Widok

rozwód - sędzia w Gdańsku Tomasz Zimmermann

Czy miał ktoś prowadzoną sprawę rozwodową przez Sędziego Tomasza Zimmermann? Jaki on jest i jak przebiega sprawa rozwodowa?
popieram tę opinię 90 nie zgadzam się z tą opinią 7
Obiektywny i konkretny. Nie lubi bicia piany. Moim zdaniem ok.
popieram tę opinię 86 nie zgadzam się z tą opinią 12
Nikogo nie faworyzuje
popieram tę opinię 90 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ten ,,pan sędzia",pomylił zawody ale co się dziwić jakie prawo tacy sędziowie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 99
Racja w sądzie to sprawiedliwości to nie ma ta temida to naprawdę jest ślepa a ten sędzia to wydaje wyroki wedle swego widzimisie wiem bo pracuje w tym sądzie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 96

A ja właśnie otrzymałem uzasadnienie wyroku. Ten sędzia popełnił kilka błędów rzeczowych. Przekręcił nazwiska. Temat jednaj kobiety przedstawił jako dwie różne osoby. Wysokość mojej ex bardzo zaniżył. Moja dokumentacja wieloletniego leczenia depresji i próby samobójcze zostały totalnie zbagatelizowane. Brak słów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Faworyzuje tylko kobiety bo je lubi
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Faworuzuje tylko kobiety
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie tylko kobiety ten sędzia to porażka dla mężczyzn
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

nazwisko jakby eskimosa z izraella
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Złożyłem pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie mojej żony i o opiekę nad córką. Na pierwszej rozprawie potraktował mnie jak najgorszego szmaciarza. Co najmniej jak bym był katem rodziny i postępowanie było toczone przeciwko mnie. Zwykła łachudra, która nie zapoznała się nawet z pozwem i na dzień dobry bez zbędnych pytań dowalił mi 800zł na utrzymanie rodziny.
Od razu było widać kto na sali rządzi i dzieli, oraz z kogo racją się nie dyskutuje. Adwokat po pierwszej rozprawie powiedział mi, że tym sędzią może być ciężko, bo on raczej nie będzie nas słuchał.
Zero obiektywności. Dobrze, że po trzeciej rozprawie zmienił się sędzia, który zainteresował się tym co mam do powiedzenia, zapoznał się z dowodami i uznał w całej rozciągłości moje racje.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 38

800 zł. na utrzymanie rodziny tj żony i dziecka to chyba nie jest zbyt duża kwota . na dużo nie starczy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

To zależy kogo na co stać? Bo po takiej wypowiedzi widzę że nawet nie wiesz co piszesz, alimenty są na dzieci a nie utrzymanie rodziny, bo może wydaje Ci się że jeszcze ją musisz utrzymywać?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

zabezpieczenie potrzeb rodzin na czas trwania procesu obejmuje małżonka i dzieci ciemnoto
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sedzie nawet nie czyta akt. wydal zarzadzenie o wywiadzie kuratorskim dotyczacym dziecka, ktore od lat jest w rodzinie zastepczej a nie u rodzicow ktorzy sie rozwodzili. Mimo, ze wszystkieiego byly odpisy w aktach. Jeszcze chcial obciazyc kosztami za wywiad kuratorski. Potem kazal wycofac pozew zeby powod zaprzeczyl ojcostwa dziecka powodki, ktore nie wiadomo czy sie urodzilo bo ta przebywala w zk i zadnych infomacji na ten temat nie bylo. Rozwod trwal dwa lata - z tego jeszcze apelacja po drodze. Ten sedzia to jedno wielkie nieporozumienie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wydaje się mu że ma dużą władzę.... Ale pożyjemy zobaczymy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mojego brata też tak potraktował, bo mojego brata była żona pracuje tam i się znają, duża sprawa, mnie potraktował tak samo ale ja Cicho nie będę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrafi nawet w uzasadnieniu wyroku opierać się na słowach które nie padły w czasie procesu ale za to dobrze pasowały do wyroku. ....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak się skończyła sprawa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie potraktował tak samo wydaje się mu że poznał już każdą osobę i wie jak decydować, ale to nie koniec, postaram się naglosnić sprawę
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Popieram że należy to nagłaśniać bo przez swoje wyroki skrzywdził wiele osób.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czy ktoś coś robi w sprawie tego sędziego?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

