Widok

sala pod łabędziem

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, czy ktoś w ostatnim czasie miał wesele w kiełpinie górnym w sali pod łabędziem? Jak wasze wrażenia odnośnie obsługi i jedzenia? Mam tam wesele za miesiąć i trochę się stresuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a widziałaś ten wątek?
http://forum.trojmiasto.pl/Sala-Bankietowa-Pod-Labedziem-Kielpino-opinie-t191931,1,11.html
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to widziałam, ale chodzi mi o jakieś świeże opinie bo podobno obsługa od tamtego czasa się zmieniła..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam tam wesele w czerwcu tego roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To może podziel się opiniami na temat tej sali, obsługi itp.:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mojej siostry znajomi mieli tam wesele i bardzo sobie chwalili, kucharka polecana przez właścicieli wszystko zrobiła bardzo smacznie i dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W minioną sobotę byłam gościem na weselu "Pod Łabędziem "w Kiełpinie. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła i kompetentna. Sala piękna i przestronna. Zdecydowania polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie!! jestem już po weselu w sali pod Łabędziem i jestem baaaardzo zadowolona! Polecam wszystkim i jak coś pytajcie:) magda_npa@o2.pl

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy mogłabyś napisać coś więcej, jak sala, obsługa, jedzienie? Czy kucharka była polecona przez właścicieli sali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala przepiękna, bardzo dobrze wszytsko zorganizowane. Obsługa robi swoje nie rzuca się w oczy- wszystko szybko i na czas. Jedzenie- ja nie jadlłam za wiele ale wszyscy mówią że dawno tak dobrego nie jedli:)) U mnie była Pani Renia polecona przez właścicieli- super profesjonalizm.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogę zapytać jaka cena za osobę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma ceny za osobe: osobno koszt sali, osobno dla kucharki i dowozenei towaruna wlasna reke ale powyzej stu osob na prawde sie opłaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można się też tak zorganizować by jakiś sklep mięsny czy warzywny sam dowiózl towar na określony czas. Nie jest to takie trudne w organizacji, szczególnie, że kucharka pisze ile czego kupić. Taka sala wychodzi taniej, w mniejszych miejscowościach czy na wsiach często są tak organizowane wesela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a no i 02.06.2012 to fajna data na zorganizowanie tam wesela bo wolna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robię w tym roku wesele tam, cena za osobę wynosi 250 zł, ale właściciele powiedzieli,że bardziej opłaca się wynajęcie sali koszt 5000 zł (już z poprawinami), i osobno wynajęcie kucharki (cena to tylko kwestia dogadania bo ma różny cennik zależy od ilości zaproszonych gości) ja akurat płacę 1500 zł ( w cenę wchodzi już skład 8 kelnerów,przygotowanie dań przez kucharkę). Salę się sprząta samemu albo jest druga opcja można dopłacić 150 zł i oni już to sami zrobią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja maiłem w ubiegłym roku też tam wesele i na pewno nie jest 250zł od osoby ,tylko za sprzątanie 250zł ewentualnie jeśli ktoś chce nie sprzątać samemu , i na pewno niema ośmiu kelnerów w cenie z kucharką za 1500zł , jedynie co się zgadza to 5000zł za wynajem sali z poprawinami i mediami ,a kucharka bierze w zależności od ilości osób .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również śmiało mogę polecić salę.Bawiłam się tam rok temu na weselu kolegi.Dużo miejsca do zabawy a przy tym ważne jest klimatyzacja.Jedzenie bardzo dobre obsługa też.
A tuż za salą jest super salon fryzjerski w którym się uczesałam :) i dowiedziałam się jeszcze że jest nad salonem duże studio fotograficzne.
Więc można zamówić sobie Pana fotografa na ślub i od razu się uczesać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesć,

