Widok

sprzedaż mieszkania

na jakich portalach umieścic do jakich gazet dac ogłoszenie? prowizje dla biur są strasznie wysokie jak to wygląda jak chce się sprzedac samemu? mam ogłoszenie płatne w 40 portalach.. co jeszcze powinnam zrobic?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekac na klienta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak zeniu czekać mogę i 5 lat heh
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obniż cenę - reguła jest tak, że trzeba być najtańszym w danej dzielnicy w stosunku do tego samego typu lokali.
i pozbąć się sentymentów , że twoje mieszkanie jest lepiej urządzone niż sąsiada itd. Mieszkanie starsze niż 5 lat zamortyzowało sie i jest do remontu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na razie wystawione tydzień kilka osób ma przyjsc zobaczyc najtańsze w dzielnicy to mieszkanie do kapitalnego remontu po dziadkach od góry do dołu w boazeri- do takiego poziomu ceny nie zejde :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powinno być "relatywnie" najtańsze jeśli zależy Ci na w miare szybkiej sprzedaży. Ja myślałem że sprzedam w 2 dni ;) a i tak czekałem blisko miesiąc.

Pamiętaj, że nikt nie ogląda ogłoszeń co dzień. Od momentu znalezienia ogłoszenia do "przemielenia" czy aby "mi się podoba" mija tez troszkę czasu. Sprzedałem mieszkanie 3 miesiące temu i nadal dzwonią co jakiś czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 miesiące temu to jeszcze rodzina na swoim była więc chyba łatwiej
powiedz mi gdzie sprzedawałeś sam czy przez biuro itd ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogłoszenia miałem mniej więcej w tych portalach co Ty: w trójmieście, tablica.pl, otodom, domiporta, anonse, gratka

z tym, że dodawałem ogłoszenia samodzielnie i spędziłem "trochę" czasu na zredagowaniu ogłoszenia, piszac o wszystkim co mnie interesuje jako kupującego.

Porobiłem do tego dobre zdjęcia, żeby ludzie mieli od razu pełną wiedzę na temat mieszkania (oczędność czasu i moja i kupujących).

Ogólnie ogłoszenie było jednym z ładniejszych (mam na myśli czytelność) jakie były na portalach ;)

Mieszkanie na RNS się nie łapało i tak.

Nie wiem jak wygląda Twoje mieszkanie, ale 4 pokoje na Witominie to sam szukałem niedawno ;) Może być opłacalne odmalowanie mieszkania jesli obecnie wygląda tragicznie, a malowanie nie będzie problematyczne.

Napisz ile wynosi czynsz itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-sprzedam/wielkokacka-witomino-agd-meble-ogl6127660.html

mieszkanie w takim stanie jak na foto biura wyceniły drożej (prawie 350) bo z meblami i sprzętem na gwarancji
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
10-piętrowe, wielka płyta z końcówki lat 70-ych?

Przykładowe nowe w BMC 53,98 m2 279 240,00 zł (parter) = 5185/m2 (nowe zatem bez PCC, więc jest kolejne 2% taniej niż używane).

Sam szukając nie miałem zamiaru płacić za używane więcej jak za nowe minus minimum 10%, dodatkowy minus za 10-piętrowca.

Biura nieruchomości swoje, rzeczywistośc swoje niestety. Obawiam się, że bliżej 300 tyś zaczną się dopiero w ogóle negocjacje i liczenie na sporą obniżkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem dobrej myśli ;) oglądają i w tej cenie więc zobaczymy na razie ogłoszenie koło 2tyg wystawione
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wywieś jeszcze jakiś baner na balkonie. Niektórzy szukają rozglądając się po okolicy, niekoniecznie przekopują portale ogłoszeniowe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki w sumie nie wpadłam na to wywiesiłam na klatce tylko ogłoszenie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dalam ogloszenie po kolicznych sklepach. w ciagu miesiaca sprzedalm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szafa Poli a możesz napisac w jakich portalach umieściałas ogłoszenie? ja też próbuje sprzadać ale szału nie ma poza biurami nieruchomości nikt sie nie odzywa :( ogłoszenie mam w trójmieście, tablica.pl, otodom, domiporta, anonse ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bezposrednio.net.com albo bezposrenio.pl płaciłam cos i na 40 portalach na drugim na 100
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakiej dzielnicy jest to mieszkanie? ile pokoi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witomino 4 pokojeogólnie od piątku 3pary oglądały więc coś się dzieje ale od oglądania do sprzedaży długa droga :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam 40za40.pl
To w tej chwili chyba najlepszy/najtańszy sposób na skuteczne ogłoszenie w sieci.
Pozdr. J
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie zamówić tanie okna pcv (17 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

do góry