Widok

suknia-salon Elja

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy jest ktos kto moglby sie podzielic opinia na temat salonu slubnego ELJA we wrzeszczu.bardziej chodzi mi o ich szycie sukienek na zyczenie.podobno mozna im pokazac wzor tej wymarzonej i otzrymac zblizona bardzo do idealu.

monia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Re: szycie sukni
Autor: sylvia 04-02-2006 19:17 wyślij odpowiedź

czesc w salonie Elja w centrum handlowym we Wrzeszczu,każdy model.Ja tam szyje.Do 1200 zł maksymalnie.To nie reklama,po prostu polecam




Re: szycie sukni
Autor: bb23 04-02-2006 19:34 wyślij odpowiedź

litosci!!!wyszukiwarka!




Re: szycie sukni
Autor: swonko 05-02-2006 10:44 wyślij odpowiedź

w gdyni na 3 maja - "natalia", w wejherowie - niedaleko rynku.




Re: szycie sukni
Autor: oli 05-02-2006 11:58 wyślij odpowiedź

ja tez szylam w salonie elja we wrzeszczu i jestem bardzo zadowolona.mozna tam uszyc w zasadzie wszystko i nie drogo




Re: szycie sukni
Autor: mag 06-02-2006 11:55 wyślij odpowiedź

hej,
ul. Danusi we Wrzeszczu. Salon nazywa sie 'Krystyna' i jego wlascicielka uszyje co zechcesz.
p.s. nie sugeruj sie wygladem salonu, bo wprowadza w blad.




Re: szycie sukni
Autor: anusia 06-02-2006 12:34 wyślij odpowiedź

a ile mniej wiecej Was wynioslo razem z materialem szycie sukni? I jeszcze jedno, czy material trzeba załatwiać na własną rękę? prosze o odpowiedz




Re: szycie sukni
Autor: anulala 06-02-2006 13:42 wyślij odpowiedź

ja prawdopodobnie będę szyła w E-Still na oruni..i Pani wyliczyła koszt sukni na ok. 1200 zł. Ja wybierałam suknie z katalogu i oczywiście wszystkie modyfikacje sa możliwe do wprowadzenia....









Re: szycie sukni
Autor: anusia 06-02-2006 14:57 wyślij odpowiedź

a material sama załatwiasz? czy jest "w pakiecie" ?




Re: szycie sukni
Autor: anulala 06-02-2006 16:49 wyślij odpowiedź

jest już zawarty w cenie - ja tylko jeżdże na przymiarki i wymyslam co by tu zmienić, hehe :):) ogólnie to wszystko dopiero przede mną ale po rozmowie z panią xz tej własnie firmy stwierdziłam, ze kobieta zna się na rzeczy :)









Re: szycie sukni
Autor: szafa33 07-02-2006 10:16 wyślij odpowiedź

Też chyba spróbuję! :)






Re: szycie sukni
Autor: iga 07-02-2006 09:29 wyślij odpowiedź

wczoraj byłam na pierwszej przymiarce w Elja i odbieram za pare dni gotowa suknienke welon i tp i jestem zachwycona i szczęśliwa :):):):):):):):):):):):):):):):)




Re: szycie sukni
Autor: anusia 07-02-2006 09:36 wyślij odpowiedź

iga napisał(a):

> wczoraj byłam na pierwszej przymiarce w Elja i odbieram za
> pare dni gotowa suknienke welon i tp i jestem zachwycona i
> szczęśliwa :):):):):):):):):):):):):):):):)

Tez zamierzam sie tam wybrac, mniej wiecej ile miesiecy wczesniej trzeba sie umowic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: anka1508 10-02-2006 08:47 wyślij odpowiedź

gdzie jest salon Elja?




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: iga 10-02-2006 09:25 wyślij odpowiedź

jest w cesntrum handlowym we wrzeszczu.Polecam bo równiez szyłam tam i juz za pare dni odbieram:)




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Pomarańczka 10-02-2006 09:34 wyślij odpowiedź

C.H SUKCES maja nawet stronę internetową
www.eljabridal.com. pl




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Pomarańczka 10-02-2006 09:36 wyślij odpowiedź

iga
i jak, jesteś zadowolona ? jesli można zapytać ile płaciłas za uszycie ? ile trwa takie szycie ???
jak to wygląda ?

jesli oczywiście chcesz , to napisz coś o tym salonie
prosiłabym




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: iga 10-02-2006 09:43 wyślij odpowiedź

Wiec tak: Zapłaciłam za uszycie modelu który akurat wybrałam u nich.1200 zł. trwało krótko.Pierwsze mierzenie oczywiscie,potem pierwsza przymiarka i za tydzien odbiór. Bradzo szybko poszło.Kupiłam tam tez buty 140 zł.Pani jest baaardzo sympatyczna.Dopasowała mi wszystko bo ja sama nie bardzo znałam sie na rzeczy.Kupiłam tez tam welon za 100 zł.Ale jesli zamawia sie u nich te 3 rzeczy to dostajesz 100 zł upustu.Czyli welon gratis:) Jeszce tylko kupie u nich jakas ozdbobe na szyje i git:) Szef tez jest spoko.Mają duzo klijentek z tego co widziałam.A ty juz tam byłaś???????




