Widok

stoczniowa firma premator

witam może coś mi o niej coś napisać chodzi mi o wyjazdy do szwecji jak tam jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co chcesz konkretnie wiedzieć?
jeśli chodzi o jedzenie to jest drogo,piwo 2,8 % i 3%,wódki w zwykłym sklepie nie kupisz,trzeba jechać do sklepu z alkoholami i wydać 200 koron,a na polskie około 100zł.fajki drogie,
za to można kupić tanie rzeczy na ryneczkach nie to co w polsce,sa także hangary z używanymi rzeczami prawie za darmo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
co ty mi tu pitolisz.się pytam o prace ośle.nie obchodzi mnie ile kosztuje wódka bo nie pije.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
mozesz jechac zapierdziel ale warto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. dostałem zaproszenie do nich do biura na rozmowe moze mi ktos powiedziec czego sie spodziewać, oczekiwać? Mógł by mi ktoś powiedzieć cos na temat pracy w szwecji,zakwaterowania, godzin pracy i długosci kontraktu. Dzieki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy gdzie trafisz jak to geteborga to dobrze normalna atmosfera da się przeżyć .... natomiast jak do landskrony to piekło i szczerze nie polecam!.. zarobki ok ale kierownik zdrowo pitol...nięty i nie przesadzam . Zachowuje się jak jakiś gestapo polaków ma za szmaty do podłogi .. zepniesz się z nim masz wolne ... pokłócisz jedziesz do domu ...
olbrzymia ilość naprawdę dobrych fachowców tu była wszyscy uciekli .....którzy mieli troche oleju w głowie... nawet ludzie co po 3 lata tu siedzą odchodzą jak tylko jakaś okazja się trafi... nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Geteborga może i warto mają różne stawki 90 120 zależy od fachowca i pani I no i własna działalność chyba że do kogoś się podepniesz. jeżeli chodzi o inne placówki to niezłe g no .jak jest okazja to lepiej gdzie indziej jedż .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
brawo to samo bym napisał ludzie maja troszkie z głowa co ale niech napisze skoro pracuje w szwecji to czy go niestac wydac 200 koron byłem 9 miesięcy to wiem jak jest jak czytam takie pierdoły to mi ich zal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam nie jedz syf
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest przejechane wyzysk ludzi warunki tą tragiczne Spanie na stoczni itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

do góry