Widok

sposób na chandrę ????

Dopada nagle i niespodziewanie. Jeszcze wczoraj świat był ciekawy, ludzie mili, życzliwi, my w miarę zadowoleni. Dziś nagle nie lubimy świata, ludzi...siebie. Najmniejszy problem urasta do rangi tragedii, mnożymy pretensje, dajemy upust frustracjom, obrażamy na otoczenie. JEST NAM źLE, niezależnie od woli i chęci. Jest źLE i już...!!!
Jak z tym walczyć? Jakie macie sposoby na własną chandrę?
Mnie często pomagają długie spacery, najchętniej nad samym morzem, uspokają i zmuszają do refleksji. Nie zawsze jednak GIGANTYCZNA CHANDRA da się utopić w falach i odpłynie.W końcu kiedyś trzeba wrócić do domu... i co dalej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekolada, piwko, dobry film. moze banalne, ale u mnie dziala. aha... przedtem kapiel ze swiecami, olejkiem do kapieli i czyms pysznym do picia w ladnym szkle- jakas ciekawa herbata albo zwykle kakao:)

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
seks :), może banalne ale u mnie działa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze wam tylko seks w glowie... ech kobiety. mysle, ze na chandre zawsze najlepszy jest kontakt z drugim czlowiekiem. w formie cielesnej cz tez innej. oby byl to czlowiek, ktorego lubimy :)

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie zgadzam się z Jurkiem. Jednak cały problem w tym, że jak ja mam chandrę, to nie mam nawet ochoty się z niej leczyć.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zasadnicza napisał(a):

> seks :), może banalne ale u mnie działa :)

Dziwne, ale u mnie tez:-)
Do tego chalwa i kakao...:-)

Problem w tym ze nie zawsze sie chce by ona (chandra) znikla, czasem milo jest ja wykozystac. A wtedy kakao, do tego muzyczna, ciemny pokoj lekko rozswietlony blaskiem swiecy....mozna porozmyslac, powspominac, zastanowic sie nad zyciem...:-)
Czasem dobry jest dlugi samotny spacer, lasem, lub noca... ale taki spacer to tez pobudza raczej do melancholi niz do szalenstwa.... ale w koncu po to jest jesien i zima:-)

Pozdrawiam
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chałwa:) Antyspołeczny i jego chałwa:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już starożytni Grecy uważali chałwę za afrodyzjak. Z czasem potwierdzili to również naukowcy. Chałwa sprzyja miłości właśnie za sprawą witaminy E, która zapobiega uszkodzeniom tkanek atakowanych przez wolne rodniki i... znacznie wzmaga potencję. Dlatego warto, by na stałe zagościła w deserowym menu wszystkich Panów, ale nie tylko.

Ten zdrowy smakołyk zmniejsza ryzyko występowania zmian miażdżycowych i nowotworowych, jest także swoistym antyutleniaczem. Dzięki niemu cera wygląda jędrniej, młodziej i jest lepiej nawilżona. Trwa moda na czekoterapię. Wciąż jednak zapomina się o wpływie innych słodyczy na wygląd naszej skóry, włosów i paznokci. Na szczęście okazuje się, że można sięgać po łakocie w trosce o zdrowie, a więc bez wyrzutów sumienia.

Smaczne witaminy
Chałwa jest niewątpliwie jedną z najzdrowszych słodkości. - Gdyby wziąć pod lupę jedno tylko ziarenko sezamu, zobaczylibyśmy cały witaminowy alfabet - mówi główny technolog w Przedsiębiorstwie Wyrobów Cukierniczych Odra S.A. w Brzegu Maria Świętochowska. Witaminę A, która jest odpowiedzialna za stan naszej skóry, włosów i paznokci. Witaminy z grupy B, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego i mięśniowego, przydatne w walce z depresją, wspomagające dobrą pamięć. Witaminę T - niezbędną w prawidłowym przebiegu procesów służących krzepliwości krwi. Wreszcie witaminę E, zwaną witaminą młodości i witalności. Chałwa zawiera także inną cenną substancję - kwas linolowy, który obniża poziom cholesterolu, a tym samym minimalizuje ryzyko występowania chorób sercowo - naczyniowych. Oprócz tego jest bogatym źródłem protein i wapnia (zawiera go nawet więcej, niż mleko!) oraz magnezu, pozytywnie wpływającego na stan naszego układu nerwowego.

