Re: sosy z paczek
kobieta znad mozra nie musisz sie przejmowac, jak bedziesz miałą szczescie to dozyjecie starosc w zdrowiu (niech wam bozia da)
jak nie bedziesz miałą szczesacia to twoje dzieci około...
rozwiń
kobieta znad mozra nie musisz sie przejmowac, jak bedziesz miałą szczescie to dozyjecie starosc w zdrowiu (niech wam bozia da)
jak nie bedziesz miałą szczesacia to twoje dzieci około 30-40 beda borykały sie z miazdzyca, cukrzyca, chorym sercem i niepłodnoscia albo innymi zaburzeniami hormonalnymi
ja sama mam problemy z hormonami i nie polecam, niby zadna ciezka choroba ale poziom zycia siada o 50%...
nie zaryzykowałabym
nie mowie o obsesji na punkcie zdrowego jedzenia, chociaz nie ma drogi posredniej, bo jaki byłby jej sens. Wiec albo zdrowe jedzenie albo wdupizm, wiadomo ze czasem guano czlowiek tez zje, ale nie jako nagrode. Po prostu trezba nabrac poczucia odpowiedzialnosci za włąsne ciało i tyle.
zobacz wątek