A te wszystkie łapki do góry to jego znajomi, bo dużo ludzi się tu nie wypowiada, wystarczy sprawdzić :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

no właśnie. Moich słów chyba nikt nie czytał. Ona doprowadziła mnie do prób samobójczych. Leczę depresję od wielu lat. Niszczyła mnie psychicznie. To ja odszedłem i złożyłem pozew. A ten sędzia orzekł, że cała wina jest moja. To jakaś kpina. Totalny stek bzdur. Jeszcze na ostatniej rozprawie w sposób nerwowy powiedział mi, że jestem despotą. Nie wierzyłem w to, co słyszę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po znajomości zgnoi przeciwnika,
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Tak to najwiekszy ch..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo konkretny, rzeczowy sędzia, moja sprawa bez orzekania o winie skończyła się rozwodem na pierwszej sprawie, bo wszystko mieliśmy ustalone z mężem. Sędzia, który słucha i nie zadaje zbędnych pytań.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie zadaje pytań bo tylko pobieżnie zapoznaje się z materiałem dowodowym .......
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

A ile czeka się na rozprawę rozwodowa u tego sędziego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A są duże szanse na oddalenie pozwu u tego sędziego dodam że mamy trójkę małych dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jesteś kobietą to masz wygrane a jeśli facetem to cię zniszczy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak jestem kobietą, a mąż po prostu złożył pozew w złości nie patrząc nawet na dzieci i teraz głupio mu go wycofać dlatego pytam czy mam duże szanse na oddalenie pozwu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teoretycznie tak bo jeśli w wyniku rozwodu dobro małoletnich dzieci będzie zagrożone to Sąd nie powinien udzielić rozwodu. Tylko, że ten Sędzia wdaje kontrowersyjne wyroki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czyli jak sądzisz na ile mniej więcej procent może oddalić pozew?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Idź do prawnika bo nikt Ci tego nie powie bez znajomości sprawy. Jest dużo możliwości, ale w oparciu o konkretne zdarzenia i przepisy a nie procentowe możliwości. Porada kosztuje od 100 zł, tyle co za fryzjera albo zrobienie paznokci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trudno powiedzieć czy tu nawet prawnik pomoże bo nie wiadomo czym się ten sędzia kieruje wydając wyroki bo napewno nie faktami i przepisami prawa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ten sędzia nie słucha, nie czyta pism.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jestem bardzo niezadowolona, bardzo powierzchownie zna sprawę, uchyla ważne pytania do świadków i w ogóle chyba nie czyta pism. Pyta o sprawy, które są wyjaśnione w każdym piśmie (dzieci dorosłe i same się utrzymują, strony nie mieszkają razem od 2 lat).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się z poprzednią opinią. Ten sędzia wogóle nie powinien orzekać a wynagrodzenia powinien zwrócić ponieważ nie wykonuje swojej pracy rzetelnie a tym którym wydał krzywdzące wyroki powinien sowicie to wynagrodzić.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10
Mam rozprawę za parę dni właśnie z tym sędzia. Czy on często orzeka o rozwodzie czy tak nie bardzo jest za rozwodami w rodzinach wielodzietnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam i nie polecam , nie ma opcji kogoś innego ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niestety nie ma takiej opcji, dlatego przeczytałam opinie i zastanawiam się czy jest jakakolwiek szansa na oddalenie pozwu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powodzenia w takim razie ! Ale się nie łam nie warto :) daj znać później jak poszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakoś się nie pocieszylam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może pogłaskać ? :) chcesz się wygadać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie by było...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zostaw swojego maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy rozprawa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po pierwszej rozprawie...
Czekamy na kolejną...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co jak poszło ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie poszło całkiem tak jak miało, ale czekamy do kolejnej. Nadzieja umiera ostatnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko się nie łam ;) wygadać się chcesz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bądźmy po prostu dobrej myśli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie dobrze . Powodzenia ! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieję że uda mi się oddalić pozew, chociaż druga strona będzie się wypierac wszystkiego. Ciekawe jak na to spojrzy sędzia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz zgłosić rozprawę do wokandy obywatelskiej i może zjawi się obserwator który oceni pracę Sądu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy standardowych rozwodach chyba nie ma problemu? Ile to może trwać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponad rok lekko, ale „sędzia” jest conajmniej chory psychicznie. Ewidentne kłamstwa, podważone prostym pytaniem są brane przez tę zawodową pomyłkę pod uwagę i wpływają na wyrok, który jest orzekany na pałę. Totalne nieporozumienie z jego zawodem, kategoryczny brak kompetencji i zdolności myślowych, IQ wynosi tyle co jego wiek. Należy jak najszybciej wydalić tę katastrofę.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 14