Żeby Ci się wiodło
Dla wielu mieszkańców Wschodu, chałwa jest czymś więcej niż tylko słodką przekąską. W niektórych kulturach jest nieodłączną częścią życia duchowo - religijnego. Karaimowie, lud pochodzący znad Morza Czarnego, szczególnie umiłowali swoją Ak-alwę. Uczynili z niej potrawę rytualną, a symboliczne znaczenie w obrzędach ma jej smak oraz kolor. Ak-alwa biała (słodkawa, z orzechami) kojarzona jest ze wszystkim tym co dobre i szczęśliwe, dlatego pieczona jest w dniu urodzin, ślubu, czy przyjacielskich spotkań. Ak-alwa podarowana w prezencie to znak głębokiego szacunku i najszczerszych życzeń szczęścia. Przepisy na nią przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Karaimi wierzą, że im więcej ludzi spróbuje białej Ak-alwy, tym lepiej będzie się wiodło temu kto ją przygotował.







hihi:-)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwielbiam chałwę!!!! jem ją tak często , jak tylko mam marny nastrój. Nie przyszło mi do głowy, że ten smakołyk poza kaloriami ma taki zbawienny wpływ na zdrowie. Od dziś bez poczucia winy będę mogła, jak czasem bywało ,nawet w środku nocy szukać otwartego sklepu i nabycia "leku na wszystko". TO LUBIę :-)))))))

Wszystkie po kolei porady , w różnych stanach chandry stosuję , sama nie wiem, który lepszy, skuteczniejszy. Najlepiej wysłuchać rad życzliwych osób i...już jest słonecznie w pochmurny dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o chałwe to pracuje przy jej produkcji. Sporo jej wyrobiłem. Tylko naturalne składniki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak masz chandre to masz ochote na seks? myslalem, ze chandra to takie cos, ze nie chce sie nic, nawet seksu .......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale seks do nie jest "nic":P
Sam dokonales podzialu na wszystko i seks. Slownik nie zawiera dopisku "nawet seks".
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to też sposób!!! rozbawił mnie:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam jeszcze jeden sposob - czytanie archiwum :-)

Jak zobaczylem temat tego watku od razu sobie pomyslalem o dawnej "handrze". Watku ktory rozpetal burze, chociaz nie dotyczylo to samego stanu, a pisowni... a potem byla II wersja:-)

Handra

Milo sobie powspominac, ludzi, i watki :-)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wskazany wątek z archiwum uświadomił mnie, że dziś dopadła mnie pełna wersja pełnoobjawowej chandry. Zapewne na samą handrę wystarczyłaby chałwa, albo seks. Popielęgnuję ją (chandrę) jeszcze trochę, aby was posłuchać. Człowiek całe życie się uczy, trzeba od najlepszych :-))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chalwa i seks dzialaja na kazda chandre. Oczywiscie trzeba pamietac ze nie zawsze pierwsza dawka lekarstwa ukazuje idealne wyniki, ale odpowiednio czeste stosowanie leku w koncu musi przyniesc porzadane skutki.
Przy wyjatkowo uciazliwej chandrze nalezy pamietac ze jakosc leku musi byc najwyzszej jakosci.
Jezeli chodzi o chalwe to ja ostatnio preferuje kakaowa-waniliowa wedla :-)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny napisał(a):

> Chalwa i seks dzialaja na kazda chandre. Oczywiscie trzeba
> pamietac ze nie zawsze pierwsza dawka lekarstwa ukazuje idealne
> wyniki, ale odpowiednio czeste stosowanie leku w koncu musi
> przyniesc porzadane skutki.

jeśli kuracja chałwą nie przyniesie efektu po 2 - 3 tygodniach to lepiej będzie ją przerwać ze względu na boczki :). Seks sprawi nam większą przyjemność po udanej kuracji jako "utrwalacz" dobrego samopoczucia.

z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to najlepiej dziala razem. Chalwa dziala na potencje i dodaje energi do seksu, a przez seks znikaja boczki;-)

