Widok

salon maska - centrum kowale - proszę o opinie

czy ktoras z was korzytala juz z uslug salonu maska na Kowalach?

na razie interesuje mnie fryzjer? polecacie?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 11
Naprawdę polecam,super atmosfera,profesjonalna bardzo miła obsługa.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 9
Hej, to jest w tym nowym centrum? A jakie maja ceny? Moze maja jakas swoja strone?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://www.salonmaska.pl
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zdecydowanie NIE POLECAM !!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 21
Ja też nie polecam,z czystym sumieniem mówię że tragedia,pracują na najtańszych kosmetykach i idą na ilość nie na jakość.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 19
co do kosmetyków to się zgodzę. Szefowa leci na ilość, nie na jakość.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 16

Również NIE POLECAM!
podejmują się wykonania usługi po czym jej nie kończą!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam masakra tak mnie dziś ostrzegała że wstyd na ulice wyjsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM bardzo miła atmosfera i pełna profesja !
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wiadomo że nie każdemu podpasuje każdy salon ja osobiście polecam byłam bardzo zadowolona z koloru i fryzury oraz miła pani
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
Również zadowolona jestem z uslug tego salonu.
Jestem stala klientka i Wedlug mnie Fryzierstwo i Kosmetyka na 6 ,
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tej starszej blond kobiety która tam przyjmuje.. nie polecam nikomu absolutnie!! Wredna i nie miała ochoty mnie obsłużyć chociaż byłabym w stanie zostawić tam niezłą sumkę. Kosmetyczka bardzo dobra i miła, szkoda że musi pracować w takich warunkach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
proszę o kontakt 792 090 050
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Okropny brud i jeszcze nie umie ostrzyc jak się należy masakra to co dziś ta młoda mi zrobiła ba głowie masakra wstyd na ulice wyjść powinnam nic nie zapłacić i jeszcze awanturę zrobić madakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Ola, która zajęła się moimi włosami spisała się na medal. Z ręką na sercu - zrobiła to lepiej niż fryzjerzy z Galerii Bałtyckiej. I już wiem gdzie i do kogo pójdę następnym razem. Nie tylko mnie pytała czy fryzura mi odpowiada - zapytała też i moją żonę. Zdecydowanie polecam!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam p.Oliwię, która pięknie zrobiła mi balleayge, p.Olę, która zajęła się fryzurą mojego synka, p. kosmetyczkę oraz p.Dominikę, która także wykonała piękną fryzurę u innej klientki.
Wszystkie Panie są przemiłe, a w salonie panuje ciepła atmosfera.
Mam nadzieję,że podczas następnej mojej wizyty w tym salonie będę mogła również skorzystać z usług tych Pań.
Serdecznie polecam innym Paniom ten salon.
Danuta
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Trafiłam do tego salonu przez przypadek,nikt nie chciał ściąć włosów mojemu synowi gdyż są zbyt sztywne i kręcone (syn ma 9 lat ) Ten salon miał być ostatnim do którego weszłam z prozbą o pomoc. O dziwo bardzo sympatyczna pani (niestety nie znam imienia) grzecznie z uśmiechem posadziła syna i go po prostu ostrzygła.Syn wyszedł szczęśliwy ponieważ nie wyglądał już jak Szopen po koncercie tylko jak super chłopak. Po jakimś czasie ja również tam trafiłam. Po ostatnim farbowaniu u mojej dawnej fryzjerki ( zrezygnowałam z jej usług ) zamiast brązu wyszedł jej żółty kolor na mojej głowie,do tego wystąpiło silne uczulenie prawdopodobnie na farbę . Obsłużyła mnie bardzo miła młoda dziewczyna miała na imię Dominika.Pomogła mi dobrać odpowiednią farbę uwzględniając moją alergie i leki które przyjmuje,mało tego zaproponowała mi również małe strzyżenie dla odświeżenia fryzury .Wyszłam z salonu szczęśliwa z dobrze dobranym kolorem włosów i z odświeżoną fryzurą. A rachunek był dużo niższy . Skorzystałam również z usługi regulacji brwi było delikatnie i profesjonalnie . POLECAM z czystym sumieniem , ja na pewno tam wrócę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani Ania kosmetyczka prezentuje pełen profesjonalizm.
Przed rozpocząciem zabiegu zawsze sie zapyta o moje oczekiwania i świetnie sobie z nimi radzi.
Pani kosmetyczka nadała mi nowy kształt brwi, z których jestem bardzo zadowolona. Depilacja jest szybka i bardzo delikatna.
Polecam :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z czystym sumieniem polecam trafiłam do salonu po nie udanej koloryzacji z innego salonu gdzie fryzjerka zostawiła mi jasny odrost i ciemne końce pani Justyna z pomocą dobrała mi odpowiedni kolor z którego jestem bardzo zadowolona !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zrezygnowałam z usług tego salonu gdy przez ponad trzy miesiące nie moglam się doprosic (jako stała klientka) o nowy kolor hybrydowy których łącznie ich było w ofercie chyba z 10!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
.. W salonie panuje ponura atmosfera, kolorystyka przytlacza i nie mozna sie tam zrelaksować. NIE POLECAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam z czystym sumieniem. Panie fryzjerki pełen profesjonalizm i miła atmosfera :) jestem zadowolona z usługi. dziękuje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak najbardziej mogę polecić jestem stałą klientką i często korzystam z usług fryzjerskich Panie wykonują bardzo dobre strzyżenie po którym nie mam problemu z układaniem i super czeszą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o fryzjerstwo mogę polecić z czystym sumieniem korzystałam z usług koloryzacja na 6 :) strzyżenie i czesanie również atrakcyjne ceny dla klientów!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja za każdym razem byłam nie zadowolona ze strzyżenia (byłam 3 razy). Za każdym razem inna fryzjerka, inna cena, wygląd po strzyżeniu..., omijam ten salon wielkim łukiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziwi mnie to ! Ja bym na Pani miejscu nie skorzystała z usługi aż 3 razy jeśli z każdą wizytą była bym nie zadowolona
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przecież napisałam, że za każdym razem była inna fryzjerka. Drugi raz do tej samej bym nie poszła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie polecam, zamiast zajmować się klientami to nawzajem robią sobie fryzury... a klientowi każą czekać... jak już raczyły się zabrać za prace to nie wiedziały o co chodzi, brak profesjonalizmu i nieumiejętność cięcia stawia ten salon w bardzo złym świetle, do tego wszystkiego tanie produkty na których salon pracuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

do góry