Widok

sesja rzucania palenia Allena Carra w Gdańsku

Zapraszamy na sesję rzucania palenia metodą Allena Carra w Gdańsku.
Allen Carr’s Easyway to Stop Smoking jest uznaną na świecie metodą rzucania palenia, która zajmuje się psychicznym uzależnieniem od nikotyny czy też psychiczną potrzebą palenia. Wbrew powszechnej opinii twierdzimy, że o ile palacz w pełni zrozumie mechanizm nikotynowej pułapki i zastosuje się do kilku prostych instrukcji, rzucanie palenia może być łatwe i nie musi oznaczać konieczności znoszenia przykrych objawów odstawienia.

Nie stosujemy żadnych dodatkowych pomocy, żadnych substytutów i farmaceutyków, żadnej chemii, hipnozy etc.

Sesja ma formę seminarium, trwa ok. 6 godzin i prowadzona jest w niewielkich, kilkuosobowych grupach.
Sesję prowadzi licencjonowany terapeuta metody Allena Carra.

Seminaria odbywają się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach.

Aktualne terminy na stronie www.allen-carr.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja czytałam książkę i robiłam kurs internetowy https://www.reset33.pl/ i udało się rzucić bez tabletek czy gum. pełen sukces. polecam wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Dobór narzędzi i maszyn do produkcji (3 odpowiedzi)

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest staranny dobór narzędzi...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

do góry