Widok
mmegi gratuluje wyboru. Pozdrow Magde ode mnie (czyli od Eleny:-)). Milej randki.
Sabra wszyscy chyba ogladaja Miss Europy, poniewaz moga byc tam ciekawe sukienki slubne i wieczorowe. Moze sie przydac. Milego wieczoru i niedzieli.
Pozdrawiam
Sabra wszyscy chyba ogladaja Miss Europy, poniewaz moga byc tam ciekawe sukienki slubne i wieczorowe. Moze sie przydac. Milego wieczoru i niedzieli.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Elena 'wiza'
Studio wizerunku 'Elena'
www: www.elena-wizaz.pl
e-mail: elena.wizaz@gmail.com
www.maxmodels.pl/elena.html
tel. kom. 0 510 082 655
Elena 'wiza'
Studio wizerunku 'Elena'
www: www.elena-wizaz.pl
e-mail: elena.wizaz@gmail.com
www.maxmodels.pl/elena.html
tel. kom. 0 510 082 655
No zaglądałam sobie na forum cały czas, ale jeszcze bardziej z ukrycia niż Witch, bo się prawie nie ujawniałam. Ogólnie ostatnio zalatana jestem - a to praca, a to goście, a to impreza, a to ukochany zadzwonił o 3 w nocy bo różnica czasu i tylko tak mógł, i jak przychodziłam do domu to padałam na pysk i już mi się nie chciało pisać po nocach. A w zeszły weekend trochę imprezowałam, i też mnie nie było.
I jutro też mnie pewnie nie będzie, bo jadę ze znajomymi na kulig. Jak już ten śnieg musi być, to niech się chociaż na coś przyda :-). A wyborów miss nie oglądam, bo nie posiadam TV.
I jutro też mnie pewnie nie będzie, bo jadę ze znajomymi na kulig. Jak już ten śnieg musi być, to niech się chociaż na coś przyda :-). A wyborów miss nie oglądam, bo nie posiadam TV.