Widok
Karolinko a czy to nie jest pewna regionalna tradycja z bukietem świadkowej/druhny/starszej (nawet z taka nazwą się spotałam na wschodzie). Ja nigdzie nie widziałam oprócz Kaszub żeby świadkowa zostawiała swój bukiet i zrobiłam duże oczy jak to zobaczyłam tutaj (jestem z Warmii). A może jeszcze mało widziałam w życiu :) Swoją drogą piękna tradycja.

