Widok

restauracja na komunię - które miejsca polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, pytanko jak w temacie: które lokale polecacie, a które odradzacie?
Czas zacząć się rozglądać za miejscem na przyszły rok. Nie wiem jeszcze ilu będzie gości, ale lokal na pewno musi być z placem zabaw, najlepiej jakby też było miejsce do zabawy dla dzieci w środku (w razie pogody takiej jak dziś :( ) - będzie co najmniej 6 dzieci w wieku 1,5 do 9 lat. Lokalizacja najchętniej między Wrzeszczem a Sopotem, ale jak coś dalej godnego polecenia to piszcie - zapewne nie tylko mi się przyda :)
Z góry dzięki za opinie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na przyszły rok to niestety musze cię zmartwić - szukaj szybko bo większość jest juz zajętych. Na komunie szuka sie 2 lata naprzód.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bzdura, ja na komunię pół roku wcześniej i to pierwsze miejsce, co chciałam miało wolne. Teraz chyba też tam zrobię, nie napisze gdzie bo mi zajmiecie;) ale zwykle mają miejsce w tych miejscach na kilka komunii
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja w październiku załatwiałam w tym samym roku szkolnym na maj i bez problemu mi się udało i to w dobrej restauracji w centrum Gdańska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nad Potokiem w Jelitkowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hotel 4 brzozy na Kowalach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

naprawdętrzeba 2 lata wcześniej zamaiwać ? bo ja mam za dwa lata i żebym z ręką w nocniku nie została
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja siostra kilka lat temu załatwiała jesienią na wiosnę (ok. 9 miesięcy przed), orientowała się m.in. w restauracji Filharmonia, restauracji myśliwskiej na Jaśkowej Dolinie i w Malinowym Ogrodzie na Łąkowej - wszędzie były jeszcze miejsca. Ostatecznie zrobiła w Malinowym Ogrodzie, było fajnie, ale miejsce już chyba nie istnieje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Malinowy Ogrod na Lakowej to teraz " Harmonia ", fajne miejsce, mielismy tam chrzciny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przyszłym roku do komunii pójdą 2 roczniki. Tylko u nas w szkole bedzie 8klas do komunii. Stad taka kumulacja i problem ze znalezieniem miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mojej córki w tym roku było 260 dzieci. W dodatku komunia była w sobotę, był to czerwiec więc dodatkowo wesela. Rok wcześniej już nigdzie nie było wolnych miejsc a nawet jak były właściciele nie godzili się na komunię bo wiedzieli, ze będą mieli wesela. Serdecznie polecam Otomin Karczma Swojak, na górnej sali spory kącik zabaw dla dzieci plus kącik do karmienia piersią, na zewnątrz plac zabaw, mini zoo a obok stadnina. Wykupiliśmy przejazdzki dla dzieci i wszystkie były zachwycone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaka to parafia. Bo u nas podobno zostaje po staremu. W 3 klasie. Martwie sie bo moja corka bedzie w 2 klasie i zeby nie wyskoczyli ze jednak i wtedy miejsca nie bedzie nigdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Restauracje na komunię?
Ludzie na prawdę już oszaleli i robią z komunii cyrk albo wesele.
Polecam w domu i najbliższa rodzina ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 19

Niektorzy nie maja miejsca w domu.....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

