Widok

sodastream

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma ten popularny teraz produkt do gazowania wody Sodastream , zastanawiam się nad kupnem żeby nie produkować takiej ilości plastikowych butelek . Dzieci też piją lekko gazowaną wodę także przydałoby się . Wolałabym się poradzić jaki kupić model .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój tata ma wersje crystal - moim zdaniem jedyną różnicą są butelki i dziwny system wkręcania. W wersji crystal szklane, w innych chyba plastikowe. Woda w każdym z tych sprzętów gazuje się na tej samej zasadzie. Nabój w każdym jest taki sam. W smaku nie ma różnicy.
Jeżeli chodzi o butelki, to musisz poszukać odpowiedniego dla Ciebie zestawu. Są zestawy, z dwoma butelkami, z trzema etc. Należy pamiętać o naboju na zapas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sam sobie odpowiedział. Gratulacje mistrzu. Nikt nie zauważył, że to zwykła żałosna reklama.
Kurka nie można wprost napisać, że coś tam polecacie. Podać linka, opisać czemu fajne itd? Po co kłamać, pisać fałszywe opinie. Przecież to widać po tych magicznych numerkach, że ta sama osoba wrzuciła wątek i ta sama sobie odpowiedziała. Tylko z innego urządzenia dla niepoznaki, ale i tak każdy wie, że te ciut zmienione numerki to kwestia np. innego sprzętu na tym samym wifi. W ten sposób sami zniechęcacie ludzi do reklamowanej przez was rzeczy czy usługi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale nie wiem o co chodzi, ja żadnej reklamy nie robie. Poprostu zapytałam się o opinię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jasne... Ale żenada. Popatrz. Przy podpisie są takie małe cyferki. Obojętnie jak się podpiszesz. Te cyferki zdradzą czy to wpisy różnych osób czy nie. Jak raz pytasz jako kobieta, a odpowiadasz sobie jako facet, to to widać. I od razu wieje reklamą, słabą i zdesperowaną...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

do góry