Widok

suknie "rybki":)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
teraz choruje na tego typu suknie ;) (ciekawe jak dlugo), wariacje na temat rybek:
Afrodyta-olsztyn
image

demetrios
image
image
image
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nioooo,
fajniutka jest!!!!!
ale ta laleczka ma ja bez kwiatków... a do mojej jeszcze bedą dołozone kwiatki tak jak w oryginale!!!! :o)))

w przyszłym tygodniu na przymiarke!!!!! ale się ciesze!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sabra ;)))))) ale Ty mowisz o farage chyba?;) a ja o lisa ferrera :) a ladne rybki sa tez na stronie sanpatrick, zwlaszcza w kolekcji Milano :) np Cadaques i inne :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka sukni z kolekcji wiosennych 2005 :) ze strony www.modernbride.com

Carmela Sutera
image

Elizabeth Fillmor:
image

Moniquel Lhuillier
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja stawiam na 1 od góry
cudeńko!!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nom meg :) taka pani wiosna ;)

a ta tez mi sie podoba, calkiem slicznie wymyslona :)
St Pucchi:
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


a jak z fryzurami u Bogny ? zawsze u niej ścinam włosy i czasami jest odjazdowo. Ale strasznie się skrzywiła jak zobaczyła klasyczny kok jaki chce miec na głowie-a mi się tak podoba. Chciałabym miec trochę wpływu na swój wygląd...no i sama nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


ale cudo !!! już mi się moja wydaje gorsza jak to widze ;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no... tez fajniutka.... ;))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry