Widok

spozywczy sklep

jak zaprojektowac dobrze funkcjonujacy sklep? Co do takiego sklepu jest potrzebne? w jaki sposob zarzadzac takim sklepem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z takim doświadczeniem do handlu? Jeśli sklep dobrze funkcjonuje, to ktoś to ogarnia.Wszystko zależy jaki towar sprzedajesz i za ile oraz od konkurencji i personelu.Warto skontaktować się z dekoratorką wnętrz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep? A sam se sklep.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takim to znaczy jakim? Sądzę, że specyfika każdego sklepu może być inna.
Takim najprostszym wyznacznikiem (choć niemiarodajnym) jest to, jak ty sobie wyobrażasz dobrze funkcjonujący sklep. Postaw się w roli klienta. Przyszedłeś do sklepu po jedną, konkretną rzecz? W takim razie dobrze by było, by działy były czytelnie oznaczone oraz by nie było większych kolejek. Co zrobić by nie było większych kolejek, no pewnie zadbać o profesjonalną obsługę i może kilka stanowisk zamiast jednego.
Jeśli szukasz profesjonalnej odpowiedzi na swoje pytania, to musisz je skonkretyzować, ale jeśli chcesz tak po prostu sobie pogdybać, to sądzę. że sposób który przedstawiłam nie jest najgorszy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I Ty też se sklep!
Bo to re-kla-ma!
I nie ma już niczego. Król Kowidiusz XIX rządzący światem przez 2 lata zniszczył chęć inwestowania. Tarcze nabrali....

Można już tylko zostać podwykonawcą wielkich korpo. Bo one nie oszczędziły nawet sklepików osiedlowych. Wiejskie jeszcze się trzymają, alleluja! Franczyzę od żabki wykupić da się. Z kapitałem angielskim. I żarciem śmieciowym - raka jelita grubego powodującym. I całą ścianą alkoholi, bo co nam innego pozostało?

15 września król Kowidiusz wraca, więc kto normalny coś by otwierał? Godziny dla seniorów - to był chyba mój ulubiony pomysł.

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyste szaleństwo! PRO w każdej dziedzinie.
To jest, jak żart, który zawsze bawi.
Rower i rower apsik ha ha
http://youtu.be/Felz8fwoX4w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry