czy któraś z was wie gdzie można wypożyczyć suknię która jest
szyta na miarę a potem ją się zostawia ??? słyszał ktoś o czymś takim??? ewentualnie które salony skupują suknie?
tam we Wrzeszczu to właściwie jest krawcowa :) http://katalog.pf.pl/GdaĹsk/Krystyna-PrzedsiÄbiorstwo-Handlowo-UsĹugowe-Krystyna-JarmoĹowska-F4751813G0B5136-m19.html
we wrzeszczu na ulicy danusi 4a jak dobrze pamietam ,Ja tams woja bede szyla i naprawde babka wydaje sie konkretna i spelni wszystkie twoke zachcianki.Suknie szyje dla ciebie i potem ja oddajesz i nie martwisz sie o nic