Jezeli ta kuracja nie przyniesie efektu po 3 dniach czestego stosowania, to nalezy zmienic chalwe i partnera. Jezeli to nie pomorze to zapewne nie zyjemy:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co zrobić, jeśli chałwę (nawet dobrze schowaną) wyjada owoc seksu w wieku przedszkolnym? A na dodatek miewa koszmary senne głównie w "upojne" noce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Chalwe chowac lepiej (czyt: wyzej). Tylko nie tam gdzie zabezpieczenie, zabawki dla doroslych czy leki.
2. Przed upojna noca chalwo-zlodziejowi podac goraca ziolowa herbatke -melisa+miod.
3. Zamiast pluszowej zabawki kupic mu kij, albo lom - bedzie sie czuc bezpieczniej podczas snu.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakieś inne pomysły? Bo:
1) do codziennych obowiązków rodziców przedszkolaka należy zdejmowanie go (tu: jej) z szafy, regału itp. miejsc, do których teoretycznie nie powinien dotrzeć;
2) miodu nie da się przemycić w żadnej postaci;
3) meliska w małej ilości nie działa; w dużej - powoduje niekończące się nocne wycieczki do WC;
4) śpi z pluszakiem, ale przy łóżku staż pełni stado zaprzyjaźnionych dinozaurów i szabla (plastikowa).
Na krótko działają zabezpieczenia szafek przeznaczone specjalnie dla małego chałwo-złodzieja. Ale po wizycie dużego - szafki pozostają otwarte (bo który tatuś pamięta o takich drobiazgach?).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ad 1
Magiczne slowo - Zyrandol :P

Ad 2 i 3
Moze paralizator? Ewentualnie cieple mleko....

Ad 4
Dinozaury? A potem sie dziwisz ze ma koszmary, wiesz jakie one cienie potrafia rzucac, to dziala na wyobraznie...
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z wczoraj na dziś sprawdził się pomysł pod tytułem: weekend u babci.
Niestety, moja rodzona matka zezwala na takie ekstrawagancje nie częściej niż raz na 3 m-ce. Temat teściowej przemilczę.
Co do żyrandola: czy chałwa nie straci swoich magicznych właściwości w związku z przegrzaniem i prześwietleniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wykrec jedna z zarowek:P
Ciepla chalwa ma chyba nawet lepsze wlasciwosci ;-)
Ewentualnie mozesz chowac w puszki po szpinaku, czy brukselkach?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny napisał(a):

> Wykrec jedna z zarowek:P
> Ciepla chalwa ma chyba nawet lepsze wlasciwosci ;-)

a co z jakością tej całwy? Pisałeś, że dobra jest Wedlowska ale to nie ta co była dawniej. W ustach robiła się jak cukierek. Dzisiejsza tylko ją przypomina nazwą :(.

z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wepchnę w puszkę po ananasach! (jedzenia brukselki i szpinaku rodzina odmawia). Ale to jutro po jej zakupie, bo dziś znowu zastałam otwartą szafkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedys byl tez blok czekoladowy...ech...
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po ananasach? Tam zajrzalbym na poczatek, chociaz po same ananasy ktore tez bardzo lubie :-)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ ja tę puszkę na żyrandol.... położę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ma byc ukryte, a nie kusic niedostepnoscia... Starszy zalatwi drabine, mlody lakomczuch bedzie rzucal zabawkami az straci, albo zalatwi line z hakiem:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny napisał(a):

> Kiedys byl tez blok czekoladowy...ech...

czy sugerujesz, że byłby on dobry na jakąś szczególną chandrę albo byłby dobry przed jakimś szczególnym typem sksu? :)

z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jadlem go kilkanascie lat, nie wiem czy jeszcze gdzies mozna dostac taki cud...
Do czego by sie nadal to narazie nie wiem, ale z tym szczegolnym rodzajem seksu to az sie chce go przetestowac:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny napisał(a):

> Nie jadlem go kilkanascie lat, nie wiem czy jeszcze gdzies
> mozna dostac taki cud...
> Do czego by sie nadal to narazie nie wiem, ale z tym
> szczegolnym rodzajem seksu to az sie chce go przetestowac:P

to że go jeszcze nie testowałeś to ani grzech ani wstyd :))))

z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam, myslalem ze to propozycja, a ja w subtelny sposob wyrazilem swoja zgode:P

