Widok
nie wiem jak to się stało, ale się stało. był tampon, sznurek i jego 16-cm penis:) (to chyba nie jest mały?)
co w tym takiego dziwnego, że się wszystko zmieściło? przecież normalnie dziecko się tam mieści.
Rozumiem, że może zszokowało to was, ale mój strach przed ciążą jest ogromny. Ograniczam wszelkie zbliżenia, żeby nie było możliwości...
...i słyszałam o takich przypadkach jak nasz.
co w tym takiego dziwnego, że się wszystko zmieściło? przecież normalnie dziecko się tam mieści.
Rozumiem, że może zszokowało to was, ale mój strach przed ciążą jest ogromny. Ograniczam wszelkie zbliżenia, żeby nie było możliwości...
...i słyszałam o takich przypadkach jak nasz.
Zrób test albo badanie moczu i bedziesz wiedziała czy sa jakies konsekwencje tego szalenstwa,zadna z nas odpisujacych na ten post nie miała takich przezyć i pewnie nawet do głowy nam by to nie przyszło wiec nie mozemy ci udzielic rady czy w tym czasie mogłas zajsc w ciążę.
w kazdym razie zycze Ci żebys jednak miała wynik ujemny:-)
w kazdym razie zycze Ci żebys jednak miała wynik ujemny:-)
Osoba, która pisze jest dojrzała i bardzo odpowiedzialna...gwarantuje!
Mam 26 lat i b wyjątkowo dużo w życiu przeżyłam...
A jeżeli chodzi o wypowiedź "Przez 9 m-cy i podczas porodu narządy rodne przygotowują się na ten moment", na moment wyjścia na świat to zapewniam, że przez 9 miesięcy otwór się nie poszerza tylko w momencie porodu, a to jest chwila...długa chwila. A tampon był tylko chwile..tę krótszą chwilę.
Mam 26 lat i b wyjątkowo dużo w życiu przeżyłam...
A jeżeli chodzi o wypowiedź "Przez 9 m-cy i podczas porodu narządy rodne przygotowują się na ten moment", na moment wyjścia na świat to zapewniam, że przez 9 miesięcy otwór się nie poszerza tylko w momencie porodu, a to jest chwila...długa chwila. A tampon był tylko chwile..tę krótszą chwilę.
jestem w ogóle ciekawa ile ten tampon nosiłas w sobie,jeszcze te zarazki i wogole a w te upały to dopiro :S ..skoro nie wyjmujesz na czas seksu to nie wierze,że zmieniasz odpowiednio często..przeciez to jest sekund 5 go wyjąc.Wstydzilabys sie pisac o takim czyms,a w ciaze możesz spokojnie zajsc,bo tampony nie są środkiem antykoncepcyjnym,stosuje się je podczas miesiączki.Plemniczki są na tyle małe że mogą sie prześlizgnąć,nawet jak tampon już był nabrzmiały :D
niektore posty naprawde smutno czytac
sami wspaniali, doswiadczeni, kulturalni i doszukujacy sie prowokacji
wiedza seksualna w polsce jest na mizernym poziomie
mlode kobiety czesto nie maja skad sie dowiedziec, inaczej niz od kolezanek niz durnych filmow
latwo na kogos najechac, wysmiac czy tez ublizac
nawet jesli, ktos sobie zartuje, czym sie stajecie postepujac w ten sposob?
co do seksu z tamponem, na pewno nie jest to zabezpieczenie przed ciaza, jednak i nie ulatwienie
na pewno utrudni zajscie w ciaze, szczegolnie ze zazwyczaj wklada sie go majac okres
jest jeszcze inny problem - po stosunku ow tampon zazwyczaj znajduje sie nieco glebiej :)
jego wyjecie moze, choc nie musi nastreczac trudnosci
pozadanie, namietnosc nie kazdemu jest dane
wiele osob jak widze, nigdy tego nie czulo
planowaly byc moze nawet godzine i miejsce
pozostaje mi tylko nieco zazdroscic tej odrobiny szalenstwa, na ktora sam bym sie dzis juz nie porwal
pozdrawiam
jurek
sami wspaniali, doswiadczeni, kulturalni i doszukujacy sie prowokacji
wiedza seksualna w polsce jest na mizernym poziomie
mlode kobiety czesto nie maja skad sie dowiedziec, inaczej niz od kolezanek niz durnych filmow
latwo na kogos najechac, wysmiac czy tez ublizac
nawet jesli, ktos sobie zartuje, czym sie stajecie postepujac w ten sposob?
co do seksu z tamponem, na pewno nie jest to zabezpieczenie przed ciaza, jednak i nie ulatwienie
na pewno utrudni zajscie w ciaze, szczegolnie ze zazwyczaj wklada sie go majac okres
jest jeszcze inny problem - po stosunku ow tampon zazwyczaj znajduje sie nieco glebiej :)
jego wyjecie moze, choc nie musi nastreczac trudnosci
pozadanie, namietnosc nie kazdemu jest dane
wiele osob jak widze, nigdy tego nie czulo
planowaly byc moze nawet godzine i miejsce
pozostaje mi tylko nieco zazdroscic tej odrobiny szalenstwa, na ktora sam bym sie dzis juz nie porwal
pozdrawiam
jurek