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: iga 10-02-2006 09:45 wyślij odpowiedź

Ale mozesz wybrac sobie jakikolwiek model z jakiegos katalogu i oni ci go uszyją.zalezy od modelu ale raczej do 1200 to juz maks.




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Pomarańczka 10-02-2006 09:52 wyślij odpowiedź

dzięki za opis

super :) fajnie, że jesteś zadowolona :)

byłam tam dwa razy , tylko tak dla orientacji
zgadzam się - Pani jest przesympatyczna :):):)
ja wybrałam sobie sukienkę w internecie a dodatki kupię właśnie tam (skoro dają rabaty i wszystko można kupić na miejscu)

:) to kiedy tem Wieli Dzień , kiedy ŚLUB ?? :)




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: cytrynka 10-02-2006 10:08 wyślij odpowiedź

Niestety, nie uszyją kazdego modelu sukni. W zeszłym roku chodziłam w poszukiwaniu sukni z koleżanką, która wybrała sobie model z katalogu. Poszłyśmy ze zdjęciem do salonu Elja i okazało się, że Pan miał inną wizję. Koleżanka chciała sukienkę jednoczęściową, a wciskano jej na siłę gorset, na koniec pan pwiedział, że uszyje tak jak mu się będzie podobało, bo on wie lepiej jaka teraz jest moda. Kilka tygodni później na forum pojawiły się opinie dziewczyny, która została na tydzień przed ślubem bez sukienki, bo pan miał inną wizję, która ni jak nie chciała dopasować się do jej figury. Dla osób z wyobraźnią zdecydowanie odradzam!!!!!




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Pomarańczka 10-02-2006 10:12 wyślij odpowiedź

hmmm, dobrze wiedzieć , ale moja sukienka (tak mi się wydaje) nie jest wyszukana, ani skomplikowana.

z drugiej strony , Pan wydawał się miły, trudno uwierzyć, że stwarza takie komplikacje....ale kto wie .... przecież to jest NASZA sukienka i NASZ ślub... jak coś będę uparta..... hehe




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: iga 10-02-2006 10:13 wyślij odpowiedź

10 czerwca na czarnej a ty kiedy???




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Pomarańczka 10-02-2006 10:17 wyślij odpowiedź

7 październik


czytałaś opinię o Elji ? ten szef to taki uparciuch ??




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: iga 10-02-2006 10:20 wyślij odpowiedź

czytałam i to juz druga taka,ale niewiem no..ja sie z tym nie spotkałam bo z szefem nic nie załatwiałam tylko z panią ANią...wiec niewiem ale szef był również i wydwałao misie ze jest bardzo ok.zabawny ii wygadany.




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Pomarańczka 10-02-2006 10:28 wyślij odpowiedź

ale jeszcze mam pytanie
napisałaś, że niedługo odbierasz sukienkę, i co będzie wisiała w szafie przez 3,5 miesiąca ????
gdzieś czytałam , że sukienkę powinno się odbierać w miarę jak najpóźniej, ponieważ salony mają odpowiednie wieszaki i szafy do przechowywania sukien ślubnych.
A te nasze szafy (przynajmniej moja) to taka zapchana, że nie zmieszczę tam sukienki ... no i pognieciona by była :)




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: sylvia 11-02-2006 22:08 wyślij odpowiedź

tak odbieram suknienke i mam problem troche z nia..masz racje..powiesze ja na jakims haku w suficie bo rzeczywiscie szafy mam zapchane a pogniesc sie nie moze...myslisz ze moze zżółknąc??????????????????




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Pomarańczka 10-02-2006 10:01 wyślij odpowiedź

A z szefem rozmawiałam przez telefon, fajny jest .... a wygadany , że hoho, i taki pomocny , za wszelką cene chce Ci pomóc , wszystko wytłumaczy....... fajnie :):):):):)




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Pomarańczka 10-02-2006 10:19 wyślij odpowiedź

jest jeszcze jeden salon we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej , który szyje sukienki wg własnego projektu
www.creato.pl

ale nie wiem , nigdy tam nie byłam




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: oliwia 10-02-2006 12:14 wyślij odpowiedź

mialam w tamtym roku ponad 120 w biuscie.tylko salon elja sie podjal uszycia sukni.w innych salonach mowili mi ze nieda sie na mnie uszyc sukienki.bardzo poloecam:) www.eljabridal.com




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Pomarańczka 10-02-2006 12:17 wyślij odpowiedź

a jaka jest Twoje opinia o salonie , napisz coś więcej o sukience ile kosztowała itp.
jeśli chcesz oczywiście , ale bardzo prosimy




Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: Dori 10-02-2006 15:15 wyślij odpowiedź

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=80990&t=80917

Zaproszenia ręcznie robione to nic trudnego :)
moja stronka z galerią :)







Re: Wzory sukni dla puszystych do uszycia
Autor: ewelina7 11-02-2006 15:56 wyślij odpowiedź

Mojej mamie podobal sie bardzo pan z salonu elja.Fajny jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salon sukien Elja!
Autor: dziubas 26-09-2005 16:30 wyślij odpowiedź

Dziewczyny czy wiecie coś na temat tego salonu?Chciałabym szyć tam suknię. Za wszystkie informacje będę wdzięczna, pozdrawiam!