"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, przepraszam, ale żyrandol to Twój pomysł! Puszka zresztą też. Ja tylko je połączyłam.
Co do mojego zaobrączkowanego - to niech sobie je chałwę, na zdrowie (i nie tylko); jak na 42-latka jest całkiem... smukły. Dziecku żałuję, bo jeszcze nie zna umiaru. A sobie - bo, niestety, mam boczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny napisał(a):

> Jezeli ta kuracja nie przyniesie efektu po 3 dniach czestego
> stosowania, to nalezy zmienic chalwe i partnera. Jezeli to nie
> pomorze to zapewne nie zyjemy:P

???!! CHCę żYć!!! mam najlepszą turecką chałwę , pozostaje zmiana partnera?
ups... po takim wybryku zamiast chandry miałabym awanturę (czego nikomu nie życzę). po forsownych spacerach pozostaje zanurzyć się w gorącej, pachnącej kąpieli, ze smakiem chałwy na ustach.
- o boczki się martwić nie muszę
- dzieciątko nie wyjada, bo nie zdąży, pochłaniam każdą ilość w rekordowym tempie
- jak nie pomoże , kuracji ciąg dalszy nastąpi....
Dziękuję wszystkim :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z twojej opowiesci nie mozna wiele powiedziec, ale moze przeczyna slabego dzialania jest zbyt mala ilosc? Moze po zastosowaniu 12 dawek tej mieszanki (chwalwa+seks) na dobe, rezultat bylby lepszy?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamba napisał(a):

> - jak nie pomoże , kuracji ciąg dalszy nastąpi....
> Dziękuję wszystkim
> :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Jak nie pomoże, to dodam dwa sposoby (mniej skuteczne od chałwy i seksu):
- godzinka z ulubioną muzyką (przy dzieciątku - koniecznie ze słuchawkami na uszach!);
- gapienie się na akwarium. Chwilowo nie posiadam, ale w poprzednim miejscu zamieszkania mieliśmy cztery akwaria i podglądanie rybek wspaniale odprężało.
A potem chałwa i :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Staram się ją przespać. Byle nie za długo, bo wtedy budzę się z poczuciem winy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z Kasieńką. Nie ma się ochoty na NIC.
Wiadomo na kaca najlepszym lekarstwem jest nie pić a jak nie dopuścić do pojawienia się chandry? Spacer, chałwa, seks przed? :)

z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy czujesz ze zachwile cie dopadnie chadra to chwyc telefon, zadzwon do znajomych idzcie na piwo, wyrwujcie jakies towary i po wszystkiemu - chandry nie ma

Powaga zabija powoli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maly napisał(a):

> Gdy czujesz ze zachwile cie dopadnie chadra to chwyc telefon,
> zadzwon do znajomych idzcie na piwo, wyrwujcie jakies towary i
> po wszystkiemu - chandry nie ma


Mały, chwytasz za telefon, dzwonisz do znajomych i nagle zdajesz sobie sprawę, że wszyscy są kilkaset kilometrów od Ciebie.....?.....i co z tym piwem? rwiesz towary, czy włosy z głowy?W końcu dopada Cię przecież chandra, każdemu się zdarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oby to bylo tylko kilkaset kilometrow. Zazwyczaj okazuje sie ze zajmuja sie swoja druga polowka, lub druga polowka nie chce ich wypuscic bo wlasnie sie grzeja pod kolderka.... Czasem lepiej sie zastanowic zanim sie zadzwoni aby nasza chandra nie poglebila sie do depresji.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli wszyscy znajomi powyjeżdzali to trzeba znaleźć nowych znajomych - najlepiej takich co zawsze mogą:) A poznać takich można w pracy, szkole, knajpie (przecież mozna iść samemu i tam poznać jakiś fajnych ludzi mi sie kilka razy zdarzyło), czy wreszcie na Forum Trojmiasto:)

Powaga zabija powoli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maly napisał(a):

> Gdy czujesz ze zachwile cie dopadnie chadra to chwyc telefon,
> zadzwon do znajomych idzcie na piwo, wyrwujcie jakies towary i
> po wszystkiemu - chandry nie ma
>

towary? Być może ale piwo przed chandrą to chyba przesada. Picie dla przyjemności tak. Ze strachu przed czymś nie!

