Widok

stękanie u prawie 4 latka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam niepokoi mnie to, że mój synek często stęka np.podczas grania w gry czy oglądania bajek czy jak się nudzi chyba niewiem czy się martwić ale juz mnie to denerwuje ten dźwięk.Czy wasze dzieci też tak stękają czy toobjaw jakieś choroby martwi mnie to trochę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy zawsze tak postękiwał czy od jakiegoś czssu,jak oddycha przepona-bierze pełne oddechy i wydechy?Czy takie jakby płytkie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może poczekać trochę warto i poobserwować, moja córcia często udaje że gwiżdże, ale tak naprawdę to piszczy czy nuci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam to samo. Syn je oboiad i postekuje, oglada bajki równiez , pytajac czemu tak robic mowi ze nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajdź dzieciaczkowi jakieś zajęcie poza jedzeniem obiadu :) Samo mu przejdzie.

A ty nie stękasz w niektórych khmmm sytuacjach?

Ale temat :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Witam Joanno mam podobnie jak pani opisuje od tygodnia muj synek też tak po stekuje nie wiem co o tym myśleć czy iść z tym do lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy to samo mija? Moja córka robi to samo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj syn ma 15 lat i dokladnie jest to samo. Pierdzielca idzie dostać z tym dźwiękiem... najgorsze jest to ze doskonale zdaje sobie sprawę że tak robi...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas jest to samo i nie wiem czy iść z tym do pediatry czy nie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Minęło? Znalazła Pani przyczynę? Córka od kilku dni nagminnie stęka, kilkanaście - kilkadziesiąt razy na minutę,.martwi mnie to..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy wiadomo, co mogło być tego przyczyną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

do góry