Re: Salon sukien Elja!
Autor: mika 26-09-2005 16:56 wyślij odpowiedź

JA U NICH SZYLAM SUKIENKE I MUSZE POWIEDZIEC ZE JESTEM ZADOWOLONA.USZYLI MI TO CO JA WLASNIE CHCIALAM!




Re: Salon sukien Elja!
Autor: dorka 26-09-2005 21:55 wyślij odpowiedź

ja tez szyłam u nich sukienkę - w sumie wszytsko wyszło ok. tylko trzeba zwraca uwagę na wszelkie szczegóły




Re: Salon sukien Elja!
Autor: ds 26-09-2005 22:48 wyślij odpowiedź

A nie wiecie czy potrafią uszyć suknię z katalogu albo ze zdjęcia.



Re: Salon sukien Elja!
Autor: Izaa 27-09-2005 08:57 wyślij odpowiedź

Potrafia. Ale tak jak dorka tak i ja musze potwierdzic ze trzba zwracac uwage na szczegoly. U mnie dochodzilo do tego ze szef chcial sie wycofac z szycia na 1.5 m-ca przed slubem bo nie wychodzilo mu to tak jak trzba. Ale w koncu wszytko wygladalo jak trzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Re: doradzcie gdzie isc po suknie!!
Autor: mysia82 25-11-2005 11:01 wyślij odpowiedź

a co z salonem elaja w starym manhatanie we wrzeszczu?polecacie?ceny maja przystepne ale czy sa solidni i slowni?




Re: doradzcie gdzie isc po suknie!!
Autor: justin07 27-11-2005 17:03 wyślij odpowiedź

slyszalam,ze jest calkiem tani,ale nie koniecznie dobrej jakosci sa te suknie.NAjlepiej jesli pojdziesz tam sama i sie przekonasz co moze ci zaoferowac!

A moze wiecie cos na temat salonu agnes i beauty???




Re: doradzcie gdzie isc po suknie!!
Autor: maga 27-11-2005 18:33 wyślij odpowiedź

Ja bede moja suknie szyc w Agnes, a zastanawialam sie wlasnie miedzy Agnes i Elja. Roznica jest tylko w cenach pomiedzy nimi. Nie zgadzam sie z opinia, ze suknie Elja sa zlej jakosci - jest to jedyny salon w Trojmiescie gdzie nie widzialam ani jednej wystajacej nitki z sukni. Oni nie wyporzyczaja, tylko szyja na zamowienia lub jest mozliwosc kupna juz gotowych modeli - szajsu nie dostaniesz! Uzywaja dobrych materialow, i trzymaja sie terminow, a suknie sa w granicach 1300zl (nie sugerujcie sie ich strona internetowa-jest beznadzieja, najlepiej wybrac sie do sklepu, lub pracowni i osobiscie sie przekonac). Decyduje sie na Agnes dlatego, ze suknia ktora chce najbardziej podoba mi sie uszyta wlasnie w ich stylu. Dlatego tez nie przejmuje sie problemami dotyczacymi Agnes w przypadku oddawania sukni czy do czyszczenia czy w ogole bo szyje na wymiar i interesuje mnie ich praca tylko do momentu odebrania sukni, a od tego tez sa odpowiednie umowy (aby nie dac sie zrobic w konia). Czyscic Oni tez nie musza!
Dla mnie istnieja tylko te dwie firmy w Trojmiescie, w innych przypadkach to zazwyczaj, 6 sukni na krzyz, smrod, nie mila obsluga, i suknie jak wyjete z gardla.




Re: doradzcie gdzie isc po suknie!!
Autor: Izaa 28-11-2005 06:44 wyślij odpowiedź

Ja mialam suknie szyta w Elji i na jakosc na prawde nie moge narzekac. Zamiast 2700 za oryginal Sincerity zaplacilam 1000 i jesli chodzi o wykonanie na prawde niczym sie nie roznila!!!




Re: doradzcie gdzie isc po suknie!!
Autor: maga 28-11-2005 09:22 wyślij odpowiedź

W sumie na poczatku zdecydowalam sie na Elje ale potem zauwazylam, ze jednak maja troche inny styl szycia niz Agnes, a moja suknia jest skomplikowana i sam szef Elji powiedzial, ze kazda krawcowa ma inna reke do szycia i identycznie nigdy nie uszyje sukni jak jakas inna krawcowa, a w Agnes jest dokladnie taka jaka chce, tylko ponad 1000zl drozsza. Stanelo na Agnes.




Re: doradzcie gdzie isc po suknie!!
Autor: justin07 28-11-2005 09:25 wyślij odpowiedź

dzieki za rade! MUSZE W TAKIM RAZIE KONIECZNIE TAM ISC! a wiecie moze cos jeszcze o salonach w gdansku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry