Widok
ok musze jeszcze tylko wybłagac meza zeby ze mna pojechal do Gdanska ale nie bedzie to problem bo wzial urlop od 1 wiec jakos tak podjade, napisz mi na priva nr tel i czy gdzies wyjezdzasz, ja 2 listopada jade do Bydgoszczy wiec moze wtedy podjade jesli Ci pasuje, jak bedziemy jechac badz jak bedziemy wracac...
Witam mam na przedaż taka sukienusie ubraną tylko jeden raz cena 40 zł sukienusia naprwde śliczna :) Pozdrawiam i zapraszam do zakupu . Odbór wrzeszcz lub wysyłka.
http://imageshack.us/photo/my-images/109/p1020034m.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/9/p1020032o.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/72/p1020030g.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/248/p1020033j.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/109/p1020034m.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/9/p1020032o.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/72/p1020030g.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/248/p1020033j.jpg/