z uwagą i przyjemnością przeczytam Wasze opinie na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj to nie jest w obawie, tylko tak na wszelki wypadek:))

Powaga zabija powoli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo wiesz jak mówią mądrzy ludzie - lepiej chuchać na zimno:)

Powaga zabija powoli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra to zdradze wam najwieksza moja tajemnice ktora mi pomaga gdy chandra jest juz w stopniu zaawansowanym... a:

Chalwy nie ma. Nie ma tez sily by po nia isc, zwlaszcza ze leje, nie ma kasy, a najblizszy otwarty sklep daleko....

Seksu tez nie ma, bo nie ma z kim, albo nie ma gdzie, albo juz nie ma sie sily....

Przespac tez juz jej nie mozna bo od snu to juz glowa boli.

Wtedy, ostatnia deska ratunku jest tresc czytana. I w zaleznosci czy to jest chandra wynikajaca z niczego - Tak przyszla i zostala.
Czy chandra wynikla z dzialania ludzkiego, stosuje jeden z 2 lekow. Na pierwszy przypadek idealnie dzialaja przypowiesci z ksiazek De Mello (glownie "spiew ptaka"). Na drugi Prawa Murphy'ego (mam takie swoje wybrane ktorych dzialanie jest juz sprawdzone).

Po tym leku dobrze jest zastosowac chalwe i seks by utrzymac efekt, ale nawet bez tego jest dobrze :-)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomnialem o goracej kapieli :-)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Jak z tym walczyć? Jakie macie sposoby na własną chandrę?
> Mnie często pomagają długie spacery, najchętniej nad samym
> morzem, uspokają i zmuszają do refleksji. Nie zawsze jednak
> GIGANTYCZNA CHANDRA da się utopić w falach i odpłynie.W końcu
> kiedyś trzeba wrócić do domu... i co dalej?


przeczekać, nic na siłę, skoro sama przyszła ni z tego, ni z owego, sama odejdzie... taki już urok młodego wieku, raz się wydaje, że można góry przenosić, innym razem, że wszystko jest nie tak.
Mi czasem pomaga spacer po plaży, czasem po sklepach :-), czasem film. Njaczęściej wychodzę jednak z domu (byle nie siedzieć w 4 ścianach) i łażę bez celu aż się ściemni, aż się zmęczę. I idę spać. Następny dzień wygląda już trochę inaczej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam chandrę od dobrych dwóch dni. Taką solidną. Taką, że tylko zaszyć się pod kołdrą z książką. A tutaj zajęcia, dom.... Dobić proszę, dobić...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mozemy cie dobic kasienko? powiedz tylko slowo, a bedzie ci dane :)

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej ciężkim młotkiem

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie to znamienne, dla tego czasu(?) dla tego forum(?), że nikt nie wspomniał o ...modlitwie.
Czyżby sami ateiści?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz Flagon - nie każdy ma ochotę opowiadać o swojej wierze. Ma to niestety coś wspólnego z Twoją obecnością tutaj - ot, mały przyczynek do tego by nie wystawiać zbyt wiele swej duszy na pokaz.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma to pewnie związek z tym, że wiara, to sprawa bardzo wstydliwa i intymna, natomiast omawianie potrzeb seksualnych albo wręcz anonse pedałów i lezb już nie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wstydliwa? Niekoniecznie - zbyt cenna by dzielić się nią z kimś kto używa takich sformułowań.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie pisałem o dzieleniu się wiarą, pisałem tylko o wspomnieniu o modlitwie, to wielka różnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Modlitwa jest dobra na wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla osób wierzących modlitwa jest oczywista, bez względu na to, czy są szczęśliwi i zadowoleni; czy smutni, nieszczęśliwi, zawiedzeni. na forum porusza sie bardziej przyziemne tematy, bo i tak ktoś się będzie nad nimi wytrząsał, wklejając np.przecudnej urody obrazki na aktualny temat ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamba... Chyba właśnie to chciałam powiedzieć. Nie wszystko jest na miejscu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ej Kasiu, no nie przesadzaj :-) Nie chcesz chyba powiedzieć, że chęć lub niechęć wypowiadania się na dany temat uzależniasz w jakiś sposób od odbecności F. na formu. To tylko internet przecież... ;-) Tak Cię dotknie jego krytyka? Nie sądzę...:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To o nie krytykę chodzi. Po prostu wychodzę z założenia, że nie ma sensu dzielić się tym co jest aż tak osobiste z niektórymi osobami.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiara jest rzeczywiscie osobistą sprawą, szczegolnie dla osob, ktore nie sa katolikami. w tych czasach, lepiej nie chwalic sie odmiennymi wierzeniami. co powiedzialbys , Flagon, jakbym dajmy na to, napisala, ze wyznaję Bloba Oczko? Niestety prawdopodobnie ty jak i wiele innych osob zaczeloby wieszac pieski na mnie. Polacy nie lubia odmienności, nie oszukujmy sie, ze jesteśmy tolerancyjni- bo nie jesteśmy.

