Widok

straszny ból głowy w trakcie ciąży

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jestem w 14 tygodniu ciąży. Przedczoraj wieczorem wymiotowałam ( chociaz normalnie będąc w ciązy tez mi sie to zdarza), ale do tego zaczeła mnie bolec strasznie głowa, ( w okolicach czoła), praktycznie całą noc się z tym męczyłam, następniego dnia dalej ta głowa mnie bolała, co prawda pozniej przestała. ale w nocy na nowo zaczeła tak boleć, że myslałam, że nie wytrzymam, moj moz juz był gotów jechać ze mna na ośrodek. Pozniej przestała, ale dzisiaj znowu mnie boli. Miałyście taki problem będąc w ciąży?Tabletek żadnych nie chce brać, bo wiadomo..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze warto wybrac sie do lekarza, wiadomo ze ostroznosci nigdy za wiele. Moze cos z cisnieniem sie u ciebie dzieje. Kup sobie cisnieniomierz albo pozycz od kogos i jak cie bedzie bolala to sprawdz jakie masz. Jesli bedzie zbyt wysokie to proponuje szybka wizyte u lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

do góry