To rozumiem, sama przez 12 lat mieszkałam w M-2 z dwójką dzieci i mężem. Ale teraz widzę, że w restauracjach urządzaja komunie i chrzciny ludzie mieszkający w szeregowcach., bo (serio) nie chce się im grzebac w garach. O ile chcrziny to uroczystość nie pojeta przez bohatera (na ogół kilkumiesiecznego) to komunia (moim zdaniem) powinna byc rodzinnym, kameralnym spotkaniem rodzinnym, w domu, a nie w knajpie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chrzciny też robilismy w restauracji, nie mam w domu miejsca aby ugościć naraz 15-20 osób.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkasz w komórce?
Byłem kilka razy na imprezie na 10-12 osób w KAWALERCE! I było miło i smacznie.
W każdym mieszkaniu można przyjąć 15 osób. I będzie sto razy lepiej niż w restauracji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Znam takie miejsce bo sama szukałam na chrzciny :) HOTEL FALTOM w Rumi. Ogranizują imprezy okolicznościowe, mają zamkniętą salę zabaw tylko dla gości z której dzieci na imprezie mogą korzystać i plac zabaw na zewnątrz. Wątpię,że znajdziesz coś innego z fajnym miejscem dla dzieci, Tylko faltom :) a impreza okolicznościowa wychodzi od 72zł/os czyli tyle co w zwykłej restauracji z zardzewiałą zjeźdźalnią na zewnątrz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ten kolo Castoramy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brzmi troche jak slaba reklama..... Jest mnostwo innych fajnych miejsc, faltom nie jest jedyny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro takie mnóstwo to proszę o chociaż 1 takie miejsce gdzie po zjedzeniu obiadu dzieci zamiast wchodzić rodzicom na glowy będą mieli salę zabaw żeby się razem pobawić, do tego plac zabaw na zewnątrz i dmuchany zamek (i to wszystko w cenie obiadu)????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Grinholc w Rumii, Harmonia w Gdansku, Biancas Kosakowo, Cedrowy Dworek, Kalinowka Matemblewo wymieniac dalej? W czesci tych miejsc faktycznie zamku dmuchanego nie bedzie :) ale jak ktos sie wlasnym dzieckiem zajać nie umie to chocbys cyrk postawila to i malo bedzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hotel Hotton w Gdyni, mają małą kręgielnię, więc dzieciaki zajęte na jakiś czas i wymęczone jeszcze przed deserem, przerabiałam i polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy okazji... Czy możecie polecić fajną firmę cateringową dla tych, którzy szukają kompromisu - przyjęcie w domu ale bez stania przy garach?
"Bon jovi i gracias"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mogę polecić Gastrostaff. Jedzenie przyjechało ciepłe i bardzo wszystkim smakowało.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i pięknie... Przekonałaś mnie do tego zamysłu.
Niby na 20 osób jestem w stanie ogarnąć coś pysznego ale... :) jak wspomniałam o wszystkich VIPach w Rodzinie to mi się odechciało.
Chciałabym skupić się na dekoracjach, barku bezalkoholowym, pieczeniu ciast... a w tym dniu na Dziecku.

Ps
Jak weszłam na allegro za wstążeczkami do ozdoby ...to wsiąkłam na dwie godziny i tylko dodawałam strony z dodatkami do listy ulubionych ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić Ci Betlejem w Lęborku. Organizowałam tam komunie i byłam bardzo zadowolona. Świetna kuchnia, sala ładna i gustownie (odpowiednio) udekorowana. Obsługa też ok. Byliśmy tam ostatnio na sylwestrze i bawiliśmy się super. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potwierdzam. Betlejem w Lęborku jest w porządku. Byłam tam na przyjęciu komunijnym i bardzo mi się podobało. Do tego mają bardzo ładny ogród gdzie dzieciaki mogły się bezpiecznie bawić. Pyszne jedzonko miła obsługa. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdecydowanie Żabusia na Żabiance.
Ceny umiarkowane,świetna jakość.
Mają plac zabaw dla dzieci,duży taras i w środku też mnóstwo zabawek.
Trzeba wcześniej zamawiać,bo trudno z miejscami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Super komunię zorganizowali nam w ubiegłym roku w Centrum Tańca Szczepan w Gdyni, płaciliśmy chyba 150zł od osoby przy 40os, ale jest też możliwość wynajęcia samej sali, serwisu porcelanowego i załatwienia swojego cateringu. Naprawdę polecam, szczególnie ze względu na fajny kącik dla dzieci, dzieci były tam ciągle pochłonięte czymś!
http://www.lokalgdynia.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Organizowałam przyjecie w Sala Bankietowa Figaro :)
Szukasz idealnej sali na chrzciny bądź komunię wejdź na ChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia komunijne i chrzciny w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

organizowalam komunie w Bistro Oliwka i polecam serdecznie
Szukasz idealnej sali na chrzciny bądź komunię wejdź na ChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia komunijne i chrzciny w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam komunie naszej córki w Karczmie Biesiadnej w Szadowie. Bardzo jestem zadowolona. Pierwszorzędnie przygotowali imprezę. Ładnie udekorowana sala bankietowa. Świetna kuchnia i bardzo dobra obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ładnie można urządzić komunię w Betlejem w Lęborku. sama tam organizowałam komunie w zeszłym roku i niedawno byłam tez tam na ładnie przygotowanych chrzcinach. Serwują pyszne jedzenie (mają duży wybór dań w menu) Obsługa na poziomi . Sam lokal elegancko urządzony, jest też bardzo ładny ogród.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

do góry