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
humana napisał(a):
Polacy nie lubia odmienności, nie oszukujmy
> sie, ze jesteśmy tolerancyjni- bo nie jesteśmy.

flagon: brak tu pewnej spójności, (oni)Polacy nie lubią... a kto nie jest tolerancyjny?
Niektórzy strasznie lubią się bić, zapewne w poczuciu winy, w polską pierś, zauważyłem ze zdumieniem, że wielu robi to ..."zewnętrzną stroną dłoni"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miśku, a czy ty jesteś tolerancyjny?

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle razy pisałem i popieralem to nawet dowodem, nie chce mi się cipcia tego ciągle przepisywać :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
humana napisał(a):

> wiara jest rzeczywiscie osobistą sprawą, szczegolnie dla osob,
> ktore nie sa katolikami. w tych czasach, lepiej nie chwalic sie
> odmiennymi wierzeniami. co powiedzialbys , Flagon, jakbym dajmy
> na to, napisala, ze wyznaję Bloba Oczko? Niestety
> prawdopodobnie ty jak i wiele innych osob zaczeloby wieszac
> pieski na mnie. Polacy nie lubia odmienności, nie oszukujmy
> sie, ze jesteśmy tolerancyjni- bo nie jesteśmy.
>
>

A mnie się ostatnio wydaje, że psy to najczęściej na katolikach wieszają. Fora są pełne wypowiedzi w stylu: "ukradł obrazi, wyśmiał - no tak, typowy katolik, do kościoła w niedzielę chodzi a takie rzeczy robi", jakby tego typu zachowanie miało coś z wyznawaną wiarą wspólnego, a nie z charakterem człowieka

Przykład podałam może niezbyt precyzyjny, ale może ktoś zrozumie sens mojej wypowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może za wiele publicznych postaci obnosi się ze swoim katolicyzmem, żeby być "na topie", to drażni dając pożywkę dla szukających pretekstu, zeby komuś "dokopać"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polak, do tego katolik jest u siebie w domu, może się obnosić jeśli ma na to ochotę.
Zresztą to "obnoszenie" odnosi się w zasadzie do medalika na piersi, są tacy, którzy obnosza się ze swoją wiarą poprzez fryzurę a dokładniej jej częśc, nakrycie głowy, ubiór...
Takich "obnoszeń" zapewne nie miałaś na myśli?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tiaaaa.... wiem co masz na myśli. ale czy katolicy sami nie zasłużyli na taką krytykę? ganiąc innych robią niejednokrotnie to samo. inna sprawa, że czesto odnosi sie wrazenie, ze katolicy jadą na samych siebie. bo coś za duzo tego ganienia, jak na kraj w którym przeważająca czesc ludnosci to wlasnie to wyznanie.

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może tak kilka słów, dla równowagi ducha, o tych innych, co?


PS to jest właśnie to, co miałem na myśli o biciu się w polską pierś z e w n ę t r z n ą stroną dłoni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra, zaczynaj:)

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to była zachęta dla ciebie, a nie mój anons...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pisac sama na siebie? jeszcze nie zgłupiałam:)

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zreszta, ja na katolikow nie jade. kazda wiara ma prawdziwych wierzących i wierzących na pół gwizdka.

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ich mniemaniu chyba prawdziwych, takich przez duże P. Tak naprawdę ludzie traktują religię wybiórczo, wierzą w to, co jest im łatwo zaakceptować.

