na gorszym. Jedzenia było za mało i przeciętne, a na sali nie dało się wysiedzieć bo było za gorąco (wesele było w sierpniu) i wszyscy kłębili się na zewnątrz.

Martusia 26-04-2010
Szymek 25-06-2013
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy tam obiad na poprawiny i zgodze się z poprzednimi opieniami, taka spelunka zero fajnego klimatu, jedzenie dobre ale obsługa wolna masakrycznie. Jedni już zjedli a reszta jeszcze czekała a było zaledwie 25 osób.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic specjalnego,jedzenie wyliczone,wystrój tez nieprzyjemny
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam miałam wesele w maju i byłam bardzo zadowolona. Jedzenia bylo sporo i było pyszne oraz sporo zostało, bardzo miła obsługa ( co chwile ktos podchodził do nas i do gości i pytał sie czy wszystko mamy i czy może czegos nie podać), tort był pyszny. Miłą niespodzinką dla nas było wypuszczenie gołąbków pocztowych- nic takiego nie zamawialiśmy i nic nam właściciel nie powiedział. Wystrój może nie jest rewelacyjny ale cała reszta jest na wysokim poziomie. Bardzo polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mowisz powaznie ja mam miec tam wesle w przyszlym roku ale po opiniach innych juz sie boje,mam nadzieje ze moje wesele bedzie tak udane jak twoje :)pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam sie tam udało wesele... i Tobie też tego życze :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My bylismy w zeszłym roku we wrzesniu(wesele na 50 osob), obsługa wolna,jedzenie dobre, ale zimnawe, mało miejsca do tańczenia plus biedne gołąbki przez całe wesele stały na sali, w tym hałasie :/
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

do góry