Widok

sala na zaspie - dom kultury

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny, mam małe pytanko... :) wczoraj bylismy ogladac sale na zaspie, i jest fajna, w porównaniu z sala z jasienia to bardzo duza....:) ale jedno co mnie zadziwiło to to, ze na podstawie małej karteczki na której jest data, nazwisko i nr. kontaktowy, została sporządzona rezerwacja...a umowe i płatnosci dopieero w styczniu...

czy któras z was moze robiła tam wesele??? niechciałabym sie rozczarowac ze jak przyjdziemy w styczniu, to juz ktos inny zajął sobie nasz termin itp. prosze dajcie znac Natalia

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę miała tam wesele w sierpniu. Jeżeli pani zapisała wasze nazwisko to termin jest zarezerwowany. Musicie tylko pilnować daty kiedy trzeba wpłacić pieniądze. Wpłaca się całość kwoty (nie ma żadnych zaliczek). Więc nie macie się o co martwić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kiedy płaciłas? juz po nowym roku??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc ja tez zrobilam tam taka rezerwacje, ale jakos sie nie strsuje, bo pani zapisala moje nazwisko na kopercie tak wiec byla to najwieksza z kartek. Ale mi powiedziala ze moge juz wplacic zaliczke po sierpniu:)

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka masz date??:)

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
28 lipiec 2007 no nam powiedziała ze po nowym roku bo oni sie musza z kasy rozliczac :/ no powinnam byc spokojna bo karteczke tez sobie zapisała ze wszystkim, ale jednak wolałabym miec wpłacone i podpisana umowe, zeby pozniej nie było jakis jaj...:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry