Widok

strojenie kosciola

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
chcielibysmy przystroic kosciol kwiatami. Niestety nie znamy zadnych firm ktore wykonaly by to sprawnie i profesjonalnie. Czy mozecie nam jakies polecic??? a moze znacie przyblizone koszty...
Z gory dziekuje

Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz podać swój e-mail ,wiadomości z informacją tylko pocztą .
Dziękuję - Marek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest adres mojego narzeczonego: pardo@gazeta.pl
czekam na informacje, pozdrowienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o szczegółowe informacje dotyczące strojenia kościoła, jak to wygląda i ile kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również jestem zainteresowana ceną przystrojenia kościoła.
Chodzi mi o "okrąglak" na Przymorzu - dolny, więc niezbyt wielkie pomieszczenie.
Bardzo proszę o informacje.

Pozdrawiam
Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem to w okraglaku nie chca zeby stric tzn ksiadz nie pozwala zeby innym parom nie bylo przykro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
309 - 62 - 72 . Art. Studio. w Gdańsk ul. Piaskowa 8.

Dekoracje Kościoła i Lokali - Kwiatowe i z balonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam ślub w sierpniu i miałam wystój kościoła, przy ławkach stały białe metalowe stojaki z białymi bukietami ( kwiaty sztuczne ), stojaki były połączone ze sobą białym tiulem - wyglądało to przepięknie . Zapłaciłam 300 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez , jestem zainteresowana wystrojem kosciola, jak mozesz to przesli kilka fotek na mojego @ i podaj cene.
Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Lauro!!!!

Czy możesz podać namiary firmy ,która Ci stroiła kościół ?A czy może to była Twoja inwencja twórcza?
Z góry dziękuję;;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry