Widok

restauracja Tenisowa na Meissnera (Zaspa)

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś robił wesele w restauracji Tenisowej na Meissnera na Zaspie? Szef strasznie kręci, ciagle nie chce umowy spisać, ciągle słyszę później i później. Proszę o uczciwe informacje na temat wesel w tej restauracji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie!
Napiszcie coś proszę o Tenisowej!
Proszę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak robiłem wesele w Tenisowej, żadnej umowy nie spisywałem było super. Wspaniała zabawa do białego rana. Bardzo dobre jedzenie po przystępnych cenach ( naprawdę byłem miło zaskoczony cenami ). Miła obsługa, naprawdę gorąco polecam-przekonacie się sami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co Ty za ścieme tutaj wciskasz??? Jak można nie spisywać umowy. To jak się w takim razie rozliczyłeś bez umowy???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozliczyłem się normalnie na podstawie rachunku . Umowa nie ma nic wspólnego z rozliczeniem. Przed imprezą weselną wpłaciłem zaliczkę 10% wartości ,a resztę zapłaciłem po wykonaniu usługi czyli wesela. Uważam to za bardzo fajną sprawę bo wiem za co płacę a nie jak w wielu restauracjach każą płacić z góry- za co i dla czego.Ale najważniejsze ,że zabawa i organizacja były super,fajne jedzenie ( reszta spakowana dla mnie po weselu) - naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, dzięki za odpowiedź:)))) Mam nadzieję że na moim wesele też będzie tak super:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy mógłbyś napisać na ile osób było wesele i jaka jest cena za 1 osobę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam wczoraj w Tenisowej na obiedzie. Jedzonko mają przepyszne! Sala trochę skromna ale myślę że jak się ją odpowiednio przyozdobi będzie ok. No i grał zespół. O 18-tej zaczął się dancing dla starszych osób więc się ulotniłam. Ale bardzo miło było popatrzeć na bawiących się i radosnych ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłem wesele na 70 osób, salę udekorowali, światła kameralne tylko mój człowiek od kamery popsół sprawę bo miał reflektory i w momencjie kiedy kręcił było jasno jak na sali operacyjnej , ale to jakaś nauczka. Jak będziecie brać kamerzysę pytajcie o takie rzeczy bo to psuje nastrój. Ja wynegocjowałem cenę 95 PLN i uważam ,ze za te pieniądze był wypas.Byłem u kolegi który robił w innym lokalu za 150 PLN to była porażka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wieeelkie dzięki za pomoc czyli za informacje! Na pewno się przydadzą! Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry