Widok

śpicie ?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej!!! co dziś to forum takie ciche? śpicie dziś wszystkie, czy co? :)?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć Sabra:)
ja też jestem-także jak na odwyk to pójdziemy we dwie;)
właśnie wykąpałam się nałożyłam na twarz jakieś paskudztwo i zasiadłam przed internet:)
a wogóle to muszę się pochwalić,bo moje kochanie kupiło mi w prezencie kurs wizażu;)a to wszystko przez Was:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale masz fajnie :):) ja próbowałam sobie ściagnac z neta ten kurs ,ale coś mi przerwało :) hihihi mogloby być fajnie na tym odwyku:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ja idę na taki prawdziwy kurs do Gdyni;)
a ten wirtualny kurs to mam i nie jest zbyt ciekawy:(
chyba szykuje mi się randka:)
Moje kochanie mnie prosi,żebym do niego przyjechała-jestem w piżamie i w maseczce-ale chyba jadę-hihihi-buziaki!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ach to super , z tym kursem no i jeszcze lepiej z randka:::::::) zostane sama:(:( zmyj maseczke --buziaki!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Sabra, ja się ujawniam po dłuższej nieobecności :-).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mmegi gratuluje wyboru. Pozdrow Magde ode mnie (czyli od Eleny:-)). Milej randki.
Sabra wszyscy chyba ogladaja Miss Europy, poniewaz moga byc tam ciekawe sukienki slubne i wieczorowe. Moze sie przydac. Milego wieczoru i niedzieli.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Elena 'wiza'
Studio wizerunku 'Elena'
www: www.elena-wizaz.pl
e-mail: elena.wizaz@gmail.com
www.maxmodels.pl/elena.html
tel. kom. 0 510 082 655
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc ma.sia a gdzie bylas jak cie nie bylo???moje kochanie poszlo do pracy wiec mi zostalo klikanie , no moglabym robic jeszcze wiele innych rzeczy ale to jest takie wciagajace:0

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No a moj wlasnie zadzwonil :) Z Atlantyku wprawdzie i nie moge do niego pojechac na randke ;) no ale z kazdym dniem jest blizej, prawda? jeszcze tylko 2 miesiace i 3 tygodnie :)
Ide spac, bo jutro ide na kurs (niestety nie jest to kurs wizazu...)
Dobranoc :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pewnie jest na tvn-ie którego nie mam:(:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi zostaje Ci klikanie:-) Jak bedzie cosik ciekawego to Ci opisze. Papaski.
Pozdrawiam
Elena 'wiza'
Studio wizerunku 'Elena'
www: www.elena-wizaz.pl
e-mail: elena.wizaz@gmail.com
www.maxmodels.pl/elena.html
tel. kom. 0 510 082 655
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No zaglądałam sobie na forum cały czas, ale jeszcze bardziej z ukrycia niż Witch, bo się prawie nie ujawniałam. Ogólnie ostatnio zalatana jestem - a to praca, a to goście, a to impreza, a to ukochany zadzwonił o 3 w nocy bo różnica czasu i tylko tak mógł, i jak przychodziłam do domu to padałam na pysk i już mi się nie chciało pisać po nocach. A w zeszły weekend trochę imprezowałam, i też mnie nie było.

I jutro też mnie pewnie nie będzie, bo jadę ze znajomymi na kulig. Jak już ten śnieg musi być, to niech się chociaż na coś przyda :-). A wyborów miss nie oglądam, bo nie posiadam TV.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
papapapA:):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm... Chyba jednak wszyscy śpią :-( No to dobrej nocy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma.sia dobranoc :):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witch a co ty tu robisz :):) ja jak zwykle zostalam sama i w domku i tu na forum:(:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyszłam sprawdzić nocną porą kto sie pode mnie podszywa z ukrycia hi hi hi :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem szczerze że sie dałam nabrać ,przez jakiś czas myslalam że to ty, ale ten podszywacz ihihihihihi juz zasnąl:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawdziwe Witche w nocy wychodzą na łowy ;) a wszystkim naśladowcom, którzy nie potrafią oryginalnego nicka wymyśleć, tylko jak coś zauważą, to zgapiaja bym chętnie dała psztyczka w noc :) tzn w nos ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś jeszcze czuwa:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry