Widok

seks z tamponem

czy seks z tamponem jest bezpieczny? czy można zajść w ciążę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
przestaję się dziwić, że ktoś ma gromadę niechcianych dzieci :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do tego tampona podczas miłosnych igraszek... czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę, jeżeli kobieta ma okres i założonego tampona, kąpie się z facetem w wannie, w której on dochodzi? wiadomo że tampon nasiąka wodą, ale jeżeli nasiąknął wodą z plemnikami, a tampon nie był od razu wyjęty po tej kąpieli to czy ciąża jest możliwa???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hehehe, weźcie może dla swojego dobra przestańcie używać tamponów, dla osób z IQ poniżej 100 tamponów nie sprzedajemy, hehehe ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mogę czytać takich rzeczy, to nie na moje serce... Nie wiem nawet jak to nazwać... o mamo... :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy bym na to nie wpadła :)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba już ktos wymyśla, to nie może być prawda! nie mówcie mi że tacy tępi ludzie po świecie chodza i sie rozmnażają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa takie chwile w ktorych wstydze sie,ze jestem kobieta...i to jest wlasnie jedna z nich:/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
tacy najobfitsze plony wydają ^^
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.wiocha.pl/642,Nie_ma_glupich_pytan
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mimi83 napisałą:
"sa takie chwile w ktorych wstydze sie,ze jestem kobieta...i to jest wlasnie jedna z nich:/"
rewelacyjny komentarz - ale się uśmiałam :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba Ci sie cos pokiełbasiło droga estragonko.... chyba że te pajace i misie mają jakiś związek z seksem (w dodatku z tamponem) ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie , to jest już pewnie propozycja jakie zabawki ma kupowac heheheh
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wiem o czym mówisz :P Kilka razy zdarzyło mi się kochać podczas miesiączki gdy tampon był wewnątrz mnie.
Po wyjściu z wc gdy zmieniłam tampon na czysty.
Nie chciałam wpadki z wyciekającą krwią.
Normalnie się kochaliśmy, krew nie wyciekała, członek mojego mężczyzny był czysty a my oboje zadowoleni :)))))
Sznureczek jest długi więc tampon nie utknął gdzieś w środku !

Natomiast co do ryzyka ciąży to myślę, ze mimo wszystko plemniki są na tyle małe że gdyby chciały to by się przez włókna tampona przedostały w poszukiwaniu jajeczka ;)

Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
wspolczuje, sex z tamponem to jakas miazga musi byc. Jak to ujmę, ładnie , chyba mozliwe tylko jak ktos ma pochwe jak wiadro albo jest nawalony jak świnia. Ryzyko wepchnięcia tampona głebiej tez srednio rozweselająca.

Jak facet sie brzydzi "na indianca" to niech spada oglądac klan.

Swoja drogą uwazam cały ten przeterminowany wątek za głupią prowoakcje znudzonej laski.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda. WHAT THE F..K??
Jak mozna współżyć z tamponem w środku?
Napisz proszę sporstowanie, że jednak trzymalaś go w ręku;)

Mężczyzna musiałby mieć penisa wielkości kanarkowego, żeby nie wepchnąć Ci go głębiej. A masz pewność ,że go wyciągnęłaś. Może tampon nadal tam jest...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
masakra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie próbowałam jeszcze tego. Nic cię nie bolało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi osobiscie taki sex w głowie sie nie miesci.
przecież to musi byc cholerny dyskomfort. chore poprostu chore i niestety ale obzydliwe.
M moze autorka postu chciała moze poprostu wyprobowac inna metode antykoncepcji - moze tanszą ?!?!?!
No ale chyba w razie wyniku pozytywnego sądze że ma małe szanse na procesowanie sie z np "OB" za nieskuteczna antykoncepcje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jakiś troll beczkę z was sobie robi, a wy ku jego uciesze komentujecie :)))) Która z was, przy zdrowych zmysłach coś takiego by robiła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (61 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

do góry