Totalna pomyłka. W ogóle nie przygotowuje się do sprawy, dowody w postaci zeznan świadków, zdjęć, sprawozdania detektywistycznego ma w głębokim poważaniu natomiast brednie wyssane z palca których nikt nie jest w stanie potwierdzić bierze za prawdę objawioną. Moja sprawa to istny cyrk w pewnym momencie myślałem, ze biorę udział w „ukrytej kamerze”. Dzięki Bogu, ze nagrywałem przebieg każdej rozprawy i po uzasadnieniu wyroku przez ta osobę czyt. sędziego oraz odwołaniu się opublikuje wszystko w sieci żeby ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia(wszystko tzn. Pozew mój, mojej żony, wszystkie dowody oraz nagrania z każdej rozprawy i niech ludzie zobaczą co się wyprawia w polskich sądach). Moja jedyna wina to to, ze jestem facetem oraz ożeniłem się z „piękną kobietą” a ten sędzia je bardzo „lubi” co pokazał na ostatniej rozprawie broniąc zdradę mojej żony, a mnie obwiniając za całe zło świata..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Moim zdaniem sędzia bardzo przygotowany do sprawy, bardzo wporzadku i docieka prawdy, a to najważniejsze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Mam takie samo wrazenie , zniszczył życie moim dzieciom i mi . Dobro dzieci jest najważniejsze jak podkreślał a po tym co zrobił trauma pozostanie im do końca życia . Czy możemy spisać się na priv ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

To jest psychicznie chory człowiek, do sędziego to jemu brakuje bardzo dużo
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10

czy możesz mi wysłać na priv info o tej sprawie. Walczę z tym Sędzią 1,5 roku i cyrk na sali to mało powiedziane! Chyba tez zacznę nagrywać. Miałam już Watch Court na sali , a na następnej będę miała kogoś z Centrum Kryzysowego Kobiet..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również. Czy możemy spisać się na priw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, mogę prosić o info jak potoczyła się sprawa z tym Panem? Mi prowadzi teraz rozwód i jest to jakiś koszmar!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam co do nie przygotowania i nie zapoznawania się z dowodami, przy mojej sprawie rozwodowej która ciągnie się czwarty rok akurat mnie gnębi. Po czterech latach przyznał zabezpieczenie alimentacyjne na czas rozprawy od tego roku w kwocie 500 zł twierdząc że sama mam utrzymywać nieletnie dziecko bo pracuję. Porażka całkowita. Sprawę miał zakończyć w wakacje ale zdecydował się przesłuchiwać po raz kolejny tych samych świadków. Mąż miał kochankę od kilku lat(oboje potwierdzili) ma sprawę za znęcanie nad rodziną ale według sędziego to nie jest żaden problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam .
Czy możemy się jakoś skontaktować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój były 4 lata temu dostał alimenty w wys. 900 zł, sędzia konkretny, nie lubi dyskutować,
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sorry ale podpisuję się pod krytyką. Zero kompetencji, podaje odpowiedzi na tacy stronie przeciwnej i tylko czeka żeby padło słowo tak. Potem szybko zapisać do protokołu i jest ok. Dowody ma gdzieś słucha głupot i to bierze na pewnik. Porażka systemowa.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

Sędzia to dramat, nie daje dokończyć świadkom, nic go nie obchodzi, namawia jedynie do ugody i tyle. Za takie wolne sądy ludzie mają iść na ulice ? Napewno..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do d**y ten sędzia, nie sprawiedliwy....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sędzia nawet nie wysłuchał stron. Zapytal tylko czy podtrzymujemy decyzję.
Spóźnił się. Wszystko zaczęło się 10 min później. Trwało 5 min i od razu odroczył sprawę. Zaznaczę tylko że kolejna sprawa miała zacząć się 5 min później.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (23 odpowiedzi)

Tak w temacie możecie kogoś polecić?

Hiszpańska mucha (17 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie...

do góry