~ehh
164.126.31.*
(13 lat temu) 11 listopada 2012 o 15:34
poszukaj sobie aktywnego zajęcia a nie bedziesz musiał/a rzucać słodyczy.
Może pływanie, piłka ręczna, nożna, siatkówka, tenis, rower, rolki, bieganie, fitness, siłownia, taniec, nordic walking, boks czy chociażby solidny spacer co drugi dzień.
Pozdro :)
0
0