jestem zainteresowana tą salą ale nie wiem jak z kucharką miałes może kucharkę polecona przez właścicielka czy sam załatwiałeś całą obsługę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby co wiem że 02.06.2012 jest u nich wolny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chcę dopiero w przyszłym roku, sala mi się podoba, chciałabym tylko poznać jakies opinie o kucharkach, a ma ktos moze jakieś zdjęcia z dekoracji sali i podanych potraw? Z góry dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też się przyłączam do pytania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też robię tam w przyszłym roku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mm powiedz cos wiecej;) jak wyszło cenowo itp ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, sala jest za 5tys. z poprawinami do 22:00. Kucharka bierze za obsługę 3600 zl. Produkty kupujesz i dowozisz we własnym zakresie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyłączam się do pozytywnych opinii.
Ceny jak w dniu zawierania umowy, nikt nie wymyśla w ostatniej chwili dodatkowych kosztów. Jest klimatyzacja.
W/g mnie wszystko O.K.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy są jakieś nowe opinie o tej sali?
Byłam tam, sala jest o.k / szukałam dużej na 140 osób/, lokalizacja świetna, blisko Gdańska, dojazd wspaniały. Cena mi też odpowiada.
Mam tylko pytanie, czy nie ma jakiś ukrytych kosztów lub innych utrudnień?
Słyszałam, że ich kucharka gotuje dobrze, czy ktoś może to potwierdzić?
Z góry dziękuję za każdą opinię osób, które tam były.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ktoś robił wesele w 2014 na tej sali?
A może opinie zaproszonych gości.
Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.
z miłą chęcią odpowiem pani na pytania odnośnie sali Pod łabędzie , gdyż jestem ta salą zachwycona .Wyprawiałam tam wesele córki w zeszłym roku 2014 i tak jak pani mówi jedzenie było wyśmienite do tego ładnie podane i bardzo szybciutko i sprawnie , miejsca dużo nawet na 160 osób ,lokalizacja naprawdę dobra, Nie ma żadnych ukrytych kosztów o których nie została bym poinformowana wcześniej , ani utrudnień . Pani właścicielka jest tak przemiłą i życzliwą osobą i o wszystkim informuje wcześniej . Znajomi byli też na tej sali na sylwestrze 2014 i są równie zadowoleni jak my. Na prawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy są jeszcze jakieś opinie?
zależy mi bo w ciągu miesiąca muszę podpisać umowę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
sala jak sala, co w niej nadzwyczajnego? dobra na spotkanie kółka różańcowego a nie na romantyczne wesele. Beton, kostka brukowa, zero elegancji, takie podmiejskie byleco. Wolałbym w Otominie nad jeziorem, chociaż tam te ż sala bylejaka ale chociaż z druhną na całusa nad jeziorem w  świetle księżyca można wyjść...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli na kółko różańcowe to raczej do kościoła zapraszam ,a nie na sale
z tego co wiem bo byłam na tej sali ,to zieleni tam latem nie brakuje , wiadomo jesień- zima i kolorowo nie będzie nigdzie chyba że rozścieli sobie pan sztuczną trawę , a jeżeli chodzi o beton to go tam na pewno nie ma, tylko jest kostka brukowa ,ale parking dla samochodów chyba też musi być czy pana zdaniem nie ?
Jeśli pan uważa ze sala przy której nie ma lasu ,jeziora to jak pan mówi (byle co ) to jest pan w błędzie .
Robiłam na tej sali wesele syna w zeszłym roku I dla mnie priorytetową rzeczą było aby było dobre jedzenie , ładnie podane , miła obsługa i dobra atmosfera i żadnej z tycz rzeczy nie zabrakło . Ale jak dla pana ma być tylko romantycznie i nic po za tym, to będzie ciężko z jakąkolwiek salą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Watpię żeby druhna całowała się po krzakach :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robił ktoś wesele w ostatnim czasie tam? Słyszałam kilka opinii, byłam nawet oglądać salę, ale zależy mi na rzetelnej informacji z ostatnich miesięcy na temat wesela tam.
Dzięki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja odradzam, właścicielka jest niezbyt przyjemna... Cena, jak za takie miejsce bardzo wygórowana! Są ładniejsze sale w okolicach Kielpina - choćby Leszczynowy Dworek na Jesieniu czy Pani Walewska i z bardziej profesjonalną obsługą! Byłam w sumie na dwóch weselach i komuni w Łabędziu i powiem, że z obsługą bardzo słabo!!!! Jakiekolwiek zwrócenie uwagi, kończy się robieniem min i ignorowaniem gościa! Ode mnie wielki minus!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i byłam tam jeszcze na sylwestrze... Wiele zabaw, zawsze niesmak!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele było we wrześniu zeszłego roku. Polecamy!

Www.fotobudeczki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

do góry