Widok

rezonans magnetyczny 3 T jamy brzusznej platny

Gdzie w Trojmiescie mozna wykonac rezonans jamy brzusznej. Chodzi o badanie platne, ale koniecznie 3T i by wynik byl dobrze opisany. Mozecie polecic miejsce? Ewentualnie jesli nigdzie nie ma 3T, to moze w wawie, wroclawiu lub krakowie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powracam z wątkiem czy ktoś wie gdzie można zrobić rezonans 3 T?? Oczywiście odpłatnie bo na NFZ to pewnie nie ma.. Proszę o jakieś info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 T jest w UCK, ale właśnie tylko na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


podnoszę pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płatny rezonans 3T najbliżej Poznań Rehasport lub Warszawa. U nas tylko UCK na NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


a gdzie konkretnie w Warszawie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3T to do badania centralnego układu nerwowego. Do brzucha starczy 1,5T, ale za to dużą liczbą kanałów i dobrym oprogramowaniem, a do jiektórych badań ze specjalistycznymi cewkamu. Taki rezonans może być droży (w cenie zakupu od producenta) niż 3T.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

do góry