Chociaż, jak zresztą ktoś kiedyś tu napisał, należy odróżnić wiarę od religii, ale o tym był odrębny wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tej przeważającej części tylko mały procent JEST katolikami , reszta deklaruje się tylko, nie praktykuje (jak to się zwykło nazywać)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale przeciez sami o sobie mowią- wierzący, niepraktykujący. to są katolikami czy nie? czy są po prostu chrzescijanami?

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamba napisał(a):

> w tej przeważającej części tylko mały procent JEST katolikami ,
> reszta deklaruje się tylko, nie praktykuje (jak to się zwykło
> nazywać)

Gdzie się zwykło tak mawiać? tylko GW, TVN24, Polsacie, Tok FM ?
Wierzący nie praktykujący, idiotyczne określenie, to jak o pewnym pijaku, o którym jego żona wmawiała wszystkim, że jest abstynentem tylko niepraktykującym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to za chrześcijanin, który tylko tak o sobie mówi, trzeba nim być, a nie robić statystykę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
humana napisał(a):
Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche

flagon: Niekoniecznie musi to być mądrość, może to być równie dobrze cichy bełkot idioty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za to twoj belkot jest głośny:p

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idiotki często odnoszą takie wrażenie...

PS Ale tylko te bardziej rezolutne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech... nie chce mi sie z tobą przekomarzać. ide spac. dobranoc:)

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I pomyslec ze byl to taki mily watek, o chalwie i seksie... a moglo byc tak pieknie:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś dawno był taki wątek - "kto najczęściej myśli o seksie?" założony przez juli22. Teraz ja bym zmodyfikowała to pytanie i zapytała, kto z forumowiczów najwięcej pisze o seksie. Jak myślicie? Gdyby zastosować jakiś program zliczający seks-słówka i poddać mu wypowiedzi wszystkich forumowiczów, kto by wygrał?
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym jeszcze chciała policzyć jak często piszemy o panu "f".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od paru dni nie mogę pozbyć się tej cholernej chandry. Wciąż jest tylko gorzej. Mam wrażenie, że moje życie zmienia się wjakąś parodię a wszystko czego się tknę rozpada się...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie czytaj więc moich wierszy, bo będzie jeszcze gorzej...

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolę myśleć o czyichś problemach niż swoich...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rut napisał(a):

> Teraz ja bym zmodyfikowała to pytanie i
> zapytała, kto z forumowiczów najwięcej pisze o seksie. Jak
> myślicie?

Aluzja zrozumiana.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uderzyłam w stół i odezwały się jedne nożyce. Każdy może usłyszeć/doliczyć się inaczej :).
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tylko przypadkiem ta uwaga znalazla sie pod moim postem?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoja wypowiedź w tym wątku (przyznam, że nie tylko Twoja) wywołała u mnie pytanie/zastanowienie, kto najczęściej porusza seks-tematy. Ale to nie Ty przodujesz (w mojej ocenie) w tym rankingu.
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sex, sex, sex i jeszcze raz pieniądze tzn. zakupy tzn. ciuszki, kosmetyki, biżuteria. No i tony dobrej czekolady.
Być może ktoś już coś takiego napisał, ale nie chce mi się czytać całego wątku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ej, dziewczyny a próbowałyście może aromaterapii? bo ja w sumie jestem dość początkującą osobą w tej dziedzinie, ale np. od pewnego czasu stosuję olejek różany dr beta i jakoś mi tak...lepiej... tzn. tak szybko nie łapię takiego dołka, a jak czuję, że się zbliża, to robię wszystko, żeby jakoś się rozluźnić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. dobry film
2. dobra muzyka
3. dobre towarzystwo
4. słońce

niekoniecznie w tej kolejności...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wątek z 2006 roku :)
Ciekawe czy" mambe" dalej męczy chandra ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami niestety chandrę trzeba przeczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie na takie momenty smuteczku najlepiej pomagają lampka ulubionego wina i dobra książka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie też. Albo dobre kobiece piwko i film
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

samotność w małżeństwie (39 odpowiedzi)

Zacznę od tego, że nie oczekuję rad. piszę tu, żeby zrzucić z siebie ciężar wszechogarniającej...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

do góry