Widok

serwis obiadowy - gdzie kupię?

hej. szukam serwisu obiadowego lub obiadowo - kawowego na 12 osób tak do 700 zł. Byłam już w Szczepanie ale nie znalazłam nic a z allegro nie chce. Wiecie gdzie się udać??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na allegro nie polecam - dla mnie siostra zamawiała w prezencie i kilka talerzy było pękniętych lub uszczerbionych.
A nie chcesz skompletować sobie w Ikei?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jak już będzie trzeba to moze być IKEA, wolałabym cały zestaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może zobacz w sklepie Lubiany ,największy wybór jest w samej Łubianie w sklepie przy fabryce ale u nas też są sklepy ,zestawy są naprawdę ładne ,eleganckie jest w czym wybierać .

http://www.lubiana.pl/sprzedaz_detaliczna.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ja też polecam Lubianę, znalazłam nawet mały sklepik na rynku w Chyloni, który ich sprzedaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fashion House,zobacz tam ostanio były mega przeceny .
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też miałam obawy żeby kupić zestaw z allegro. Koleżanka z pracy przekonała mnie, że nie ma się czego bać, bo pakują solidnie i u niej wszystko było całe jak dotarło do domu. Zamówiłam mega zestaw obiadowo-kawowy, z miskami, półmiskami, wazą itd. Bardzo dużo elementów. Paczka była zapakowana, że ręce opadały. Wiele czasu zmarnowałam żeby to wszystko odpakować. Każdy element osobno, dużo foli bąbelkowej, papieru, kartonów. Nic nie miało szans sie uszkodzić w transporcie ;) Poza tym na aukcji sprzedający miał zaznaczone, że w razie jakby jakiś element sie uszkodził to na swój koszt dośle to, czego będzie brakowało, więc byłam spokojna :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A można wiedzieć u kogo został zakupiony zetaw na Allegro i jaki?? Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio zamawiałem serwis obiadowy tutaj http://kuchniasklep.pl/serwisy-obiadowe-c-35_187_189.html, serwisy obiadowe Lubiana i Krzysztof w bardzo dobrej cenie i wysyłka w 24h.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na lubiane sklep fabryczny w Łubianie trzeba uważać. Ja kupiłam tam zestaw obiadowy i dopiero po paru miesiącach zauważyłam, ze są innej firmy. Chciałam dokupić coś do zestawu na internecie, nie mogłam znaleźć mojego wzoru i postanowiłam sprawdzić na spodzie talerzy jaki to model. Okazali się, ze to w ogóle inna firma, a do głowy mi nie przyszło, ze w firmowym sklepie są inne firmy. Piza tym lubiana jest strasznie ciężka. Ja mam zestaw na 18 osób z ambition, tzn. Jeden na 12 osób kupiłam potem na 6 dokupiłem. Oglądałam w fashion house w dajarze a kupiłam w sklepie internetowym o wiele taniej. Wszystko super popakowane, nic się nie zniszczyło. Z ikei tez nie polecam, maja taki tempy odgłos przy krojeniu, używaniu sztućcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W zasadzie to w każdym sklepie z wyposażeniem kuchni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

hotel spa - gdzie się wybrać z mężem na romantyczny weekend? (109 odpowiedzi)

dziewczyny poradzcie mi...do jakiego hotelu wybrać się na romantyczny weekend ze spa z mężem...

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

do góry