sabra ;)))))) ale Ty mowisz o farage chyba?;) a ja o lisa ferrera :) a ladne rybki sa tez na stronie sanpatrick, zwlaszcza w kolekcji Milano :) np Cadaques i inne :)
a ta tez mi sie podoba, calkiem slicznie wymyslona :)
St Pucchi:
00
~Aneczka111
(21 lat temu) 30 marca 2005 o 12:30
a jak z fryzurami u Bogny ? zawsze u niej ścinam włosy i czasami jest odjazdowo. Ale strasznie się skrzywiła jak zobaczyła klasyczny kok jaki chce miec na głowie-a mi się tak podoba. Chciałabym miec trochę wpływu na swój wygląd...no i sama nie wiem...
00
~Aneczka111
(21 lat temu) 30 marca 2005 o 12:32
ale cudo !!! już mi się moja wydaje gorsza jak to widze ;-(