Widok

rzęsy kępki jakie i ile czasu się trzymają

chciałabym "zamontować" sobie rzęsy w kępkach.
czy macie jakieś doświadczenie ile się trzymają i jakie sa najlepsze bo chciałam przykleić na urlop "wędrowny"na 3 tyg, zeby nie latać z tuszem.
a moze takie rzęsy w kepkach wogóle nie maja sensu, tylko te doklejane 1:1?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wydaje mi się, że takie zwykłe doklejane kępki nie wytrzymają tak długo :P

i tu lepiej sprawdzi się przedłużanie i pogrubianie rzęs :] (profesjonalne)

koleżanka miała pięknie zrobione :] super to wyglądało - a wcale nie miała jakiś długaśnych :] raptem "10" :] wyglądało naturalnie :] a jednocześnie oczy były "wyraźniejsze" ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie tego się obawiam... tylko, ze nie wiem, czy chcę mieć wszystkie pogrubione czy tylko kilka dokleić (nie 1:1, tylko moz eco drugą - tak myślę, może będzie trochę taniej niż tych 1:1)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kepki nie trzymaja sie dlugo, mi zawsze odpadaja po nocy, gora nastepnego dnia. Pozatym czasem sie odklejaja i dziwnie to wyglada a sie nawet tego nie zauwazy. Mozesz przeciez wziac tusz i male lustereczko ze soba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
noby mogę, ale nie chcę... bo nie uśmiecha mi się dźwiganie przez 3 tygodnie na własnych plecach plecaka z całym stadem pierdół, bo przeciez nie jest to tylko tusz i lusterko... do kompletu wchodzi: zalotka, waciki/ chusteczki do demakijażu, lusterko tusz. i tak droga selekcji wyszło, że chcę chociaż kilka takich rzęs przykleić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można "zamontować" połowę normalnej ilości rzęs metodą 1:1 za 80zł, profesjonalnie i ładnie w gabinecie, kontakt na stronie:

http://www.kosmetykaprofesjonalna.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pisałam w innym wątku o rzęskach - ja sobie w zeszłym roku zrobiłam w salonie http://www.pinkystudio.com.pl/ tzw. ramę, czyli kilkanaście rzęs na jedno oko, wyglądało super bo oko podkreślone a nie było widać żadnej sztuczności, wyglądało to rewelacyjnie :) miało się trzymać do 6 tyg u mnie trzymało się 3miesiące :D ale podkreślam ja zmywałam makijaż wodą z mydłem, nie używałam żadnych mleczek, toników czy innych płynów do demakijażu ;P i zdecydowanie jest to idelna opcja na wesele czy wyjazd :)
image image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

rzęski od Magnitica Lashes i ich klej Beton - połączenie idealne, trzymają się bardzo długo 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama nie odważyłabym sobie zrobić, dlatego poszłam do salonu Madame Art, jestem bardzo zadowolona z efektu :)polecam podejść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

do góry