Widok

slub w ogrodzie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
zastanawialam sie nad zorganizowaniem przyjecia weselnego a takze slubu, w stylu zupelnie amerykanskim czyli w ogrodzie. mam do tego bardzo dobre warunki, potrzebuje jedynie informacji czy sa w polsce firmy, ktore wypozyczają takie specjalne namioty w kotych mozna rozstawic elegancko stoly, a takze kawalek jakiejs sceny i podestu do tanczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy zastanawialiście sie nad kwestią pogody w Polsce nawet latem aura bywa kapryśna jak byłaby ładna pogoda to fajnie ale jak bedzie lało to juz mniej fajnie - a slonecznej pogody nikt Wam nie zagwarantuje . Uwazam że to za duże ryzyko - można zrobić tak poprawiny ale chyba nie wesele w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie, tego sie troche obawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie - myślę że nie ma co ryzykować . Może rozwiązaniem będzie jakaś sala z możliwością korzystania z ogrodu - wiem że coś takiego robią w" Bankowcu" w Jelitkowie sama chciałam tam robić wesele ale dla mnie był trochę za drogo. powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam poprawiny w ogrodzie było super , cieplutko,milutko super nastrój, sąsiedzi dociekliwi:-) goście w domu się nie kiszą, tylko jest obawa przed pogodą ja trafiłam z pogodą było słonecznie i cieplutko a za to tydzień po poprawinach padał deszcz mało powiedziane padał to lało więc z pogodą to różnie bywa.Chociaż też można się zabezpieczyć przed pogodą np. jakieś parasole czy parawany coś można pomyśleć.
Odradzam natomiast robienie poprawin w lokalu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprawiny w lokalu wogole nie wchodza w gre, natomiast co do przyjecia w ogrodzie to myslelismy o ustawieniu takich specjalnych bialych namiotow zwanych tez markizami (ostatnio jest to bardzo modne na wszelkiego typu imprezach integracyjnych) namioty te sa o tyle fajne ze przy upale mozna odslonic praktycznie wszystkie sciany a gdy jest zimno sicany sie opuszcza i wnamiocie jest naprawde cieplo i przyjemnie...... sama juz nie wiem, mam milion pomyslow a czasu coraz mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No super z tymi markizami!U nas poprawiny miały odbyć sie w domu ale że wszyscy chcieli na dworzu no to zrobiliśmy w ogródku i niebyło żadnego ustrajania a od słońca chroniły ich drzewo.Ale było super!!!
Nie zastanawijajcie się długo wyprawiajcie poprawiny w ogródku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (214 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Łazienka (44 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac. Prosze...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (135 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry