Widok

restauracje przyjazne psom

Witam,

chciałabym stworzyć listę restauracji w trójmieście przyjaznych psom, póki co mogę wpisać gdyński trafik, dobre jedzenie i fajny klimat a do tego bezproblemowe podejście do czworonogów, podzielcie się proszę innymi namiarami.
Pozdrawiam,
IKO
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sanatorium w Sopocie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki, byłam w weekend faktycznie miło i przyjaźnie, ale niestety jakoś tak "biednie" pod tym względem w naszym trójmieście.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
wszystkie chińskie ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pies w restauracji? To chyba tylko taki który dałby radę wysiedzieć w miejscu przez godzinę.
http://www.CiekaweNoclegi.pl - Noclegi w Polsce, baza noclegów od Bałtyku po Tatry! Hotele, apartamenty, pensjonaty, agroturystyka, kwatery i noclegi Sopot, kwatery i noclegi Gdańsk, kwatery i noclegi Gdynia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ooo fajny temat, i mam pytanie jakiej wielkosci pieski przyjmują?? bo dla jednych pies to york, dla innych labek a moje maja ponad 90cm w kłebie i własciwie to tylko bywam z nimi albo w Sopocie (na Monciaku praktycznie do kazdej knajpki mozna wejsc...tylko nie wiem czy przypadkiem ze strachu nas nie wypraszali :D) i Fabryka Trzciny w stolicy (tam dogi niemieckie bardzo mile widziane)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
avocado-sopot :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koliba w sopocie, a nawet czasem pieskowi z checia dadza jakas kielbe czy cos ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wbrew pozorom to restauracje raczej nie wypraszają klientów z psami pod jednym warunkiem:
pies jest ułożony i spokojnie się zachowuje, czyli cicho leży obok krzesła swego Pana - nie reagując na innych ludzi, ani psy.
Nie wspomnę już o tak prozaicznej rzeczy jak higienia - obsikiwanie czegokolwiek przez psa jest niedopuszczalne! Podobnie niszczenie.

A z tym wiele psów ma problem.
Stąd niechęć restauratorów.

Sami właściciele psów sobie winni. Mało kto ma rzeczywiście dobrze wychowanego czworonoga.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Swojego psiaka nie będe faszerował relanium by sie z nim wybrać w miejsce mające takie wymagania.
Jeśli leżeć ma i nie reagować na ludzi i inne psy, a tym bardziej na zapachy jedzenia to chyba nie o psie mowa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
A co na to wszystko sanepid ??? :>
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nova Pierogova w Gdańsku!!!!
bardzo miła obsługa i pies mógł siedzieć grzecznie pod stołem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może nie restauracja, ale Pub Loft w centrum Gdańska bardzo chętnie wita gości z psami, dostepna miska na wodę itd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala Klubowa w Sopocie, na przeciwko wejścia na plażę nr 38
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio widziałam klientów z pokaźnych rozmiarów psem w Stacja de Lux we Wrzeszczu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Tesoro w Sopocie na ul. Polnej, jeśli pies się odpowiednio zachowuje to nie ma problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
the mexican sopot
latem w ogrodku
zima w srodku ( warunek jesli jest pełny lokal ... pies nie przeszkadza blisko siedzacym, jest grzeczny :) ) mozna z duzym i malym, my mamy labradora i jest mile widziany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za całkowitym zakazem wprowadzania bachorów poniżej ósmego roku życia do restauracji . W restauracji ma być przyjemnie, elegancko, stonowana muzyka, przyjemne wnętrze, zapach cudownego jedzenia, relaks. Nie mam nic przeciwko jeśli ktoś wejdzie z ułożonym pieskiem (który nie ujada i nie przeszkadza gościom), natomiast wpieniaia mnie na maxa jak ktoś z gości psuje mi miły nastrój wchodząc z drącymi mordę, piszczącymi, obsmarkanymi bachorami, albo z takimi w wieku przedszkolnym które biegają, hałasują zabawkami śpiewają i pokrzykują. Ja naprawdę nie po to płacę za obiad w restauracji żeby znosić cudze dzieci i ich histerię Oglądać ślinę, smarki, kupy i ogólny bałagan z nimi związany. Dlatego jestem za absolutnym zakazem wprowadzania dzieci do restauracji przynajmniej dopóki nie wyrosną z wieku przedszkolnego. Czy tak trudno zrozumieć, że idąc do restauracji człowiek chce w spokoju zjeść obiad, często "we dwoje" i niekoniecznie w towarzystwie krzyczących i biegających dzieci?
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 7
Restauracja Kawior na Brzeźnie :) byłam, polecam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buda :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Inne

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

Czy są tu jacyś gracze w kasynie? (37 odpowiedzi)

Czy są tu jacyś gracze w kasynie?Czy są tu jacyś gracze w kasynie? Chcę trochę zagrać online,...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

do góry