(17 lat temu) 16 czerwca 2009 o 22:55
kurcze, szkoda że dopiero teraz cię wypatrzyłam:), ja coprawda bardziej po witomińskich lasach spaceruję ale też byłoby fajnie razem:) ale już nieprędko uda mi się z tobą zgrać bo na urlop jadę i zaraz potem do pracy:(((((
A w weekendy też śmigasz?
0
0