Widok

sala weselna

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
szukam sali weselnej w okolicach Lęborka na okolo 100 os. czy ktos ma pojecie na ten temat?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witamy nową forumkę - a suwaczek gdzie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W okolicach jest fajny dworek w Zwartowie, polecam, sama chciałam mieć tam wesele, ale za daleko było

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAMY WITAMY :):):)
KIEDY SLUB ???

NOWA SALA WESELNA Z POKOJAMI NAD SALĄ I PIĘKNYM OGRODEM "SZROT" W GOŚCICINIE

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zunia ja mogę polecić Ci salę weselną w Bolszewie, na grubo ponad 100 osób, sama tam będę miała za miesiąc...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wielkie za pomoc... sale sprawdzimy i ocenimy ...pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
test

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo zunia !!!! udało ci się :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam restaurację Czardasz w Luzinie,tanio i dużo jedzonka i fajni właściciele no i duży plener
maja stronę www.czardasz.pl
pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę polecić nowiutką salę weselną w Szemudzie, piękna,przestronna i ceny standardowe.Piękne wnętrza, duże zaplecze kuchenne, wszędzie czysto.Mają stronkę www.salatereska.webpark.pl, ale na żywo lepiej wygląda:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
halo dziewczyny nie moge aktywować licznika nie wiem gdzie wpisać kod, prosze o pomoc
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w opis wpisz


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W okolicach Lęborka jest fajna sala weselna http://betlejem.mywebzz.com/kontakt.html. Byłam tam na weselu i na sylwestrze. I byliśmy bardzo zadowolenie. Ładna duża sala, bardzo dobre jedzenie, miła i sprawna obsługa. Jak byliśmy na sylwestra to były do dyspozycji dwie sale na jednej grała orkiestra a na drugiej DJ, także każdy miał to co chciał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajny pomysł z ta orkiestrą i DJ`em jednak na weselu takie dwie opcje musz sporo kosztować.

http://www.bankietowyrocher.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajnym miejscem na wesele jest ta restauracja http://www.betelejem.eu w Lęborku. Byłam tam na dwóch weselach i siostra organizowała chrzciny w tym lokalu. Za każdym razem wszystko było super. Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Bardzo mi się tam podoba. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Krzewi Róg w Chmielnie? Jeśli nie brałaś pod uwagę albo nie znasz tej sali to sobie przejrzyj ich stronę albo najlepiej podjedź tam bo na prawdę super miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o Sale w Lęborku to polecam Ci Betlejem. Byłam tam na weselu i sama organizowałam tam komunię córki. Maja doświadczenie i wiedzę jak zrobić fajną imprezę. Bardzo dobra kuchnia. Okolica ładna, duży ogród i ładna sala. Spokojnie można ich polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry